Milan: húsz év után sportszergyártót vált a klub

2017.10.24. 17:14
Húszéves támogatás után a szezon végén befejeződik az Adidas német sportszergyártó, valamint az olasz AC Milan labdarúgóklub együttműködése.

A milánói együttes honlapján megjelent közlemény szerint a felek közös megegyezéssel szüntetik meg a legutóbbi, 2013-ban kötött, tíz évre szóló szerződést, mellyel összesen 200 millió eurót (61.8 milliárd forint) kapott volna 2023-ig a Milan.

Az olasz sajtó szerint a következő szezontól a másik nagy német sportszergyártó, a Puma lesz az együttes szponzora, a Milan 1998 óta játszik az Adidas felszereléseiben.

A hétszeres BL-győztes Milan az elmúlt négy évben egyszer sem tudott a bajnokságban a hatodiknál jobb helyen végezni, s most is csak a 11. helyen áll.

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Glasner nemet mondott a Feyenoordnak, tovább tárgyal a Milannal

Olasz labdarúgás
2026.06.09. 11:50

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Az adidas közösségi futballfesztivállá változtatja Budapestet a Bajnokok Ligája-döntő hetében

Bajnokok Ligája
2026.05.27. 16:25

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20
Ezek is érdekelhetik