Találatok a ZTE címkére

Találatok száma: 1867

ZTE: Csóka felépült, bizonyítani szeretne Moniznak is

2022-09-21 09:45:01

Csóka Dániel a Kaposvár ellen 2–0-ra megnyert Mol Magyar Kupa-mérkőzésen bemutatkozott a ZTE FC-ben, a saját nevelésű hátvéd végigjátszotta a kupatalálkozót.

Ricardo Moniz NB I Csóka Dániel ZTE Zalaegerszeg

MK: a Vasas a 86. percben lőtte a továbbjutást érő gólt

2022-09-17 16:14:25

Ha nem is könnyen, de mind a négy érintett NB I-es csapat megnyerte mérkőzését a labdarúgó Magyar Kupa szombaton 15 órakor kezdődő programjában: a Kisvárda a BVSC-t, a ZTE a Kaposvárt verte meg két góllal, a Mezőkövesd Szekszárdon nyert 3–0-ra, míg a Vasas a hajrában csikarta ki a továbbjutást érő 2–1-es győzelmet Balassagyarmaton. Az NB II-es csapatok közül kiesett a Soroksár és a Gyirmót: előbbit a szomszédvár ESMTK gyűrte le, utóbbit az Iváncsa.

ZTE Vasas Szekszárd Mol Magyar Kupa Mezőkövesd Magyar Kupa

Válogatott: Mocsi Attila bizonyítana Marco Rossinak

2022-09-16 00:24:24

Mocsi Attilának az a legfőbb célja, hogy bizonyítsa Marco Rossi szövetségi kapitánynak, bármikor számíthat rá, s ne legyen kérdés, hogy legközelebb is meghívja a magyar labdarúgó-válogatottba.

magyar válogatott ZTE NB I Mocsi Attila Magyarország

NB I: Levegőt kaptunk – Kruscsics; Nem mertünk játszani – Kondás

2022-09-12 09:52:45

A labdarúgó NB I 8. fordulójának vasárnapi mérkőzései közül a ZTE–Puskás Akadémia (1–2) és az Újpest–Vasas (2–1) találkozó mestermérlegeivel még nem jelentkeztünk. Lássuk, hogyan értékelt Ricado Moniz, Hornyák Zsolt, Milos Kruscsics és az angyalföldieknél debütáló Kondás Elemér!

Újpest ZTE Vasas Ricardo Moniz Puskás Akadémia NB I

NB I: fordított és nyert a Puskás Akadémia a ZTE ellen

2022-09-11 16:51:59

Eduvie Ikoba találatával megszerezte a vezetést a ZTE a Puskás Akadémia ellen az NB I 8. fordulójában, de a vendégek fordítani tudtak a szünet után, és 2–1-re megnyerték a meccset Zalaegerszegen.

Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia NB I

Saját magát verte meg a Zalaegerszeg a Puskás Akadémia ellen

2022-09-11 14:01:50

onlive! Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia NB I

NB I: 25 éves rossz sorozatát törheti meg a Vasas a padlón lévő Újpest ellen

2022-09-09 09:04:24

A Magyar Kupa-forduló és a válogatott meccsek miatti háromhetes szünet előtt a két napba sűrített 8. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. Szombaton a Loki továbbra is Dombi Tiborral lép fel Pakson, a Mezőkövesdnél átmeneti edzői stáb mutatkozik be Fehérváron, a nagyobb izgalmak azonban vasárnapra maradnak. A hibátlan mérleggel élen álló Ferencváros a második Kisvárdával vív rangadót az Üllői úton, majd a forduló zárásaként a két nagy múltú, de most nyeretlenül kiesésre álló fővárosi együttes, az Újpest és a Vasas csap össze – az utóbbinál születésnapján debütál az új vezetőedző, Kondás Elemér.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I derbi Zete Zalaegerszeg

NB I: „Ilyen az, amikor mindenki tudja, hol a helye és mi a feladata” – Török László

2022-09-03 11:04:08

Hat forduló után a tavalyi ezüstérmes Kisvárda vezeti a labdarúgó NB I tabelláját, pedig Török Lászlóék úgy nyertek Pakson 3–1-re, hogy a vezetőedző hat helyen változtatott a Fehérvár ellen hasonló arányú győzelmet arató csapaton. A debreceni ikon, a Joao Janeiro helyét ideiglenesen átvevő Dombi Tibor nem gondolkodott, elfogadja-e a DVSC vezetőségének felkérését, de izgulni fog a hétvégi mérkőzésen, míg a Bp. Honvéd és az Újpest összecsapása nem marad meg sokáig az emlékezetünkben. Az NB I hatodik fordulójának legjei.

Újpest magyar foci labdarúgó NB I ZTE Török László Szappanos Péter

NB I: a ZTE idegenben ütötte ki a Mezőkövesdet

2022-09-02 21:38:58

A Zalaegerszeg idegenben fölényes, ötgólos győzelmet aratott a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén.

labdarúgó NB I 7. forduló Zalaegerszeg ZTE NB I Mezőkövesd Kövesd

Hatalmas pofonba szaladt bele a Mezőkövesd a Zalaegerszeg ellen

2022-09-02 16:59:04

élő közvetítés onlive! labdarúgó NB I 7. forduló Zalaegerszeg ZTE NB I

NB I: újpesti hét szűk esztendő, tizenegyesre hajt az FTC a Megyeri úti derbin

2022-09-01 07:19:04

Egy héten belül már a harmadik fordulót játsszák a csapatok a labdarúgó NB I-ben. A 7. kör is háromnapos lesz és pénteken a Mezőkövesd–ZTE találkozóval indul. Szombaton a Fehérvár elleni meccsen Dombi Tibor személyében új, megbízott vezetőedző mutatkozik be a Debreceni VSC kispadján. A szintén nyeretlen Vasas a Puskás Akadémiát, a Kecskeméti TE a korábbi gólkirályával, Hahn Jánossal megerősödött Paksot fogadja. Vasárnap a Honvéd Kisvárdán lép fel, majd a Szusza Ferenc Stadionban jön a 236. derbi. Az utolsó helyen álló Újpest az FTC-vel szembeni csaknem hétéves nyeretlenségének vetne véget, a zöld-fehérek pedig zsinórban a 11. diadalukat arathatják a párharcban.

NB I: még egy gólkirály is érkezett – így zárt a piac

2022-05-17 14:41:06

Június 15-én kezdődött az átigazolási időszak a labdarúgó NB I-ben és augusztus 31. éjfélig tartott. Ezek után már csak szabadon igazolható játékosokat lehet szerződtetni. Tekintse át a nyári játékosmozgásokat a piaczárás után!

Újpest Ádám Martin magyar átigazolás ZTE Vasas Tokmac Nguen

ZTE: egy év után távozik a légiós, hazájában folytatja

2022-09-01 12:25:55

A ZTE NB I-es labdarúgócsapata a hivatalos honlapján közölte, hogy távozott Zalaegerszegről az északmacedón középpályás, Daniel Milovanovikj.

magyar átigazolás ZTE Daniel Milanovkij

DVSC: Eddig én voltam a megoldás, most én vagyok a probléma – Janeiro

2022-08-31 08:46:43

A labdarúgó NB I 6. fordulójában kedden rendezett ZTE FC–Debreceni VSC (4–2) mérkőzés után a debreceniek vezetőedzője, Joao Janeiro arról beszélt, el kell gondolkodnia a folytatásról.

ZTE Ricardo Moniz Joao Janeiro Debrecen DVSC Zalaegerszeg

NB I: Baloteli is Zalaegerszegen folytatja pályafutását

2022-08-31 07:30:58

A Zalaegerszegi TE FC labdarúgócsapata kedden, még a Debreceni VSC elleni, 4–2-re megnyert meccs előtt bejelentette két 18 éves játékos szerződtetését.

Zalaegerszeg ZTE Philip Christopher Baloteli NB I

A ZTE-től is négyet kapott a Debrecen, és továbbra is nyeretlen

2022-08-30 17:01:02

A Zalaegerszeg az utolsó fél órában mutatott remek játékával 4–2-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó NB I 6. fordulójában, így a Loki továbbra is nyeretlen.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE NB I 6. forduló NB I Loki

NB I: 13 év után nyerhet újra a Vasas a Fradi ellen a Fáy utcában

2022-08-29 14:38:25

Nincs megállás a labdarúgó NB I-ben, a hétközi forduló előtt több csapatnak még a szokásos 72 óránál is kevesebb pihenőre lesz lehetősége az újabb pályára lépés előtt. A sorsolás úgy hozta, hogy a keddtől csütörtökig tartó 6. körben egymással kerül szembe a bajnokság eddigi két leggólképesebb, egyben még veretlen csapata, a Paks és a Kisvárda, de lesznek fővárosi rangadók is, szerdán Vasas–Ferencváros, majd egy napra rá Bp. Honvéd–Újpest párosításban.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

NB I: több mint 80 éve nem látott rossz szériába taszíthatja a Honvédot az FTC

2022-08-25 15:59:12

Visszatér a hazai porondra a Ferencváros és a Fehérvár, így újra teljes fordulót rendeznek a labdarúgó NB I-ben. Az 5. körben szezonbeli első győzelmére hajt péntek este az Újpest a Paks ellen, akárcsak szombaton a Vasas Mezőkövesden. A Puskás Akadémia a nyeretlen Debrecenhez látogat, a ZTE kecskeméti vendégjátékán pedig a mezőny két legfiatalabb keretű gárdája csap össze. A Kisvárda tíz veretlen bajnokival a háta mögött fogadja az idegenben eddig gólképtelen Fehérvárt, majd a forduló zárásaként a dél-pesti rangadón az FTC újabb sikerével régen látott rossz sorozatba lökheti a Honvédot.

NB I: A fordulópontot egyértelműen a szabálytalannak vélt gól jelentette – Moniz

2022-08-22 08:32:34

A ZTE FC büntetőből szerzett előnyt a Kisvárda ellen az NB I 4. fordulójában, de hamar egyenlített a várdai együttes, majd a második félidőben még két gólt szerzett és 3–1-re győzött. Ricardo Moniz, a ZTE és Török László, a Kisvárda vezetőedzője mellett Kálnoki-Kis Dávid és Vida Kristopher értékelte a találkozót.

magyar foci ZTE Vida Kris Török László Ricardo Moniz Kálnoki Kis Dávid

NB I: fordított és nyert a Kisvárda Zalaegerszegen

2022-08-21 19:34:45

A ZTE FC büntetőből szerzett előnyt a Kisvárda ellen az NB I 4. fordulójában, de hamar egyenlített a várdai együttes, majd a második félidőben még két gólt szerzett és 3–1-re győzött.