Videó: öt nap alatt a második piros lap Nagy Ádámról!
Rövid idő alatt a második játékost állították ki Nagy Ádámról az olasz élvonalban, a Napoli elleni meccs után a Milan ellenin is villant a piros, amikor a magyar középpályással szemben szabálytalankodtak.
Legfrissebb hírek

A Napoli bejelentette Antonio Conte távozását
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 13:20
Ezek is érdekelhetik







