Találatok a ZTE címkére

Találatok száma: 1508

NB I: a Mezőkövesd nem lazít, a ZTE-t is legyőzte

2021-03-03 17:10:33

11 bajnoki óta veretlen a Mezőkövesd a bajnokságban, mivel a labdarúgó NB I 24. fordulójában két góllal legyőzte a Zalaegerszeget. Ezzel a Mezőkövesd fellépett az ötödik helyre, a ZTE viszont maradt a 11. helyen.

ZTE NB I Mezőkövesd

Klubrekordot jelentő győzelemmel masírozik a Mezőkövesd

2021-03-03 13:24:00

NB I: mumusával játszik a Fehérvár, gólkirályok szemtől szemben

2021-03-02 09:42:20

Újabb hétközi fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 24. körben többek között kiderül, hogy a Diósgyőrnek sikerül-e megismételnie januári bravúrját a Groupama Arénában a listavezető Ferencváros ellen, megtörik-e a Mezőkövesd tízmeccses veretlenségi sorozata, illetve, hogy továbbra is mumusa marad-e a Paks a Fehérvárnak. Üde színfolt lehet, hogy Böde Dánielnek egy másik korábbi gólkirály, Nikolics Nemanja ellen kell védekeznie. Három találkozót rendeznek kedden, hármat szerdán.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete ZTE Videoton

NB I: megtört a Fehérvár rossz sorozata Zalaegerszegen

2021-02-28 18:52:39

A labdarúgó NB I 23. fordulójában megtörte gyenge bajnoki sorozatát a Fehérvár, mert 2–0-ra legyőzte idegenben a ZTE-t. A hazai csapat lényegében csak a védekezéssel törődött, de a második félidőben egy kiállítással és Nikolics tizenegyesével megtört, nem is lehetett kérdés a győztes kiléte. A találkozón Nikolics Nemanja a 100. bajnoki gólját szerezte fehérvári színekben.

ZTE NB I 23. forduló NB I Mol Fehérvár

A Fehérvár győzelemmel törte meg rossz sorozatát

2021-02-28 11:24:29

közvetítés ZTE NB I 23. forduló NB I Mol Fehérvár

NB I: a(z egyik) leggólerősebb csatársor a leggyengébb védelem ellen

2021-02-23 21:54:11

Érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel kezdődik meg a harmadik kör a labdarúgó NB I-ben. A háromnapos 23. fordulóból kiderül például, hogy mire megy a bajnokság egyik legeredményesebb támadósora a mezőny leggólképesebb védelme ellen, ki lövi az örökrangadók jubileumi, 350. ferencvárosi gólját, vagy hogy a Honvéd képes-e véget vetni a Puskás Akadémia klubrekordot jelentő győzelmi sorozatának? A program a péntek esti Diósgyőr–Mezőkövesd borsodi rangadóval kezdődik és vasárnap a Fehérvár zalaegerszegi vendégjátékával zárul.

MK: A játékvezető döntései minket sújtottak – Horváth Ferenc

2021-02-25 09:27:48

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének szerdai mérkőzései után csokorba gyűjtöttük az edzői értékeléseket Szombathelytől Debrecenig.

mestermérleg ZTE Siófok Paks Mol Magyar Kupa Magyar Kupa

A Honvéd kettős emberhátrányban is kiharcolta a hosszabbítást, de a ZTE kiejtette

2021-02-24 11:06:24

A ZTE a 10. perctől emberelőnyben, a 76. perctől kettős emberelőnyben futballozva hosszabbításban fordította meg a Budapest Honvéd elleni Magyar Kupa-nyolcaddöntőjét és jutott ezzel a következő körbe.

labdarúgás ZTE Mol Magyar Kupa Magyar Kupa Honvéd

MK: „Horváth Ferenc fantasztikusan motivál” – nyugati kupacsaták

2021-02-24 08:50:29

Nyugati kupameccsek – első osztályú ellenfelekkel.  A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az NB II-es Haladás a Kisvárdát látja vendégül, míg Zalaegerszegen két NB I-es csapat találkozik: a ZTE a Honvédot fogadja.

Zalaegerszeg ZTE Mol Magyar Kupa Kisvárda Haladás Budapest Honvéd

A BMTE, Honvéd, DVTK hármasból kerül ki a két kieső?

2021-02-23 17:09:35

A labdarúgó NB I-ből 11 forduló van hátra, amely során a bennmaradásért várhatóan öt csapat folytat majd ádáz harcot egymással. A sorsolás és a jelenlegi állás alapján a ZTE és az Újpest helyzete tűnik kicsivel könnyebbnek, a 10. Budafok pedig abban bízhat, hogy a mögötte álló Honvéd, DVTK páros tagjaival egyaránt hazai pályán játszik.

Újpest Zalaegerszeg ZTE NB I Mezőkövesd Diósgyőr

NB I: a Puskás Akadémia már a Ferencváros rekordját ostromolja

2021-02-23 11:27:52

A labdarúgó NB I 22. fordulójára visszatekintő gyűjtésünkben fókuszban a Puskás Akadémia sorozatban ötödik bajnoki győzelme, de szó lesz a Mezőkövesd veretlenségi, a Fehérvár nyeretlenségi szériájáról, Josip Knezevic jubileumáról, Gazdag Dániel kimaradt helyzetéről, Kire Risztevszki ajándékáról és Bognár István szabadrúgásáról is.

ZTE Puskás Akadémia NB I Mol Fehérvár FC Koszta Márk Kire Risztevszki

Videó: „Atyaúristen!” – az újpesti védő gólt rúgatott a ZTE-vel

2021-02-20 23:46:41

Az M4 Sport kommentátorának reakciója is sokat elárul az újpesti Kire Risztevszki megmozdulásáról a ZTE elleni meccsen: az északmacedón védő odapasszolta a labdát a tizenhatoson belül a hazaiak támadójának, a korábbi újpesti Koszta Márknak, aki beállította a 3–0-s végeredményt!

Újpest videó ZTE Koszta Márk Kire Risztevszki

NB I: győzött a Zalaegerszeg az Újpest ellen

2021-02-20 16:35:03

Favorov tizenegyesgóljával megszerezte a vezetést a ZTE az Újpest ellen az NB I 22. fordulójának első félidejében, majd a folytatásban még két góllal megerősítette előnyét, otthon tartva a három pontot. 3–0

Újpest ZTE NB I 22. forduló NB I

Három góllal ütötte ki a Zalaegerszeg a súlytalan Újpestet

2021-02-20 13:22:06

Favorov tizenegyesből lőtt góljával megszerezte a vezetést a ZTE FC a két kulcsembere, Simon Krisztián és Junior Tallo nélkül pályára lépő Újpest FC ellen az NB I 22. fordulójának első félidejében, majd a folytatásban még két góllal megerősítette előnyét, otthon tartva a három pontot. 3–0

NB I: Kantabadouno és Chukwuma is aláírt – így zárt be a magyar piac

2021-01-06 12:05:23

A labdarúgó NB I-ben a téli átigazolási időszak hivatalosan január 15-től február 14-ig tartott, most már csak szabadon igazolható játékosok szerződtethetők. A vasárnapi piaczárás után tekintse át rövid összefoglalónkban az utolsó napok történéseit és az összes téli átigazolást csapatonként!

Újpest FC Újpest magyar átigazolás Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia

ZTE: korosztályos válogatott nigériai védő érkezett

2021-02-16 20:41:25

A labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy fél évre szóló kölcsönszerződést kötött Orji Nelson Chukwumával. A 18 éves korosztályos válogatott nigériai hátvéd mellett egy 17 esztendős magyar tehetség, Németh Dániel is a zalaegerszegieknél folytatja a pályafutását.

magyar átigazolás Zalaegerszeg ZTE Orji Nelson Chukwuma Németh Dániel NB I

NB I: A kiállítás nehéz helyzetbe hozott minket – Boér Gábor

2021-02-13 19:26:47

A hosszabbításban lőtt góllal nyert 2–1-re a Kisvárda a 75. perctől tíz emberrel játszó ZTE ellen a labdarúgó NB I 21. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

labdarúgó NB I ZTE Supka Attila Kisvárda Boér Gábor

NB I: a 94. percben szerzett góllal nyert Kisvárda a ZTE ellen

2021-02-13 18:56:28

A labdarúgó NB I 21. fordulójában a Kisvárda Horváth Zoltán 94. percben szerzett góljával 2–1-re legyőzte a Zalagerszeget, ezzel megtörve hárommeccses nyeretlen sorozatát. A ZTE így immár hatodik bajnokija óta nem tudott győzelmet aratni.

ZTE NB I Kisvárda

NB I: „albérletben” rendezik meg a Kisvárda–ZTE meccset

2021-02-12 15:19:19

Az extrém időjárási körülmények miatt a Várkerti Stadion játéktere nem alkalmas a mérkőzés megrendezésére, ezért a Kisvárda szombaton Budapesten, a Szusza Ferenc Stadionban fogadja a ZTE-t a labdarúgó NB I 21. fordulójában.

Zalaegerszeg ZTE Szusza Ferenc Stadion NB I 21. forduló NB I Kisvárda

NB I: veretlenségi szériások egymás ellen, Mezőkövesden a Ferencváros

2021-02-12 10:10:43

Visszatér az MLSZ a háromnapos lebonyolításhoz, a labdarúgó NB I 21. fordulója péntek este az Újpest–DVTK kiesési helyosztóval veszi kezdetét. Szombaton újabb három, vasárnap két mérkőzést rendeznek. Bár a bajnoki cím eldőlni látszik, mégis érdekes lehet, mire képes a hét forduló óta veretlen Mezőkövesd a listavezető ellen. A Fehérvár–MTK meccs a dobogós helyek, a Bp. Honvéd–Budafok pedig a bennmaradás szempontjából tartogat izgalmakat.