Serie A: Lavezzi elárulta, nem érzi jól magát Nápolyban

2009.04.30. 12:53
Meglepő kijelentést tett Ezequiel Lavezzi, a Napoli futballistája: nem érzi magát jól a dél-olasz városban.
Az argentin csatár annak ellenére a szurkolók kedvence, hogy az idei szezonban – különböző sérülések miatt is – csak hét gólnál jár, ám éppen a túlzott szeretet az, ami nem tetszik Lavezzinek.„ Itt, Nápolyban jóformán a házat sem hagyhatom el, mert a rajongók egyből megostromolnak – mondta a 23 éves támadó. – Még csak végig sem tudok menni az utcán, úgy érzem magam, mintha egy börtönben lennék. Nehéz így élni, nem tudom meddig bírom még.”
Legfrissebb hírek

A Napoli megvásárolta Rasmus Höjlund játékjogát a Manchester Unitedtől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.03. 17:10

A Napoli bejelentette Antonio Conte távozását

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 13:20

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25

Antonio Conte az idény végén távozhat a Napolitól – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.05.19. 12:08

Ollózós góllal győzte le a kétgólos hátrányból felálló Napolit a Bologna

Olasz labdarúgás
2026.05.11. 23:02

Nem született gól a Napoli comói kiszállásán és Bergamóban sem; vasárnap este bajnok lehet az Inter

Olasz labdarúgás
2026.05.02. 22:41

A Napoli esélyt sem adott a Cremonesének

Olasz labdarúgás
2026.04.24. 22:45

Paolo Di Canio szerint a Juventus még okozhat meglepetést

Olasz labdarúgás
2026.04.20. 13:49
Ezek is érdekelhetik