Pietro Lo Monaco szerint Mourinho jobban tenné, ha befogná a száját

Vágólapra másolva!
2008.09.15. 17:40
Nem csitulnak a kedélyek a szombati Inter–Catania (2–1) mérkőzés után. A szicíliai csapat sportigazgatója, Pietro Lo Monaco nem hagyta szó nélkül Jose Mourinho szavait, és kicsit szerényebb viselkedést tanácsol az Inter szakvezetőjének.
Sokan gondolják úgy, hogy Mourinho túl nagyra nyitja ki olykor a száját
Foto: Action Images
Sokan gondolják úgy, hogy Mourinho túl nagyra nyitja ki olykor a száját
Sokan gondolják úgy, hogy Mourinho túl nagyra nyitja ki olykor a száját
Foto: Action Images
Sokan gondolják úgy, hogy Mourinho túl nagyra nyitja ki olykor a száját

A Sulley Muntari kiállítása miatt a második félidőben emberhátrányban játszó milánóiak 2–1-re verték meg a Cataniát (két szerencsés góllal), de Mourinho szerint reálisan nézve 5–1 is lehetett volna a vége. A portugál tréner ezt még megtoldotta azzal a kijelentéssel, hogy akkor is ez lett volna a végeredmény, ha ő védett volna Júlio Cesar helyett.

Nem csoda, hogy e szavak kiváltották Pietro Lo Monaco, a Catania sportigazgatójának haragját.

„Aki ilyeneket mond, az nem tiszteli sem az ellenfelét, sem az edzőkollégáit, sem a nemzetet, amely befogadta” – mondta Lo Monaco a Radio Anch’io Sportnak.

„Nem alacsonyodok le az ő szintjére, de azt kell mondanom, hogy meg kellene tanulnia tartani a száját. Komolyan úgy gondolom, kijárna neki egy pofon” – folytatta Lo Monaco, aki a mérkőzésen Giacomo Tedesco lekönyökléséért piros lapot kapó Muntari vádjaira is kitért (a ghánai középpályás szerint ellenfele szimulált az esetnél).

„Mindenki tudja, hogy Muntaritól és Mourinhótól nem áll távol ez a viselkedésforma. Teljesen jogos volt a kiállítás.”
Legfrissebb hírek

Mastantuono hivatalosan is a Real Madridé, PL-rekordot dönt Florian Wirtz liverpooli átigazolása

Minden más foci
2025.06.13. 22:50

Klub-vb: Kovács István újra PSG-meccset vezet a BL-döntőt követően

Klub-vb
2025.06.13. 14:38

Chivut nevezték ki az Inter új vezetőedzőjének – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.09. 16:32

Távozott Balogh Botondéktól az Interhez tartó vezetőedző

Olasz labdarúgás
2025.06.09. 12:56

Dupla Tízes: tündérmese vagy révbe ért a pénz? BL-győztes a PSG!

Bajnokok Ligája
2025.06.04. 21:16

Kocsikat gyújtanak fel, emberek halnak meg – mi lesz még itt?!

Bajnokok Ligája
2025.06.04. 07:52

Simone Inzaghi távozik az Intertől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.03. 19:09

„Éljen I. Lajos francia király!" – lapszemle a BL-döntő után

Bajnokok Ligája
2025.06.01. 09:27
Ezek is érdekelhetik