Kép: Nagy Ádámmal mutatta be a Bologna az új mezt!
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bologna labdarúgócsapata hivatalos honlapján adta hírül, hogy három évvel meghosszabbította szerződését a Macronnal, amely így 2020-ig gyártja majd az együttes mezét.
A Bologna és a mezgyártó megadta a módját a bejelentésnek, ezzel egy időben ugyanis bemutatták a klub új harmadik mezét, melyet a csapat magyar játékosa, Nagy Ádám húzhatott fel először.

Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Itt vannak a G-csoport meccseinek mezei
Foci vb 2026
2026.06.15. 17:43

Módosítani kellett a haiti válogatott mezén
Foci vb 2026
2026.06.10. 19:35
Ezek is érdekelhetik



