Manchester City: francia klubot vett meg a tulajdonosi kör

A Manchester Cityt is birtokló The City Football Group megvásárolta a francia másodosztályú ES Troyes AC többségi tulajdonrészét.

PL: Ancelotti még a PSG pénzénél is meggyőzőbb lehetett

A Le 10 Sport beszámolója szerint az Everton hamarosan bejelentheti a Lille-ben futballozó Gabriel szerződtetését.

angol átigazolás Troyes Paris Saint-Germain Lille Gabriel Everton

Ligue 1: Beric beállt a szünetben, aztán duplázott

2018-04-22 19:17:53

Fordított odahaza az európai kupaszereplésért harcoló St.-Étienne a kiesés ellen hadakozó Troyes ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Ligue 1 34. fordulójában.

Troyes Saint-Étienne Ligue 1

Ligue 1: a PSG bajnoki meccse és Neymar műtétje is jól sikerült

2018-03-03 17:47:27

Az éllovas PSG 2–0-ra győzött a bennmaradásért harcoló Troyes vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójának szombati játéknapján. A párizsiak sorozatban a hatodik bajnoki mérkőzésüket nyerték meg.

Ángel Di María Troyes PSG Neymar Ligue 1

Topligák: a Man. City 878 millió euróból vásárolta össze keretét

2018-02-12 13:14:13

Még egyetlen klub sem költött annyit aktuális játékoskeretére, mint a Manchester City a jelenlegire – derül ki a svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legfrissebb tanulmányából.

Troyes Serie A Premier League PSG Manchester United Manchester City

Ligue 1: sorozatban harmadszor kapott ki a Lyon

2018-02-11 16:46:30

A Lyon hazai pályán 2–0-ra kikapott a Rennes-től a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójában.

Troyes Strasbourg Rennes Nantes Lyon Lille

Ligue 1: megfosztották a hős szerepétől a volt debrecenit

2017-12-09 22:04:57

A hajrában szerzett gólokkal fordított és nyert a Monaco 3–2-re a vendég Troyes ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 17. fordulójának szombat esti programjában.

légiósok Troyes Szuk Hjun Dzsun Monaco Ligue 1 Lang Ádám

Ligue 1: sok gólt lőtt a PSG, de a Monaco még többet

2017-11-04 22:00:00

A Monaco felülmúlta a PSG kora esti ötösét: a hercegségbeliek 6–0-ra verték vendégüket, a Guingamp legénységét a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombat esti programjában.

Troyes Szuk Hjun Dzsun Nantes Monaco Ligue 1 Guingamp

Játékossors: a francia élvonalban folytatja a DVSC volt légiósa

2017-08-30 13:37:33

A francia első osztályban jelenleg a 11. helyen álló Troyes kölcsönvette a portugál élvonalbeli FC Portótól Szuk Hjun Dzsunt, a Debreceni VSC korábbi labdarúgóját.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Troyes Szuk Hjun Dzsun Primeira Liga Porto

Ligue 1: pocsék BL-főpróba Balotelli és Sneijder nélkül

2017-08-11 21:47:08

Saif-Eddine Khaoui egy perccel a becserélése után gólt szerzett, az újonc Troyes az ő találatával győzte le idegenben 2–1-re a Nice-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójának pénteki játéknapján. A Lyon a második bajnokiját is megnyerte.

Troyes Rennes Nice Lyon Ligue 1

Franciaország: a volt Vidi-edző nem tudta benntartani csapatát

2017-05-28 23:03:13

Az idény közben munkába álló Bernard Casoninak nem sikerült az élvonalban tartania a Lorient-t: a breton csapat hazai pályán 0–0-ra végzett a Troyes elleni osztályozó vasárnapi visszavágóján, így a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) utolsó szabad helye az ellenfelét illeti meg.

osztályozó Troyes Lorient Ligue 2 Ligue 1

Franciaország: 40 esztendős hőse volt az osztályozónak

2017-05-25 22:39:16

A 40 esztendős Benjamin Nivet 91. percbeli lövésének köszönhetően a Troyes hazai pályán 2–1-re legyőzte a Lorient-t a francia labdarúgó-bajnokság élvonaláért vívott csütörtöki osztályozón. A visszavágót vasárnap játsszák.

Troyes Lorient Ligue 1

Ligue 1: Ibra négyet vágott, a PSG 9–0-s győzelemmel bajnok!

2016-03-13 14:58:47

Sorozatban negyedszer, fennállása során hatodszor nyerte meg a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot a Paris Saint-Germain, amely a 30. forduló vasárnapi játéknapján idegenben 9–0-ra megverte a sereghajtó Troyes-t, ezzel behozhatatlan, 25 pontos előnyre tett szert a tabella élén. A gólzáporos győzelemből Zlatan Ibrahimovic négy, Edinson Cavani két góllal vette ki a részét.

Troyes PSG PSG Ligue 1

Francia Kupa: Ibra öt perc alatt döntött, még törzzsel is betalált

2016-02-10 23:04:19

A labdarúgó Francia Kupa nyolcaddöntőjében a Paris Saint-Germain hazai pályán 3–0-ra legyőzte az Olympique Lyont.

Zlatan Ibrahimovic Troyes Sarre Union Saint-Étienne PSG Nantes

Videó: hogy lehet ilyen pontosan kilőni a jobb felső sarkot?

2016-01-09 19:53:09

A francia labdarúgó-bajnokságban a Lyon 4–1-re legyőzte a Troyes-t. A meccs talán legszebb gólját Jordan Ferri szerezte, ezzel a találattal lett 3–1 az állás.

videó Troyes Lyon Ligue 1

Ligue 1: emlékeznek N’Gogra? Feledtetett egy csúnya sorozatot

2015-12-02 21:52:50

A hat mérkőzés körül három is vendégsikerrel ért véget a francia labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szerdai játéknapján.

francia foci Troyes Reims Ligue 1 David N'Gog

Videó: Di María passzából tökéletes kapásgólt lőtt a PSG

2015-11-28 17:42:13

Edinson Cavani remek gólt lőtt a PSG–Troyes (4–1) francia élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés 20. percében. A hazaiak uruguayi támadója Ángel Di María jól irányzott passzát értékesítette.

Ángel Di María labdarúgás gól francia bajnokság Troyes PSG

Ligue 1: Anthony Martial testvére a Troyesben folytatja

2015-09-05 22:29:19

Kissé árnyékba szorult a nyáron legalább 50 millió euróért klubot váltó öccse mellett, de Johan Martial sem rossz futballista, ezért is igazolta le a francia élvonalbeli labdarúgócsapat, a Troyes.

átigazolás francia átigazolás Troyes Stade Brest Johan Martial Anthony Martial

Ligue 1: a Marseille először nyert, hatot vágott

2015-08-23 23:00:08

A Marseille először győzött ebben az idényben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban: 6–0-ra nyert a Troyes ellen hazai pályán a harmadik fordulóban.

francia bajnokság Troyes Marseille Ligue 1

Videó: fura helyzetben adott haza, a kapus meg elbénázta

2015-05-20 10:10:49

Érdekes jelenet a francia másodosztályú labdarúgó-bajnokságból: a Brest–Troyes (2–1) mérkőzésen a hazaiak 28 éves kapusa, Joan Hartock egyszerűen képtelen volt kezelni egy hazaadást. Igaz, az sem biztos, hogy a csapattársnak visszafelé kellett-e rúgnia a labdát abban a helyzetben...