Találatok a Kazany címkére

Találatok száma: 72

Rp. úszó Eb: Kós Hubert bronzérmes 400 vegyesen

2021-11-07 16:58:59

Kós Hubert a harmadik helyen végzett a kazanyi rövid pályás úszó Európa-bajnokságon a 400 vegyes döntőjében. Késely Ajna a negyedik lett 400 gyorson.

rövid pályás úszó Eb Késely Ajna Kazany

Úszás: Még nem tudom felfogni – Szabó Szebasztián

2021-11-06 19:42:02

Szabó Szebasztián fantasztikusan teljesített a Kazanyban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokságon: a 100 pillangón és az 50 gyorson szerzett aranyérme után, szombaton 50 pillangón a világcsúcs beállításával (21.75 másodperc) aratott diadalt.

úszás Szabó Szabasztián Kazany

Rp. úszó Eb: Szabó világcsúcsa és aranyérme 50 pillangón

2021-11-06 16:51:56

A Kazanyban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján az 50 gyors és a 100 pillangó bajnoka, Szabó Szebasztián fantasztikus úszással, a világcsúcsot beállítva (21.75 másodperc) az 50 pillangó döntőjében is diadalt aratott, míg Ugrai Panna a hatodik helyen zárt 200 vegyesen.

úszás rövid pályás úszó Európa-bajnokság Ugrai Panna Szabó Szebasztián Pádár Nikoletta Németh Nándor

Rp. úszó Eb: Milák Kristóf ezüstérmes 200 pillangón

2021-11-05 16:14:59

Milák Kristóf a fő számában, 200 pillangón ezüstérmet nyert, Kós Hubert junior Európa-csúccsal a 4. helyen zárt 200 vegyesen, míg Fábián Bettina hetedik lett 1500 gyorson a Kazanyban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság pénteki versenynapján. A 100 pillangón és 50 gyorson aranyérmes Szabó Szebasztián az 50 pillangó középdöntőjében is remekelt: Európa-bajnoki rekorddal, a legjobb idővel jutott fináléba.

úszás rövid pályás úszó Európa-bajnokság Kós Hubert Kazany

Rp. úszó Eb: pozitív gyorsteszt a magyar csapatban

2021-11-05 08:57:20

A kazanyi rövid pályás Európa-bajnokságon a magyar úszócsapat egyik tagjának gyors koronavírus-tesztje pozitív lett, emiatt a pénteki versenynap sokkal inkább tesztelésekről szólt, mint a versenyzésről…

úszás rövid pályás úszó Európa-bajnokság Kazany

Rp. úszó Eb: Szabó Szebasztián 50 gyorson is aranyérmes!

2021-11-04 16:25:52

A Kazanyban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság harmadik versenynapján Szabó Szebasztián a szerdán, 100 pillangón nyert aranyérme után 50 gyorson is diadalt aratott. Jakabos Zsuzsanna 200 pillangón, Szabó-Feltóthy Eszter pedig 200 háton zárt a negyedik helyen. Az olimpiai bajnok Milák Kristóf a fő számában, a 200 pillangó középdöntőjében ugrott vízbe, és a legjobb idővel jutott be a péntek esti döntőbe.

úszás rövid pályás úszó Európa-bajnokság Szabó-Feltóthy Eszter Szabó Szebasztián Kazany Jakabus Zsuzsanna

Rp. úszó Eb: négy magyar versenyző jutott fináléba

2021-11-03 17:48:50

Jakabos Zsuzsanna 200 pillangón, Szabó Szebasztián 50 gyorson, Burián Katalin és Szabó-Feltóthy Eszter pedig 200 háton jutott döntőbe a Kazanyban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság szerdai versenynapján.

úszás rövid pályás úszó Eb Szabó-Feltóthy Eszter Szabó Szebasztián Kazany Jakabos Zsuzsanna

Rp. úszó Eb: Szabó Szebasztián aranyérmes, Milák negyedik 100 pillangón

2021-11-03 16:49:23

Szabó Szebasztián aranyérmet nyert, Milák Kristóf pedig a negyedik helyen zárt 100 méter pillangón a Kazanyban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság szerdai versenynapján.

úszás rövid pályás úszó Eb Sazbó Szebasztián Milák Kristóf Kazany

Rp. úszó Eb: Milák a nyolcadik helyen zárt 50 háton

2021-11-03 16:35:23

Milák Kristóf a nyolcadik helyen zárt 50 méter háton a Kazanyban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság szerdai versenynapján.

rövid pályás úszó Eb Milák Kristóf Kazany

Rövid pályás úszó-vk: Jakabos remek idővel nyert Kazanyban

2021-10-28 20:53:44

Jakabos Zsuzsanna remek idővel nyert csütörtökön 200 méter pillangón az úszók rövid pályás világkupa-sorozatának harmadik állomásán, az oroszországi Kazanyban.

úszó-vk Kazany Jakabos Zsuzsanna

Cselgáncs: Cirjenics Miklós a 16 között búcsúzott Kazanyban

2021-05-07 16:29:42

Utolsó tatamira lépő magyarként, egy-egy győztes és vesztes meccs után búcsúzott a 100 kilogrammosok között szereplő Cirjenics Miklós a Kazanyban rendezett cselgáncs Grand Slam-verseny záró napján.

dzsúdó cselgáncs Kazany Grand Slam Cirjenics Miklós

Európai Játékok: Kazany a botrányok ellenére is rendező lenne

2019-01-30 11:13:40

Oroszország az elmúlt évek doppingbotrányai ellenére pályázik a 2023-as Európa Játékok rendezésére.

Európai Játékok Kazany

Kép: korábbi sikerei helyszínére tért vissza Hosszú Katinka

2018-09-06 10:36:04

Már a helyszínen készül az úszóvilágkupa pénteki nyitányára Hosszú Katinka. Az első állomás Kazany, amelyhez kellemes emlékek fűzik a háromszoros olimpiai bajnokot, hiszen 2015-ben itt úszta az első nagymedencés világcsúcsát, igaz, azt egy ideiglenes medencében.

úszás kép Kazany Hosszú Katinka

Vb 2018: Kazanyban akart dolgozni, állásajánlatot kapott

2018-06-24 17:44:31

Valóra válhat az egyik angol szurkoló vágya, aki a labdarúgó-világbajnokságra ellátogatva állásajánlatot kapott a kazanyi turisztikai hivataltól.

vb 2018 foci vb 2018 Kazany

Cselgáncs Eb: 18 magyar az egyéniben Kazanyban

2016-04-06 20:20:13

Kilenc-kilenc férfi és női cselgáncsozó képviseli a magyar színeket Kazanyban az április 21-én kezdődő olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság egyéni küzdelmeiben.

cselgáncs Eb cselgáncs Kazany

Vizes vb: Orbán Viktor átvette a FINA-zászlót Kazanyban

2015-08-09 22:26:39

Orbán Viktor miniszterelnök a következő, 2017-es világbajnokság rendező országának képviseletében átvette a Nemzetközi Úszószövetség (FINA) zászlaját a kazanyi vizes vb vasárnapi záróünnepségén vasárnap.

vizes vb 2017 vizes vb Orbán Viktor Kazany

Vizes vb: Minden várakozásomat felülmúlta a három érem! – Cseh

2015-08-08 18:02:53

Cseh László értékelte a 100 méter pillangón szerzett ezüstérmét a kazanyi vizes világbajnokságon.

vizes vb 2015 vizes vb videó NSO Tv Kazany Cseh László

Vizes vb: Kapás Boglárka hatodik lett 800 gyorson

2015-08-08 17:42:17

Kapás Boglárka a hatodik helyen végzett a 800 méter gyors döntőjében a kazanyi vizes világbajnokságon.

vizes vb 2015 vizes vb Kazany Kapás Boglárka

Vizes vb: Még tanulnom kell ezt a versenyhelyzetet – Hosszú

2015-08-08 17:53:47

Hosszú Katinka értékelte az NSO Tv-nek a 200 háton szerzett bronzérmét a kazanyi vizes világbajnokságon.

vizes vb 2015 vizes vb videó NSO Tv Kazany Hosszú Katinka

Vizes vb: Cseh László második lett 100 pillangón

2015-08-08 17:03:06

Cseh László a második helyen végzett a 100 méteres pillangóúszásban a kazanyi vizes világbajnokságon.