Találatok a ZTE címkére

Találatok száma: 1660

NB I: Ezt a meccset korábban le kellett volna zárni – Hornyák

2021-11-29 09:25:51

A labdarúgó NB I 13. fordulójában három mérkőzés rendeztek vasárnap. A Mezőkövesd–Ferencváros (0–3) találkozó mestermérlegével már jelentkeztünk, most lássuk a Debreceni VSC–Paks (1–1) és a Puskás Akadémia–ZTE (1–1) mérkőzés edzői értékeléseit.

ZTE Puskás Akadémia Paks NB I Joan Carrillo Hornyák Zsolt

Puskás Akadémia–ZTE: egy gól után őrült hajrá!

2021-11-28 13:34:52

A Puskás Akadémia hazai pályán 1–1-et játszott a Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 14. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Zimonyi Dávid Zalaegerszeg ZTE

NB I: oda utazik a Fradi, ahol nem is olyan rég egy sima hármast kapott

2021-11-26 18:50:00

Visszatér az MLSZ a kétnapos lebonyolításhoz, így a labdarúgó NB I 14. fordulója szombat délután a kieső helyen álló MTK kisvárdai vendégjátékával veszi kezdetét. A folytatásban az új Bozsik Arénában először csap össze az eddig csalódást keltő két fővárosi gárda, a Bp. Honvéd és az Újpest. Vasárnap az éllovas Ferencváros a Supka Attilával még veretlen Mezőkövesd otthonába látogat, ahol másfél éve simán alulmaradt, és hazai szinten máig ez az utolsó alkalom, hogy három gólt kapott. A második Puskás Akadémia a Zalaegerszeget fogadja, amelytől otthon eddig mindig vereséget szenvedett.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I ZTE Puskás Akadémia Paks

ZTE: Waltner beteg, kihagyja a Puskás Akadémia elleni bajnokit

2021-11-25 18:20:37

Waltner Róbert megbetegedett, így Ferenczi István irányít a hétvégén – olvasható a labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszeg honlapján a klub közleménye.

labdarúgás koronavírus Zalaegerszeg ZTE Waltner Róbert NB I

NB I: a fehérorosz bajnok szerződtetheti a ZTE védőjét – sajtóhír

2021-11-24 18:03:52

Az északmacedón sportmedia.mk úgy tudja, a fehérorosz bajnok, az FK Sahtyor Szoligorszk 400 ezer eurós ajánlatot tett a labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE-nek a 22 éves védőért, Nikola Szerafimovért.

ZTE Nikola Szerafimov NB I FC Sahtyor Szoligorszk

NB I: Ferenczi István is teljesítette az Athén–Spárta–Athén futóversenyt

2021-11-23 15:08:00

Ferenczi István, a labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE FC másodedzője, korábbi válogatott futballista is teljesítette az Athén–Spárta–Athén ultrafutó-viadalt – számolt be róla az MTI.

NB I ZTE Ferenczi István

NB I: Koszta Márkot választották október legjobbjának

2021-11-22 17:29:25

A Zalaegerszegi TE FC a hivatalos oldalán közölte, hogy támadóját, Koszta Márkot választotta a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) az októberi hónap legjobb NB I-es játékosának.

magyar labdarúgás magyar foci magyar bajnokság labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE

Elszórakozta a győzelmet a Zalaegerszeg a Kövesd ellen

2021-11-19 19:00:51

A labdarúgó NB I 13. fordulójának nyitó mérkőzésén 1–1-es döntetlent játszott egymással a ZTE és a Mezőkövesd.

online! közvetítés Zalaegerszeg ZTE Nagy Dániel NB I 13. forduló

NB I: Szabics pont nélküli az FTC ellen, a Vidi bajnokin még nyeretlen a Groupamában

2021-11-14 18:24:02

Kéthetes szünet után többek között a Ferencváros–Fehérvár találkozóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 13. kör rangadójának érdekessége, hogy a vendégek vezetőedzője, Szabics Imre eddig még pontot sem tudott szerezni egykori csapata ellen, a Vidi pedig bajnokin még sosem sem nyert a Groupama Arénában. A forduló ismét háromnapos lesz, amely péntek este a ZTE–Mezőkövesd mérkőzéssel indul. Szombaton a Debreceni VSC-nél (Joan Carrillo) és a Kisvárdánál (Erős Gábor), vasárnap az MTK-nál (Márton Gábor) mutatkozik be új edző.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

NB I: Nem foglalkozunk a Fradival, kiélvezzük a pillanat örömét – Szabics

2021-11-07 19:55:48

A labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén a Mol Fehérvár 3–0-ra megverte odahaza a Zalaegerszeget. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Zalaegerszeg ZTE Waltner Róbert Szabics Imre NB I 12. forduló NB I

Pár nagyon szép támadás elég volt, könnyedén nyert a Mol Fehérvár

2021-11-07 15:44:32

onlive! közvetítés ifj. Dárdai Pál Zalaegerszeg ZTE NB I 12. forduló

NB I: csúcsrangadó Kisvárdán, ahol bajnokin még sosem kapott ki az FTC

2021-11-04 11:32:57

Kisvárda–Ferencváros csúcsrangadót rendeznek többek között a labdarúgó NB I második körének első, sorrendben 12. fordulójában. A vasárnapi találkozón az éllovas fogadja a jelenlegi másodikat. A zöld-fehérek győzelmükkel átvehetik a vezetést, ha pedig döntetlennel zárul az összecsapás, még az is előfordulhat, hogy a Puskás Akadémia ugrik a tabella élére. Ehhez a felcsútiaknak mindenképpen meg kellene verniük otthon a sereghajtó Újpestet. A forduló ismét három napon át tart, és péntek este az MTK–Gyirmót találkozóval veszi kezdetét.

érdekességek labdarúgó NB I Zete ZTE Videoton Puskás Akadémia

ZTE: hosszabbított az U21-es válogatott kapus

2021-11-03 10:50:47

A labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszegi TE, a hivatalos honlapján bejelentette, Demjén Patrik 2024-ig meghosszabbította a szerződését.

Zalaegerszeg ZTE NB I Demjén Patrik

NB I: Az a cél, hogy a játékosaim boldogok legyenek – Janeiro

2021-11-01 08:20:12

A labdarúgó NB I 11. fordulójában két meccset rendeztek. A Puskás Akadémia–Honvéd (3–1) találkozó edzői értékeléseit már idéztük, most lássuk a Kisvárda–Zalaegerszeg (5–0) mérkőzés mestermérlegeit!

Zalaegerszeg ZTE NB I Kisvárda

Kiütés, a Kisvárda öt góllal küldte haza a Zalaegerszeget

2021-10-31 13:05:36

A Kisvárda 5–0-ra legyőzte odahaza a Zalaegerszeget a labdarúgó NB I 11. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés ZTE NB I 11. forduló NB I

NB I: megfricskázza-e megint a Paks a botladozó Fehérvárt?

2021-10-28 23:03:29

Az első kör utolsó fordulója, a 11. következik hétvégén a labdarúgó NB I-ben. Az ismét háromnapos program péntek este a gólerős Paks fehérvári vendégjátékával indul, amelynek érdekessége, hogy a Vidi öt meccse nyeretlen a tolnaiakkal szemben. Szombaton az Újpest Mezőkövesdre látogat, eddig csalódást keltő együttesek találkoznak az MTK–Debreceni VSC összecsapáson, amelyen a vendégeknél már a Jeremiás, Dombi duó irányít. Este a Ferencváros Gyirmóton vendégszerepel. Vasárnap az éllovas Kisvárda a hármas győzelmi sorozatban lévő Zetét fogadja, a szintén jó formát mutató, az NB I-ben több mint 400 perce gólt sem kapó Puskás Akadémiához a Honvéd utazik.

MK: Honvéd-revans a tavaszi kupakudarcért a ZTE-nek

2021-10-27 22:01:18

A két NB I-es klub összecsapása ezúttal is hosszabbításba torkollott a Mol Magyar Kupában, ám míg februárban a legjobb nyolc között a ZTE nyert, addig az új kiírásban a Budapest Honvéd jutott a legjobb tizenhat közé, köszönhetően Nono 109. percben szerzett góljának.

ZTE Magyar Kupa Honvéd

NB I: Nem érzem, hogy gödörben lennénk – Bognár

2021-10-23 10:43:47

A labdarúgó NB I 10. fordulójának pénteki meccsei után az Újpest–Fehérvár (1–0) találkozó edzői értékeléseivel már jelentkeztünk, most lássuk a Paks–Kisvárda (2–2) és a ZTE–Gyirmót (2–1) meccs mestermérlegeit.

ZTE FC ZTE Waltner Róbert Paksi FC NB I Kisvárda

NB I: megszenvedett a ZTE, de legyőzte a Gyirmótot

2021-10-22 16:39:41

A Zalaegerszeg hazai pályán 2–1-re nyert a Gyirmót ellen a labdarúgó NB I 10. fordulójában, ezzel egymás után a harmadik győzelmét érte el a bajnokságban, és feljött a tabella negyedik helyére.

labdarúgó NB I ZTE Gyirmót

Sorozatban harmadszor nyert, a felsőházba ugrott a ZTE

2021-10-22 10:37:51

A Zalaegerszeg hazai pályán 2–1-re nyert a Gyirmót ellen a labdarúgó NB I 10. fordulójában, ezzel egymás után a harmadik győzelmét érte el a bajnokságban.