Találatok a Flensburg címkére

Találatok száma: 216

Férfi kézi: óriási izgalmak után 22-edszer bajnok a Kiel

2021-06-28 09:01:41

A Kiel 25–25-ös döntetlenre végzett idegenben a Rhein-Neckar Löwennel a német férfi kézilabda-bajnokság utolsó fordulójában vasárnap, így maga mögött tartotta a tabellán a Balingen-Weilstetten együttesét 12 góllal legyőző Flensburgot (38–26), ezzel megvédte címét, és fennállása során 22-edszer nyerte meg a bajnokságot.

német kézilabda férfi kézilabda THW Kiel Rhein-Neckar Löwen Flensburg

Férfi kézi: 46 évesen visszatér a pályára a világbajnok kapus

2021-05-28 14:33:17

Benjamin Buric sérülése miatt az idény hátralévő részére szerződtette a 46 esztendős világbajnok kapust, Henning Fritzet a német férfi kézilabda-bajnokságban (Bundesliga) szereplő SG Flensburg-Handewitt – számolt be a hírről a klub honlapja.

Kiel Henning Fritz Flensburg

Férfi kézi BL: meglepetés, az Aalborg legyőzte a Flensburgot

2021-05-13 21:31:31

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, a párharc első felvonásán a dán Aalborg hazai pályán 26–21-re legyőzte a német Flensburgot.

férfi kézilabda BL Flensburg Aalborg

Férfi kézi BL: a Flensburg játék nélkül jutott a negyeddöntőbe

2021-04-06 15:23:42

Az Európai Kézilabda-szövetség törölte a férfi Bajnokok Ligájában a Flensburg és a PPD Zagreb párharcát, mivel a horvát csapat koronavírusos megbetegedések miatt nem tudott megfelelő csapatot kiállítani a mérkőzésekre. A döntés értelmében a német csapat játék nélkül jutott a negyeddöntőbe – olvasható az EHF hivatalos honlapján.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL PPD Zagreb Flensburg

Férfi kézi BL: Pastor a koronavírusos, a Flensburgnak adták a két pontot

2021-02-28 18:07:34

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a várakozásnak megfelelően vasárnap döntött az elmaradt Szeged–Flensburg Bajnokok Ligája-csoportmeccsről: a gyakorlatnak megfelelően a vétlen félnek, azaz ebben az esetben a német csapatnak adta 10–0-s gólkülönbséggel a győzelemért járó két pontot.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Juan Carlos Pastor Flensburg

Férfi kézi BL: törölték a Szeged Flensburg elleni meccsét

2021-02-27 23:12:08

Az Európai Kézilabda-szövetség törölte a február 28-ra kiírt Mol-Pick Szeged–Flensburg férfi kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzést. Az ok: koronavírus.

kézilabda koronavírus férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: a Flensburgnál dühösek, botrányos EHF-döntésről beszélnek

2021-02-27 10:42:15

Az Európai Kézilabda-szövetség úgy döntött: nem lehet bepótolni a Bajnokok Ligája elmaradt csoportmérkőzéseit, így megállapították azok végeredményeit – ezt az EHF az érintett csapatokkal is csak sajtóközleményben tudatta. A döntés és annak módja miatt a német Flensburg-Handewitt vezetői felháborodásuknak adtak hangot. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

koronavírus férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Flensburg

Férfi kézi BL: a Flensburg megszakított, a Nantes folytatott egy sorozatot

2021-02-04 23:38:28

A Flensburg két góllal győzni tudott a Meskov Breszt vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A fehéroroszok ezt megelőzően számukra rekordnak számító négy meccset nyertek meg hazai környezetben, ezt szakította meg német riválisuk. A Szeged csoportjának másik csütörtöki mérkőzésén a Porto ezúttal nem vesztett pontot a Vardar ellen.

férfi kézilabda férfi kézi BL Nantes Flensburg

Férfi kézi: az olimpia után befejezi a Flensburg balszélsője

2020-12-12 13:11:47

Magnus Jöndal, a kézilabda Bajnokok Ligájában a Mol-Pick Szegeddel egy csoportban szereplő német Flensburg-Handewitt norvég balszélsője 2021 nyarán befejezi a pályafutását – közölte klubja hivatalos honlapja.

norvég kézilabda-válogatott kézilabda átigazolás férfi kézilabda Norvégia kézilabda Magnus Jöndal Flensburg

Férfi kézi BL: Mentálisan is romlott a teljesítményünk – Bánhidi

2020-12-05 09:12:29

Bánhidi Bence szerint taktikailag hiába készült fel a Flensburgra a Szeged, a kivitelezéssel gondjai voltak, ráadásul mentálisan is romlott a teljesítménye.

férfi kézilabda BL Mol-Pick Szeged Flensburg Bánhidi Bence

Férfi kézi: több hónapra kidőlt a Flensburg jobbátlövője

2020-12-05 08:13:48

Sokkoló hírt kapott a német Flensburg-Handewitt kézilabdacsapata: a MOL-Pick Szeged elleni csütörtöki BL-mérkőzésen a csapat jobbátlövője, Franz Semper a bal térdében keresztszalag-szakadást és meniszkuszsérülést szenvedett – írja a handball-world.news szakportál.

német kézilabda-válogatott Maik Machulla Franz Semper Flensburg

Két góllal kikapott a Mol-Pick Szeged a Flensburg otthonában

2020-12-03 17:55:17

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Mol-Pick Szeged 26–24-re kikapott a német Flensburg otthonában.

online! közvetítés kézilabda BL kézilabda Mol-Pick Szeged Flensburg

Férfi kézi BL: a Porto sakkban tartotta a PSG-t, de mattot kapott

2020-11-18 20:56:48

Nagy csatában 29–29-es döntetlen született a német Flensburg és a fehérorosz Meskov Breszt szerdai mérkőzésén a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában. A PSG hárommal nyert Portóban.

férfi kézilabda BL Porto kézilabda PSG kézilabda Meskov Breszt Flensburg

Férfi kézilabda BL: Karacic remekelt, a PSG megint kikapott

2020-10-22 21:45:32

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában a Kielce nagy csatában, a 13 gólos Igor Karacic vezetésével 35–33-ra legyőzte a PSG-t, amely így a negyedik meccsén a harmadik vereségét szenvedte el.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Vardar Szkopje Porto kézilabda PSG kézilabda

Férfi kézi BL: két vereség után megvan az első PSG-siker

2020-10-15 21:05:05

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 4. fordulójában a PSG hazai pályán 35–29-re legyőzte az Elverumot, míg a Flensburg a Vardar vendégeként kapott ki 31–26-ra.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL Vardar Szkopje PSG kézilabda

Férfi kézi BL: a Flensburg óriási hajrá után nyert Párizsban

2020-09-23 22:03:10

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 2. fordulójában a PSG hiába vezetett a szünetben négy, később öt góllal is, hazai pályán 29–28-ra kikapott a Flensburgtól.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL PSG Handball

Férfi kézi: a Kiel és a Flensburg a vb törlése mellett kampányol

2020-08-21 15:36:08

Két német élcsapat, a THW Kiel és az SG Flensburg szeretné elérni, hogy a Nemzetközi Kézilabda-szövetség (IHF) törölje a jövő januári, egyiptomi férfi világbajnokságot.

kézilabda férfi kézilabda-világbajnokság férfi kézilabda Kiel Flensburg

Férfi kézi BL: nyert a Flensburg, izgulhat a Celje

2020-02-26 20:48:30

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, a Szegedet is a soraiban tudó nyolcasban a Flensburg szoros mérkőzésen hazai pályán 29–26-ra legyőzte a Celjét.

férfi kézilabda férfi kézi BL Flensburg Celje

Férfi kézi BL: Időben kaptuk a figyelmeztetést – Pastor

2020-02-20 10:46:06

Mint ismert, 34–26-os vereséget szenvedett a Mol-Pick Szeged a Flensburg-Handewitt vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában. Ezzel szinte biztossá vált, hogy a magyar csapat nem lehet csoportelső, s minden bizonnyal a harmadik helyen végez az A-csoportban. Juan Carlos Pastor időben jött pofonról beszélt a klub honlapjának.

férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Juan Carlos Pastor Flensburg

Férfi kézi BL: a Flensburg nagy verést mért a Szegedre

2020-02-19 15:10:04

A Mol-Pick Szeged kézilabdacsapata 8 gólos vereséget szenvedett a Flensburg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Flensburg