Serie A: megint egy fordítás a 2. félidőben, kétgólos hátrányból

P. K.P. K.
2021.03.20. 17:41
A Bologna 0–2-ről fordított a Crotone ellen (Fotó: Bologna FC)
A Bologna egy óra játék után még kétgólos hátrányban volt, mégis 3–2-es győzelmet aratott a sereghajtó Crotone vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján.

A Bologna a második csapat néhány napon belül a Serie A-ban, amelyik úgy nyert 3–2-re, hogy egy félidő után még 2–0-s hátrányban volt.

Szerdán, a 24. fordulóból bepótolt mérkőzésen a Torino fordított 0–2-ről a Sassuolo ellen.

A 28. forduló később kezdődő mérkőzésén viszont a Cagliari kétgólos hátrányból csak szépíteni tudott a Spezia vendégeként, a 2–1-es vereséggel pedig maradt a kiesést jelentő 18. helyen a tabellán. A 94. percben ugyan betaláltak a vendégek, de a játékvezető visszanézést követően, les miatt nem adta meg a gólt.

A Speziának ezzel megszakadt az öt mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozata, amely során csak két pontot szerzett a bajnokságban.

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
Crotone–Bologna 2–3 (Messias 32., Simy 40. – 11-esből, ill. Soumaoro 62., Schouten 70., A. Olsen 84.)