Olasz Kupa: könnyedén került a nyolc közé a címvédő Lazio

2020.01.14. 19:52
Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Lazio magabiztos játékkal 4–0-ra legyőzte a másodosztályú Cremonesét, és bejutott a legjobb nyolc közé, ahol a Napoli ellen lép pályára.

Nem sokat vártak a rómaiak az első gólra a másodosztályú Cremonese ellen: a 10. percben egy balról érkező beadás lecsorgott Michael Agazzi kapusról, Patric pedig a kapuba helyezte a labdát. A Cremonese kapusa a második gólnál is főszereplő lett, miután Jony beadását Parolo a kapuba perdítette, megsérült, s le kellett cserélni. Patric pedig a kapuba helyezte a labdát. A Cremonese kapusa a második gólnál is főszereplő lett, miután Jony beadását Parolo a kapuba perdítette, megsérült, s le kellett cserélni.

A továbbjutás aztán az 56. percben dőlt el, amikor Ciro Immobile váltotta gólra a játékvezető által megítélt büntetőt. A végeredményt egy szép fejessel Bastos állította be a 89. percben.

A nyolc között a Lazio a Napolival találkozik.

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ

Lazio–Cremonese (II.) 4–0 (Patric 10., Parolo 26., Immobile 56. – 11-esből, Bastos 89.)