Női röplabda: a válogatott center marad Nyíregyházán

MTI MTIMTI MTI
2020.05.05. 21:08
Pintér Andrea, a Fatum-Nyíregyháza 25-szörös válogatott röplabdázója meghosszabbította a szerződését.

A szabolcsi klub közösségi oldalának keddi beszámolója felidézi, hogy a 26 éves játékos eddigi pályafutása Jászberényhez kötődött. Tavaly 14 szezon után búcsúzott el nevelőegyesületétől, és mivel nagyon megszerette Nyíregyházát, mindenben megegyezett a közös folytatásról jelenlegi klubja vezetésével.

„Örülök, hogy a klubvezetés bízik bennem és szerződést ajánlott, így a következő szezonban is a Fatum-Nyíregyháza csapatánál folytathatom” – nyilatkozta.

Pintér hozzátette, a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után, nyáron nem tervez pihenőt, a következő szezonra koncentrál, hogy a lehető legjobb formában kezdhesse a bajnokságot.

Legfrissebb hírek

Női röplabda Extraliga: felhagy az élsporttal Szerencsés-Miklai Zsanett

Röplabda
2026.06.16. 16:33

Női röplabda Extraliga: távozott posztjáról a Szent Benedek RA horvát trénere

Röplabda
2026.06.01. 11:46

Hat- és nyolccsapatos röplabdaélvonal, kötelező feljutás a másodosztályból

Röplabda
2026.05.18. 21:47

Női röplabda: a Veszprém nagy csatában megnyerte az NB I-et, és élvonalbeli indulási jogot szerzett

Röplabda
2026.05.09. 18:21

Női röplabda Extraliga: az összes légiós, közte a bajnokság pontkirálynője is távozik Nyíregyházáról

Röplabda
2026.04.30. 16:07

A MÁV Előre nyerte az alsóházi derbit a női röplabda Extraligában

Röplabda
2026.04.29. 22:22

Női röplabda Extraliga: elköszönt nyolc játékosától az ezüstérmes Kaposvár

Röplabda
2026.04.27. 12:09

Női röplabda Extraliga: magabiztos fehérvári siker a Vasas SC ellen

Röplabda
2026.04.25. 17:57
Ezek is érdekelhetik