Találatok a Szentlőrinc címkére

Találatok száma: 237

NB II: képernyőn a kiesés elleni harc sorsdöntő meccse

2022-05-16 17:25:18

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottságának tájékoztatása szerint az NB II 38., utolsó fordulójában egy kivételével vasárnap 18 órakor kezdődnek a mérkőzések, és összesen három találkozót közvetít a televízió.

Vasas Szentlőrinc NB II Kecskemét III. Kerületi TVE Békéscsaba

Videó: saját térfeléről lőtt hatalmas gólt a Szentlőrinc játékosa

2022-05-16 15:08:47

Látványos góllal vette be a Siófok kapuját Harsányi István a Szentlőrinc vasárnapi találkozóján a labdarúgó NB II-ben. A hazaiak futballistája az 58. percben egy becsúszás után hatalmas erővel lőtt a kint álló Hutvágner Gergely kapujába.

videó labdarúgó NB II Szentlőrinc NB II Harsányi István

NB II: életben maradt a Kerület és a Szolnok, kiütéssel nyert a Vasas

2022-05-15 18:43:54

Magabiztos, 2–0-s győzelmet aratott a III. Kerületi TVE a Nyíregyháza ellen, így életben tartotta bennmaradási esélyeit a labdarúgó NB II 37. fordulójában. A Vasas a Budaörs otthonában nyert 5–0-ra – ezzel nehéz helyzetbe hozva a hazaiakat –, míg a Szolnok Tiszakécskén aratott 2–1-es győzelmével tovább küzd a másodosztályú tagság megőrzéséért.

labdarúgó NB II Vasas Tiszakécske Szolnoki MÁV Szentlőrinc Szeged-Csanád GA

A feljutás kapujában a Kecskemét, Vasas-gála, utolsó helyen a Budaörs

2022-05-14 16:38:36

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 37., utolsó előtti fordulójában. A már bajnok Vasas idegenben tömte ki a Budaörsöt, a negyedik Szeged otthon kapott ki az ETO-tól. Eldőlt az is, hogy a Budafok, a Szentlőrinc, a Tiszakécske és a Dorog már semmiképpen sem eshet ki. Győzelmével életben tartotta bennmaradási reményeit a III. Kerületi TVE és a Szolnok, az utolsó helyre csúszott vissza a Budaörs. A nap zárásaként a második helyen álló Kecskemét 3–1-re legyőzte a Haladást, és szinte biztossá tette a feljutását, amely hétfő este válhat véglegessé, ha a DVTK nem nyer Ajkán.

labdarúgó NB II 37. forduló Vasas Tiszakécske Szolnok Szentlőrinc Szeged

Harsányi félpályás gólja, NB II-es marad a Szentlőrinc

2022-05-13 19:20:37

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a Szentlőrinc kiharcolta a jövő évi tagságát is a második vonalban miután Grumics és Harsányi góljaival 2–1-re legyőzte az ötödik helyezett Siófokot.

élő közvetítés élő eredménykövetés Szentlőrinc Siófok NB II Labdarúgó NB II

NB II: hazai győzelem – újabb kecskeméti lépés az élvonal felé

2022-05-08 19:01:25

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a Kecskemét az első percben szerzett góllal legyőzte a megyei rivális Tiszakécskét, így újabb lépéssel közelebb került az élvonalhoz. A már bajnok Vasas remek hajrájának köszönhetően aratott 4–1-es győzelmet a Szentlőrinc ellen. Az utolsó előtti helyen álló Szolnok hiába vezetett sokáig, be kellett érnie egy ponttal a Dorog elleni kiesési helyosztón, a két csapat között így maradt a három pont előny a Dorog javára. A sereghajtó III. Kerület helyzete egyre reménytelenebb, az óbudai gárda hetet kapott Győrben.

Vasas FC Tiszakécske Szombathelyi Haladás Szentlőrinc Szeged-Csanád GA PMFC

Újabb sikerével menetel az élvonal felé a KTE, az ETO hetet lőtt Pintér csapatának

2022-05-07 21:48:55

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 36. fordulójában. A bajnok Vasas a héten edzőváltáson átesett Szentlőrincet fogadta, és gólerős hajrájának köszönhetően könnyed győzelmet aratott. A második helyen álló Kecskemét egy első percben esett góllal verte a megyei rivális Tiszakécskét, így újabb lépéssel közelebb került az élvonalhoz. Két kiesési helyosztót is rendeztek, a Szolnok–Dorog és a Csákvár–Budaörs mérkőzések is 1–1-s döntetlennel zárultak. Egyre nehezebb, de még nem reménytelen a Pintér Attila által irányított III. Kerület helyzete, amely Győrben szenvedett hétgólos vereséget. Hazai pályán nyert az Ajka a Budafok, a Nyíregyháza pedig a Békéscsaba ellen. A Haladás nyerni tudott Siófokon, míg a Pécs–Szeged mérkőzésen nem született gól.

élő eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Nem tudta meglepni a bajnokot a Szentlőrinc

2022-05-07 20:32:40

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a már biztosan bajnok Vasas az edzőváltáson áteső Szentlőrincet látta vendégül. A mérsékelt iramú első félidő végén Litauszki Róbert szerzett vezetést az angyalföldieknek, s bár a szünet után a baranyaiak egyenlítettek, a hajrában felszabadultan futballozó házigazda 4–1-es győzelmet aratott.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas FC Szentlőrinc NB II

NB II: Gabala Krisztián irányítja a Szentlőrincet a hajrában

2022-05-06 13:20:48

A kedden távozó Marián Sluka vezetőedző utódjaként Gabala Krisztián irányítja a Szentlőrincet az NB II utolsó három fordulójában – adta hírül hivatalos honlapján a baranyai labdarúgóklub. Gabala már megtartotta első edzéseit a csapat tagjainak.

Szentlőrinc NB II Gabala Krisztián

NB II: távozik a hat meccse nyeretlen Szentlőrinc vezetőedzője

2022-05-03 20:38:44

A labdarúgó NB II-ben szereplő Szentlőrinc a Facebook-oldalán közölte, hogy Marián Sluka vezetőedző közel két év után távozik a klubtól.

Szentlőrinc NB II Marián Sluka

Nyert a Kecskemét és a Szeged, kikapott a DVTK, feljutó a Vasas

2022-05-01 15:21:54

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a második helyen álló Kecskemét a Dorog otthonában győzött három góllal. Nagy meglepetésre a DVTK kikapott a kiesés ellen küzdő Budaörs vendégeként, míg a Szeged hátrányból fordítva győzte le a meccset nyolc játékossal befejező Szolnokot. Ezzel eldőlt, hogy a hétfő este pályára lépő Vasas az ősszel már mindenképpen az NB I-ben folytatja. A bennmaradásért harcoló III. Kerület a Pécs elleni sikerrel menekül, míg a Csákvár Szentlőrincen diadalmaskodott.

eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Szentlőrincen nyerve javított helyzetén a Csákvár

2022-05-01 01:16:25

Az NB II. 35 fordulójában hamar vezetést szerzett a Csákvár a Szentlőrinc otthonában, s bár a tizenegyest is hibázó hazaiak később egalizálni tudtak, ez mégsem volt elég nekik a pontszerzéshez.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szentlőrinc NB II Csákvár 35. forduló

Videó: furfangos módon próbálta megakadályozni a kontrát a Szentlőrinc játékosa

2022-04-25 13:10:57

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB II 34. fordulójában a Diósgyőr hazai pályán egy góllal legyőzte a Szentlőrincet. A mérkőzés 54. percében sarokrúgást végezhettek el a vendégek, de a kisszöglet után hamar a DVTK-hoz került a labda. Pontosabban mondva az egyik, ugyanis a lelátóról egy másik is a pályára pattogott, ez viszont elkerülte a játékvezető figyelmét. Rétyi Róbertét viszont nem, aki mikor látta, hogy nem fog megállni a játék és indul a hazaiak ellenakciója, berúgta azt a mezőnybe. Fel is hördült a közönség. Íme!

videó sportszerűtlenség labdarúgó NB II labdarúgás Szentlőrinc Rétyi Róbert

NB II: fölényes győzelemmel az NB I kapujában a Vasas

2022-04-24 18:12:53

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Vasas a Tiszakécske elleni 4–0-s győzelmével az NB I kapujában áll, míg a Diósgyőr egy góllal győzte le otthon a Szentlőrincet. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg a Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Siófok

Gálázott a Vasas, és hétfőn már feljuthat; először nyert Vukmirral a DVTK

2022-04-24 12:59:31

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a listavezető Vasas négy góllal tömte ki a Tiszakécskét, és ha hétfő este nem nyer a Kecskemét, az angyalföldiek már biztosan feljutnak az első osztályba. A DVTK a Szentlőrincet látta vendégül, és Horváth Zoltán korai góljával először nyert Dragan Vukmir irányításával. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg az új edző által irányított Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

eredménykövetés Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc

Hozta a kötelező győzelmet a DVTK a Szentlőrinc ellen

2022-04-22 17:58:38

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a játéknap előtt harmadik helyezett Diósgyőri VTK a 13. Szentlőrincet fogadta. A meccset a hazai csapat Horváth Zoltán találatával 1–0-ra megnyerte, így – hétfőig biztosan – feljutó helyre lépett előre.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szentlőrinc NB II Diósgyőr DVTK

NB II: még közelebb került a feljutáshoz a Vasas

2022-04-17 18:55:13

A labdarúgó NB II 33. fordulójában nyolc mérkőzést rendeztek vasárnap. A listavezető Vasas 3–0-s győzelmet aratott Dorogon, míg a feljutásért küzdő Szeged, Kecskemét duóból csak utóbbi tudott győzelmet aratni. A Szeged otthon kapott ki 3–2-re a Siófoktól, a KTE a III. Kerület otthonában nyert 2–1-re Pintér Attila bemutatkozó mérkőzésén. A kiesőzónában szereplő csapatok közül a Csákvár és a Szolnok is győzelmet aratott, előbbi így már nincs kieső helyen, utóbbi pedig elmozdult az utolsó helyről. A Budaörs újabb vereségével ismét kieső helyre csúszott vissza.

labdarúgó NB II 33. forduló Vasas Tiszakécske Szolnoki MÁV FC Szentlőrinc Szeged-Csanád GA

Az NB I küszöbén a Vasas, otthon kapott ki a Szeged, a ráadásban nyert a KTE

2022-04-16 20:16:13

A szombati Budafok–ETO FC (2–0) találkozó után vasárnap nyolc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB II 33. fordulója. A listavezető Vasas 3–0-s győzelmet aratott Dorogon, míg a feljutásért küzdő Szeged, Kecskemét duóból csak utóbbi tudott győzelmet aratni. A Szeged otthon kapott ki 3–2-re a Siófoktól, a KTE a III. Kerület otthonában nyert 2–1-re Pintér Attila bemutatkozó mérkőzésén. A kiesőzónában szereplő csapatok közül a Csákvár és a Szolnok is győzelmet aratott, előbbi így már nincs kieső helyen, utóbbi pedig elmozdult az utolsó helyről. A Budaörs újabb vereségével ismét kieső helyre csúszott vissza.

Idegenben gyűrte le az Ajka a Szentlőrincet

2022-04-15 12:25:22

A labdarúgó NB II 33. fordulójában a Szentlőrinc 25 perc után után hátrányba került az Ajka vendéglátójaként, s nem tudott egyenlíteni, így 1–0-s vereséget szenvedett. A baranyai gárda négy sorozatban lejátszott hazai meccsén csak egy pontot tudott szerezni.

élő közvetítés labdarúgó NB II 33. forduló Szentlőrinc NB II FC Ajka

NB II: ötöt vágott a Soroksár, fontos budaörsi győzelem

2022-04-10 17:51:06

A labdarúgó NB II 32. fordulójában a Soroksár kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott a Szentlőrinc otthonában. A Pécs egy góllal múlta felül az ETO-t, míg a Budaörs hátrányból felállva verte meg a Budafokot.