Serie A: idénycsúccsal élre ugrott a Fiorentina

2015.11.01. 14:30
A Fiorentina egy félidő alatt elintézte a Frosinonét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában, és 4–1-es hazai győzelmével a tabella élére állt.

A Fiorentinát irányító Paulo Sousa azt is megtehette 4–0-s előnynél, hogy becserélje Luca Lezzerinit. A 71. percben beálló 20 éves kapus most mutatkozott be a Serie A-ban, debütálását Alessandro Frara rontotta el egy hajrában lőtt góllal.

A liláknál a szenegáli Khouma Babacar negyedszer kezdett ebben a bajnoki szezonban, és ezeken a mérkőzéseken már harmadszor volt eredményes, ezúttal panenkás 11-essel szerzett gólt.

A Fiorentina 73.4 százalékban birtokolta a labdát, ami csúcsnak számít az olasz élvonal mostani idényében.

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ

Fiorentina–Frosinone 4–1 (Rebic 24., G. Rodríguez 29., Babacar 31. – esből, M. Suárez 43., ill. Frara 87.)