Juventus: Moggi szerint a „zebrák" új igazolásai nem elég jók

Vágólapra másolva!
2010.07.09. 15:13
A Juventus korábbi általános igazgatója, Luciano Moggi szerint a „zebrák" nem igazoltak elég jó labdarúgókat a nyáron – ezért úgy véli, az újonnan érkezők sem segítik scudettóhoz a csapatot.

A Juve eddig Simone Pepét, Marco Mottát, Jorge Martínezt, Leonardo Bonuccit és Marco Storarit szerződtette a holt idényben.

„Giuseppe Marotta igazolásai nem elég jók a scudettóhoz, márpedig ez a cél, amelyet ki kell tűzniük a vezetőknek. Martínez érkezése nem jelent minőségi változást, csakúgy, mint Pepéé vagy Storarié. Bonucci viszont nagy tehetség, ő méltó a Juventus mezére. Mielőtt további játékosokat igazolnak a vezetők, keretet kell szűkíteni – most túl sok labdarúgó van" – nyilatkozta Moggi az átigazolásokért felelős igazgató nyári szerzeményeiről.

Legfrissebb hírek

Igor Tudor menesztése után a Juve megszakította nyeretlenségi sorozatát; három gólt lőtt az Inter is

Olasz labdarúgás
17 órája

Megműtötték Kevin De Bruynét

Olasz labdarúgás
Tegnap, 14:22

Fiatalszabály: nyűg vagy áldás?

Utánpótlássport
Tegnap, 9:06

Megvan Lookman idénybeli első bajnoki gólja, az Atalanta egy pontot otthon tartott a Milan ellen

Olasz labdarúgás
2025.10.28. 22:45

Labdarúgás: az U15-ösök és az U16-osok is legyőzték Feröer fiataljait

Utánpótlássport
2025.10.28. 20:48

Labdarúgás: három gólt szereztek a fiatalok az NB I 11. fordulójában

Utánpótlássport
2025.10.28. 09:00

Nagy áldozattal járt az Inter legyőzése, hónapokra kidőlt Kevin De Bruyne

Olasz labdarúgás
2025.10.27. 13:50

Százas nagyságrendben fogadnak mérkőzésekre török játékvezetők

Minden más foci
2025.10.27. 13:31
Ezek is érdekelhetik