Találatok a Reims címkére

Találatok száma: 107

Ligue 1: győzött a Brest, a Rennes és a Reims

2021-11-28 16:25:20

Vasárnap, a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a Brest 2–1-re legyőzte a Bordeaux-t, a Rennes 2–0-ra nyert a Lorient ellen, a Monaco 1–1-es döntetlent játszott a Strasbourggal, míg a Reims 1–0-s sikert ért el a Clermont-tal szemben.

francia foci Rennes Reims Monaco Lorient Ligue 1

Ligue 1: a második Nice után a harmadik Lens is kikapott

2021-10-17 17:04:16

Már a negyedik percben megszerezte a győzelmet jelentő gólt a Troyes, amely 1–0-ra legyőzte a Nice-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójában, míg a második helyen álló Lens a Montpellier otthonában kapott ki 1–0-ra.

francia labdarúgás Troyes Strasbourg Saint-Étienne Rennes Reims

Ligue 1: a Reims sem tudott kifogni a Lenson

2021-10-02 00:04:44

A Lens Arnaud Kalimuendo duplájával 2–0-ra nyert a Reims ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójában.

francia labdarúgás francia bajnokság Reims Lems

PSG: Messi adott némi ízelítőt a tudásából – videó

2021-08-30 11:31:09

Mint beszámoltunk róla, Lionel Messi csereként beállva debütált a PSG-ben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának záró mérkőzésén, amelyen a Paris Saint-Germain idegenben Kylian Mbappé duplájával 2–0-ra legyőzte a Reimst. Az alábbi videóban megnézheti a hatszoros aranylabdás klasszis összes megmozdulását.

videó Reims PSG Lionel Messi Ligue 1

PSG: az ellenfél kapusa és kisfia is Messivel fotózkodott a meccs után

2021-08-30 08:36:06

Mint ismert, Lionel Messi vasárnap, a Reims ellen bemutatkozott a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Paris Saint-Germainben. A mérkőzés után – amit 2–0-ra megnyertek a párizsiak – az ellenfél játékosai közül mindenki a hatszoros aranylabdás támadóval volt elfoglalva, és a kapus, Predrag Rajkovics még a kisfiát is a pályára vitte, hogy lefotózhassa a világklasszissal.

francia foci francia bajnokság Reims Paris Saint-Germain PSG Lionel Messi

Ligue 1: Messi győztes mérkőzésen debütált a PSG-ben

2021-08-29 21:37:12

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának záró mérkőzésén a Paris Saint-Germain idegenben Kylian Mbappé duplájával 2–0-ra legyőzte a Reimst. Lionel Messi csereként beállva debütált a PSG-ben.

labdarúgás francia labdarúgás francia foci Reims Paris Saint-Germain PSG

Kylian Mbappé duplázott, Lionel Messi bemutatkozott a PSG-ben a Reims ellen!

2021-08-29 15:19:14

élő közvetítés tudósítás onlive! labdarúgás közvetítés francia labdarúgás

Ligue 1: Payet vezérletével fordított és nyert a Marseille

2021-04-23 21:26:49

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 34. fordulójának pénteki játéknapján a Marseille hátrányból felállva nyert 3–1-re idegenben a Reims ellen.

Reims Marseille Ligue 1

Ligue 1: a Lyon a 92. percben szerzett góllal mentett pontot

2021-03-12 21:53:52

A bajnoki címre törő Lyon 1–1-es döntetlenre végzett a Reims otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 29. fordulójának péntek késő esti mérkőzésén.

Reims Olympique Lyon Ligue 1

Ligue 1: ezt nagyon elmérte a világbajnok kapus – videó

2021-02-20 13:33:11

Két döntetlen került a jegyzőkönyvbe a francia élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójának szombati játéknapján: előbb a Saint-Étienne játszott hazai pályán 1–1-et a Reimsszel, majd a Nantes és a Marseille csatája végződött ugyanilyen eredménnyel – ez utóbbi meccsen történt Steve Mandanda címben jelzett baklövése.

Saint-Étienne Reims Nantes Marseille Ligue 1 El Bilal Touré

Francia Kupa: a Lyon hintett egy ötöst, a Reims kiesett

2021-02-09 20:56:01

A Lyon 5–1-re legyőzte a második ligás AC Ajacciót a labdarúgó Francia Kupa keddi játéknapján, és bejutott a legjobb 32 közé. Az élvonal kedden érdekelt további két csapata közül a Lorient továbbjutott, a Reims viszont kiesett.

Reims Olympique Lyon Lorient Francia Kupa

Ligue 1: idegenben négy gólt vágott, a tabella élén a Lyon

2020-12-19 18:28:35

A Lyon 4–1-re győzött a Nice vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 16. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és ezzel átvette a vezetést a tabellán. A Marseille nem bírt odahaza a Reimsszel (1–1), míg a Metz fontos három pontot szerzett a Lens ellen (2–0).

Reims Metz Marseille Ligue 1 Lens

Ligue 1: a Lyon Toko Ekambi vezérletével győzött

2020-11-29 15:00:17

A francia élvonal 12. fordulójának első vasárnapi meccsén a Lyon hazai pályán 3–0-ra győzött a Reims ellen, s ezzel felugrott a tabella második helyére. A hazaiaknál nagy szerepe volt a győzelemben gólja mellett két gólpasszt is kiosztó Karl Toko Ekambinak.

Reims Olympique Lyon Karl Toko Ekambi

Ligue 1: győzelmével a PSG mögött a Lille és a Lyon

2020-11-22 15:11:08

Nem botlottak az éllovas PSG üldözői a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján: a Lille, a Lyon és a Montpellier is győzelmet aratott.

potya gól francia labdarúgás francia foci Strasbourg Reims Nimes

Ligue 1: ágyékon rúgta ellenfelét, villant a piros lap – videó!

2020-10-25 16:15:33

Azonnal felmutatta a piros lapot a játékvezető Damien Le Tallecnek, a francia élvonalbeli Montpellier labdarúgójának a Reims elleni mérkőzésen. A Montpellier már a hetedik perctől emberhátrányban volt Hilton kiállítása miatt, de a 42. percben kilenc emberre fogyatkozott, miután Le Tallec a földön fekve ágyékon rúgta ellenfelét, Kaj Sierhuist.

videó francia labdarúgás Reims Montpellier Ligue 1 Damien Le Tallec

Ligue 1: Marseille-ben kapott ki a Bordeaux, Reimsben fordított a Lorient

2020-10-17 18:26:20

A Girondins Bordeaux 3–1-re kikapott az Olympique Marseille otthonában, a Stade Reims pedig hazai pályán szenvedett 2–1-es vereséget szenvedett a Lorient-tól a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójában.

Reims Olympique Marseille Lorient Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: a PSG könnyedén elintézte a Vidi ellenfelét

2020-09-27 22:35:04

A Paris Saint-Germain 2–0-ra győzött a Reims vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 5. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén. A gyengén rajtoló párizsiak sorozatban a harmadik bajnokijukat nyerték meg, és ezek egyikén sem kaptak gólt.

Reims PSG Mauro Icardi Ligue 1

El: Kellett a lelkemnek – Kovácsik a kivédett tizenegyesekről

2020-09-26 09:08:27

Az Európa-liga-mérkőzésen hőssé váló Kovácsik Ádám a kivédett tizenegyesekről, a csapatmunkáról, a rég érzett felhőtlen örömről beszélt a Reims kiejtése után.

Standard Liege Reims Mol Fehérvár FC Kovácsik Ádám

El: a magyar csapatoknak jól megy a franciák ellen, a Bordeaux üzent a Reimsnek

2020-09-25 14:35:44

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC a gól nélküli 120 perc után tizenegyesekkel 4–1-re legyőzte a francia élvonalbeli Stade de Reimst. Az utóbbi tíz évben nem ez az első eset, hogy egy magyar csapat egy francia együttest ejtsen ki a második számú európai kupasorozatból: 2017-ben a Bordeaux-t, 2010-ben pedig a Montpellier-t búcsúztatta NB I-es alakulat.