Találatok a Palmeiras címkére

Találatok száma: 121

Real Madrid: Calafat Brazíliába utazott, Endricket szerződtetné

2022-11-04 17:40:22

Harmadszor is Brazíliába utazik a Real Madrid küldöttsége, hogy a 2006 nyarán született támadó, Endrick leigazolásáról tárgyaljon, ez alkalommal a megfigyelők főnöke, a brazil-spanyol állampolgár Juni Calafat találkozik a 16 éves üstökössel, hogy vázolja a Real vele kapcsolatos terveit, és rábeszélje arra, írjon alá előszerződést a spanyol csapathoz.

spanyol átigazolás brazil átigazolás Real Madrid Palmeiras

Brazília: tizenegyedik bajnoki címét nyerte a Palmerias

2022-11-03 12:11:45

A Palmeiras megnyerte a brazil labdarúgó-bajnokságot, miután legyőzte a Fortaleza EC csapatát, így behozhatatlan előnyre tett szert három fordulóval a pontvadászat vége előtt.

brazil labdarúgás Palmeiras Endrick

Brazília: új csillag született? Rekordot döntött a Palmeiras tehetsége

2022-10-26 07:34:32

Az éllovas Palmeiras idegenben 3–1-re legyőzte az Athletico-PR-t a brazil labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában, ezzel tizenegy mérkőzés óta nem szenvedett vereséget. A vendégeknél a szünetben csereként lépett pályára a fiatal tehetség, Endrick, aki negyedik felnőtt bajnoki mérkőzésén – és a Transfermarkt statisztikái szerint – 97 percnyi játékidő után megszerezte első gólját is a Palmeirasban, ezzel 16 évesen és 96 naposan ő lett minden idők legfiatalabb gólszerzője a klubnál és a brazil bajnokságban.

brazil bajnokság Palmeiras Endrick

Libertadores-kupa: a Paranaense az első döntős

2022-09-07 10:01:16

Az Athletico Paranaense jutott be elsőként a labdarúgó Libertadores-kupa döntőjébe.

Palmeiras Libertadores-kupa Atlético Paranaense

Libertadores-kupa: megint brazil döntő lehet

2022-09-01 09:47:23

Sorozatban harmadszor is brazil döntő lehet a Libertadores-kupában, a dél-amerikai klubfutball legrangosabb sorozatában – írja az MTI.

Velez Sarsfield Palmeiras Libertadores-kupa Flamengo Athletico Paranaense

Libertadores-kupa: három brazil csapat jutott az elődöntőbe

2022-08-12 09:56:10

Harmadik brazil csapatként az Athletico Paranaense jutott be az elődöntőbe a labdarúgó Libertadores-kupában, a dél-amerikai Bajnokok Ligájában – írja az MTI.

Vélez Sarsfield Palmeiras Libertadores-kupa Flamengo Estudiantes Athletico Paranaense

Videó: micsoda buktatás! A partjelző szögletnél akadályozta a játékost

2022-06-30 10:06:20

A brazil Palmeiras 3–0-ra legyőzte idegenben a paraguayi Cerro Portenót a Libertadores-kupa rájátszásában. A találkozó első perceiben egy nem mindennapi buktatást láthattak a nézők, ugyanis Gustavo Scarpát szögletrúgás közben véletlenül a partjelző akadályozta. Íme!

videó vicces videó partjelző labdarúgás játékvezető Palmeiras

Videó: nyolc biciklicsel után kapufás gól – a brazil játékos erre emlékezni fog!

2022-06-12 14:52:13

Tíz perccel a becserélése után látványos gólt szerzett a Palmeiras–Botafogo (4–0) brazil élvonalbeli bajnokin a hazaiak játékosa, Wesley. A 23 éves támadó nyolc átlépős csel után tolta be a labdát, majd még egy cselt követően hatalmas gólt szerzett. Íme!

videó labdarúgás gólvideó csel brazil labdarúgás brazil foci

Libertadores-kupa: maga a gyönyör! Óriási kapásgólt lőtt a Palmeiras cseréje – videó

2022-04-14 10:59:39

A brazil Palmeiras valósággal átgázolt (8–1) a bolíviai Independiente Petrolerón a labdarúgó Libertadores-kupa csoportkörének második fordulójában. A brazil csapat hetedik gólját a csereként pályára lépő Raphael Veiga szerezte, aki egy sarokrúgás után kapásból bombázta a labdát a kapuba. Micsoda gól! A mérkőzéssel kapcsolatban érdekesség, hogy a 6. percben vendégek kerültek előnybe, sőt, a 41.-ig vezettek, a szünetben pedig 1–1 volt az állás. A Palmeiras a második félidőt aztán 7–0-ra megnyerte.

videó labdarúgás gólvideó Raphael Veiga Palmeiras Libertadores-kupa

Dél-amerikai szuperkupa: a 97. percben egyenlített a Libertadores-kupa címvédője

2022-02-24 07:47:51

A Palmeiras 2–2-es döntetlent játszott az Athletico Paranaense vendégeként a dél-amerikai szuperkupa (Recopa) első mérkőzésén.

Recopa Palmeiras CONMEBOL Brazília Athletico Paranense

Klub-vb: a hosszabbításban a Chelsea nyerte a döntőt

2022-02-12 20:16:05

Szoros mérkőzésen, 2–1-re győzte le a klubvilágbajnokság döntőjében az angol Chelsea a brazil Palmeirast. A londoni együttes első alkalommal hódította el a címet.

klubvilágbajnokság klub-vb Palmeiras Chelsea

Hosszabbítás után, egy büntető segítségével klubvilágbajnok a Chelsea

2022-02-12 17:03:41

A rendes játékidőben a Chelsea szerezte meg a vezetést, akkor a Palmeiras egyenlített büntetőből. A kétszer tizenöt perces hosszabbítás végén aztán az angol együttes szerezte meg a vezetést egy tizenegyessel. A londoni csapat ezzel 2–1-re megnyerte a klub-vb döntőjét.

élő közvetítés klubvilágbajnokság klub-vb döntő Palmeiras Chelsea

Klub-vb: Thomas Tuchel elutazott Abu-Dzabiba

2022-02-12 06:31:51

Thomas Tuchel menedzser csatlakozhatott labdarúgócsapatához, a Chelsea-hez az Abu-Dzabiban zajló klubvilágbajnokságon – írja a Magyar Távirati Iroda.

koronavírus klubvilágbajnokság klub-vb Thomas Tuchel Palmeiras Chelsea

Klub-vb: a Palmeiras jutott elsőként a döntőbe

2022-02-08 19:11:57

A brazil Palmeiras 2–0-ra legyőzte az egyiptomi al-Ahlit az Arab Emírségekben zajló labdarúgó-klubvilágbajnokság elődöntőjében.

klub-vb al-Ahli Palmeiras Chlesea

Nem akkor, nem ott, nem azokkal – klub-vb, a megúszás jegyében

2022-02-03 15:39:20

Csütörtökön kezdődik a nemzetközi klubverseny, amely hagyományosan senkit sem érdekel. Ha a megállapítás így nem is igaz, tény, hogy a klubvilágbajnokság régóta hiába igyekszik méltó rangot és figyelmet kivívni. Rendhagyó az idei klub-vb időpontját, helyszínét, részvevőit és rendezési kereteit tekintve is. Ha adhatunk Gianni Infantino FIFA-elnök szavára, az idén búcsúzik a régi, „családias” lebonyolítás, legközelebb már 24 csapatos szupertornára készülhet a világ.

klubvilágbajnokság klub-vb al-Hilal al-Dzsazíra al-Ahli Palmeiras

Brazília: berohantak a pályára, egy kés is előkerült a botrányba fulladt meccsen

2022-01-23 16:04:57

A Sao Paulo és a Palmeiras U20-as csapatainak egymás elleni mérkőzése (0–1) botrányba fulladt az 51. percben, miután a lelátóról beszaladók a vendégjátékosokra támadtak, mi több, egy késre is akadtak a gyepen, de az szerencsére senkit nem sebzett meg. Az egyik vendégjátékos találta a földön a veszélyes tárgyat, melyet azonnal átadott a játékvezetőnek, aki lesétált vele a pályáról.

videó labdarúgás brazil labdarúgás brazil foci Sao Paulo Palmeiras

IFFHS: brazilok az eredményességi rangsor élén, az FTC a 105.

2022-01-21 13:46:46

A brazil Palmeiras lett a 2021-es év legeredményesebb futballklubja a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezetnél (IFFHS). A négyszáz együttest felsoroló lista egyetlen magyar szereplője, az FTC a 105. helyen végzett – számolt be róla az MTI.

Palmeiras IFFHS Fradi Ferencváros FTC Atlético Mineiro

Videó: a pompás gólt szerző brazil csodatiniért sorban állnak a nagyok

2022-01-10 16:44:09

A Palmeiras U20-as csapatában a hétvégén látványos szólógólt szerző, Brazíliában csodagyerekként számon tartott 15 éves Endrickért már sorban állnak az európai elitklubok – írja a Sportbible.

videó labdarúgás gólvideó brazil labdarúgás brazil foci Palmeiras

Libertadores-kupa: hátba vágta a játékvezető, Oscar-díjas alakítást mutatott be – videó

2021-11-28 13:07:27

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a Palmeiras megvédte a címét a Libertadores-kupa döntőjében, mivel hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Flamengót. A győztes gólt szerző Deyverson a 123. percben úgy döntött, elviszi a show-t, és megpróbálja elhitetni a játékvezetővel, hogy csúnyán megütötték, azonban egy apró részletre nem figyelt.

Palmeiras Libertadores-kupa Deyverson

Libertadores-kupa: megvédte címét a brazil házidöntőben a Palmeiras

2021-11-28 10:46:51

A Palmeiras kemény küzdelemben, végül hosszabbításban 2–1-re legyőzte a 2019-es Libertadores-kupa-győztes Flamengót a sorozat 2021-es kiírásának Uruguayban, Montevideóban rendezett döntőjében, így megvédte a címét.