Olaszország: a Palermo elnöke szerződtetné Antonio Cassanót

Vágólapra másolva!
2010.11.05. 13:48
Az olasz Sky Sport Italia értesülései szerint a Palermo elnöke, Maurizio Zamparini szerződtetné a Sampdoria keretéből száműzött Antonio Cassanót.

Mint arról már korábban beszámoltunk, Cassano összerúgta a port a Sampdoria elnökével, és ezért a klub fel akarja bontani az olasz támadó szerződését.

A Palermo elnöke, Maurizio Zamparini az ügy kapcsán elmondta, szívesen látná csapatában a botrányairól is elhíresült 28 éves csatárt, ha annak nem sikerül kiegyeznie a Samp vezetőségével.

„Mindig is kedveltem Cassano játékát, egy igazi győztes típus. Nagyszerű lenne, ha egy ilyen tehetséges futballistát a Palermóba tudnánk csábítani, így megpróbáljuk majd szerződtetni" – mondta Zamparini.

Legfrissebb hírek

Egy éve nem játszik, mégis szerződést hosszabbított csatárával a Juventus

Olasz labdarúgás
16 órája

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
19 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 10:48

Pedro duplájával mentett pontot a Lazio Balogh Botondék ellen

Olasz labdarúgás
2025.04.28. 23:00

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47
Ezek is érdekelhetik