Inter: „Torres megfelelő lenne számunkra, bár...”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.04.15. 10:43
Marco Fassone, az olasz Internazionale labdarúgócsapatának ügyvezető igazgatója egy rádiós műsorban elismerte, hogy kiszemeltjeik között szerepel a spanyolok világ- és Európa-bajnok támadója, Fernando Torres.

„Vannak bizonyos kaliberű játékosok, akiknél több kört kell megtenni a színfalak mögött, a klubelnökünk viszont nem csinált titkot abból, hogy kik a kiszemeltjeink. Torres valóban megfelelő játékos lenne számunkra, bár most még messze vagyunk attól, hogy ezt ki is mondjuk” – mondta sokat sejtetően a milánói sportvezető.

A 30 éves spanyol futballistáért 2011. januárjában 58.5 millió eurót fizetett a Chelsea, a londoniaknál azonban – ellentétben liverpooli időszakával – önmagához képest azóta is visszafogottan teljesít. Adós a folyamatos jó játékkal, valamint a gólokkal. Jelenlegi szerződése még két évig érvényes, a transfermarkt.de 19 millió euróra teszi az értékét.

Legfrissebb hírek

Milliárdok és milliók, sztárok a lelátón és a kispadon: így rajtolnak a PL-csapatok

Angol labdarúgás
15 órája

Donnarumma csak a pénz miatt távozik? Szerintünk nem!

Francia labdarúgás
2025.08.14. 10:00

A negyedmilliárd eurós bevétel ellenére ragaszkodnak a régi recepthez a „gyógyszergyáriak”

Német labdarúgás
2025.08.13. 13:22

Felkészülés: a Bayern Svájcban, a Real Madrid Ausztriában nyert

Minden más foci
2025.08.12. 20:46

Nem a legszebb napjait éli, de vígan lubickol a mercatóban az „Öreg Hölgy”

Olasz labdarúgás
2025.08.12. 17:35

Christopher Nkunku visszatérhet az RB Leipzighez

Angol labdarúgás
2025.08.12. 11:09

A PSG egyre határozottabban próbál megszabadulni Donnarummától

Francia labdarúgás
2025.08.12. 08:27

Benjamin Sesko aláírt a Manchester Unitedhez – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.08.09. 11:56
Ezek is érdekelhetik