Röplabda MK: kialakult a férfi és a női elődöntő párosítása

MTI MTIMTI MTI
2016.01.01. 14:34
A női és a férfi röplabdázóknál is kialakult a Magyar Kupa elődöntőjének párosítása.

A magyar szövetség (MRSZ) honlapjának tájékoztatása szerint a férfiak mezőnyében ugyanaz a négy csapat jutott az elődöntőbe, amely tavaly: a Dág a Kecskeméttel, a MAFC a címvédő Kaposvárral mérkőzik a döntőbe kerülésért.

A nőknél alaposan átalakult a mezőny, mert az egy évvel ezelőtti négyeshez képest az idén csak a címvédő Vasas tudta kiharcolni az elődöntőbe kerülést. Ellenfele a Nyíregyháza lesz, míg a bajnok Békéscsaba a Jászberénnyel mérkőzik.

Az elődöntőket januárban rendezik.

 

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
18 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
19 órája

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52
Ezek is érdekelhetik