Serie A: megbüntették az Intert a Balotellit szidó szurkolók miatt

2013.02.12. 12:23
Az Olasz Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága 15 ezer euróra megbírságolta az Intert, amiért a milánói csapat szurkolói rasszista rigmusokkal szidták a Milan téli szerzeményét, Mario Balotellit.

A fekete-kékek drukkerei a „Nincsenek néger olaszok" rasszista rigmust skandálták a Chievo elleni bajnokin, és ezt az Inter korábbi játékosának címezték.

„Utólag mondták, mit skandáltak a szurkolók, mert én nem tudtam kivenni a nagy zajban. Nagyon sajnálom, és remélem, az eset nem fog megismétlődni a derbin" – nyilatkozta Massimo Moratti, az Inter elnöke, utalva a két csapat február 24-én esedékes bajnoikára.

 

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Glasner nemet mondott a Feyenoordnak, tovább tárgyal a Milannal

Olasz labdarúgás
2026.06.09. 11:50

Száztízezer kilométer egyetlen klubért, avagy a magyar, aki nélkül idén nem kezdődött Inter-meccs

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 09:53

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Serie A: az Interé a legjobb játékos és az év edzője is

Olasz labdarúgás
2026.05.22. 19:00

Az örömfoci elmaradt, az Inter csak ikszelt otthon a Veronával

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 17:04

Összeomlott a Juventus a Fiorentina ellen, örülhet a Milan és a Roma

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 14:19

Csiszár Henrietta: Különleges és felemelő érzés az Inter csapatkapitányának lenni

Olasz labdarúgás
2026.05.09. 07:27
Ezek is érdekelhetik