Férfi röpi: visszavonult 69-szeres válogatott ütőjátékosunk

2019.05.17. 19:10
Visszavonult Németh Szabolcs 69-szeres válogatott röplabdázó, aki a Fatum-Nyíregyháza női csapatának másodedzőjeként tevékenykedik a továbbiakban.

A 33 éves ütőjátékos korábban a Malév SC, a Dunaferr SE és a Kaposvár csapatában szerepelt, majd Romániában, Görögországban, Franciaországban, Olaszországban, Ausztriában és Németországban, végül pedig Kazincbarcikán röplabdázott.

„Három hete még bajnoki döntőt játszottam a Kazincbarcikával, és egy nagyon sikeres szezon után hoztam meg egy nagyon jó döntést. Már érlelődött, hogy a következő szezonban a másik oldalon szeretném magamat kipróbálni, és szeretném az edzői pályafutásom során átadni azt a 25 éves röplabdás tapasztalatot, amit a pályán szereztem” – mondta Németh pénteken a nyíregyházi klub közösségi oldalán.

Az előző idényben Hollósy László vezetőedző munkáját Horváth András segítette a Magyar Kupa-győztes Nyíregyházánál.

Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt

Röplabda
20 órája

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője

Röplabda
2026.06.10. 19:45

Férfi röplabda Extraliga: nem indul a MAFC és a Kazincbarcika

Röplabda
2026.05.27. 15:12

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

A magyar férfi röplabda-válogatott 15 fős kerettel készül a nyári tornákra

Röplabda
2026.05.18. 17:44

Megvédte a címét a Perugia a férfi röplabda BL-ben

Röplabda
2026.05.17. 22:41

Férfi röplabda Extraliga: a Dág és a Szolnok alsóházi győzelmével zárult az idény

Röplabda
2026.05.17. 21:47

Férfi röplabda: a kupa után a bajnoki trófeát is visszahódította a Kaposvár

Röplabda
2026.05.12. 21:08
Ezek is érdekelhetik