Juventus: Vidalt Benatia megszerzéséért adják el – sajtóhír

Vágólapra másolva!
2015.06.27. 12:02
Olasz lapok egybehangzó értesülései szerint az Arsenal a Copa Américát követően bejelenti a chilei Arturo Vidal szerződtetését a Juventustól. Az olasz bajnoknak állítólag azért kell eladnia a középpályást, hogy megerősítse a védelmét.

A Corriere dello Sport úgy tudja, Vidal eladása kényszerű lépés, a Juventus ugyanis klasszis belső védőt akar venni, első számú kiszemeltje, Mehdi Benatia pedig 25 millió euróba kerül. A Bayern München tavaly nyáron vette meg a tavasszal sérülés miatt nem játszó marokkóit, de közölte, ha valaki kifizet érte 25 milliót, viheti.

A Juventusnak elő kell teremtenie a forrást Benatia szerződtetéséhez, és a La Stampa szerint erre éppen megfelelő lesz a Vidal eladásából befolyó 30 millió euró.

A Juventus olasz lapok szerint nem csak Vidalról tárgyal Angliában, Angelo Ogbonnáért a Southampton, az Aston Villa és a West Ham United áll sorban.

Legfrissebb hírek

Hétfőtől a Beckenbauer téren áll a Bayern München stadionja

Német labdarúgás
17 órája

Thomas Müller: Guardiola óta egyik edző–csapat kapcsolat sem működött igazán

Német labdarúgás
17 órája

Az Arsenalnak történelmet kell írni a BL-továbbjutáshoz

Bajnokok Ligája
21 órája

Rooney szerint Declan Rice tehet a PSG góljáról

Bajnokok Ligája
21 órája

„Ez a kapus feladata, nem?” – Luis Enrique az ismét remekül védő Donnarummáról

Bajnokok Ligája
Tegnap, 0:20

Dembélé korai találatával a PSG egygólos előnyt szerzett az Arsenal ellen

Bajnokok Ligája
2025.04.29. 22:55

November óta megállíthatatlan a BL-ben az Arsenal

Bajnokok Ligája
2025.04.29. 08:57

Micsoda egybeesés: Kompany utolsó Bundesliga-meccsén debütált a Bayernben 500 bajnokiig jutó Thomas Müller

Német labdarúgás
2025.04.28. 11:24
Ezek is érdekelhetik