Meglepő kijelentést tett Ezequiel Lavezzi, a Napoli futballistája: nem érzi magát jól a dél-olasz városban.
Az argentin csatár annak ellenére a szurkolók kedvence, hogy az idei szezonban – különböző sérülések miatt is – csak hét gólnál jár, ám éppen a túlzott szeretet az, ami nem tetszik Lavezzinek.„ Itt, Nápolyban jóformán a házat sem hagyhatom el, mert a rajongók egyből megostromolnak – mondta a 23 éves támadó. – Még csak végig sem tudok menni az utcán, úgy érzem magam, mintha egy börtönben lennék. Nehéz így élni, nem tudom meddig bírom még.”
Legfrissebb hírek

A Napoli bejelentette Antonio Conte távozását
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 13:20

A Napoli esélyt sem adott a Cremonesének
Olasz labdarúgás
2026.04.24. 22:45
Ezek is érdekelhetik





