Kép: Nagy Ádámmal mutatta be a Bologna az új mezt!

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.12.16. 12:19
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bologna labdarúgócsapata hivatalos honlapján adta hírül, hogy három évvel meghosszabbította szerződését a Macronnal, amely így 2020-ig gyártja majd az együttes mezét.

A Bologna és a mezgyártó megadta a módját a bejelentésnek, ezzel egy időben ugyanis bemutatták a klub új harmadik mezét, melyet a csapat magyar játékosa, Nagy Ádám húzhatott fel először.

Nagy Ádámmal mutatta be a Bologna az új mezt (Fotó: bolognafc.it)
Nagy Ádámmal mutatta be a Bologna az új mezt (Fotó: bolognafc.it)
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Itt vannak a G-csoport meccseinek mezei

Foci vb 2026
2026.06.15. 17:43

Ilyen mezekben játszanak a H-csoport csapatai az első fordulóban

Foci vb 2026
2026.06.15. 16:28

Módosítani kellett a haiti válogatott mezén

Foci vb 2026
2026.06.10. 19:35

A tenger és az óceán találkozása a kolumbiai, viking csomók a norvég mezen

Foci vb 2026
2026.06.09. 11:34

A Bernabéuban járt XIV. Leó pápa, a Real Madrid az ő nevével árul mezt

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 07:50

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00
Ezek is érdekelhetik