Találatok a Csaba címkére

Találatok száma: 104

Bennmaradást ért a Siófok idei első győzelme hazai pályán

2021-05-01 08:41:21

Száznegyven nap után, 2021-ben először győzött hazai pályán a BFC Siófok, amely a labdarúgó NB II 36. fordulójában Szakály Attila góljával 1–0-ra megverte a Békéscsaba 1912 Előrét.

élő közvetítés Siófok NB II Csaba Békéscsaba 36. forduló

Büntetővel verte meg a Budaörs a Békéscsabát

2021-04-24 10:11:28

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Budaörs alacsony színvonalú mérkőzésen egy tizenegyesgóllal bizonyult jobbnak a Békéscsabánál, Tatabányán. A vendégek a 93. percben egyenlíthettek volna, de elhibázták a számukra megítélt büntetőt.

élő közvetítés NB II Csaba Békéscsaba Budaörs 34. forduló

Három gólt lőve győzte le a Szentlőrinc a Békéscsabát

2021-04-09 17:45:37

A játéknapot megelőzően utolsó előtti Szentlőrinc magabiztosan győzte le a középmezőny második felében tanyázó Békéscsabát a labdarúgó NB II 32. fordulójában. A találkozó első félidejében Mervó Bence megszerezte első lőrinci találatát, majd a fordulás után Törőcsik Péter duplázott.

élő közvetítés Szentlőrinc NB II Csaba Békéscsaba 32. forduló

Négy gólt szerezve ismét nyert a Nyíregyháza

2021-03-02 21:49:24

A labdarúgó NB II 27. fordulójában a Nyíregyháza Spartacus négy gólig jutott az idén még nyeretlen Békéscsaba ellen, ezzel megszerezte az egymást követő negyedik győzelmét.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza Csaba Békéscsaba

NB II: vége a Szolnok sorozatának, továbbra is hibátlan tavasszal a Gyirmót

2021-02-21 15:22:16

A hazai csapatok domináltak a labdarúgó NB II 25. fordulójának vasárnap kora délután rendezett mérkőzésein, hiszen a vendégek a hét találkozón egyetlen gólt sem tudtak összehozni. A Gyirmót 2–0-ra verte meg a Siófokot, így 2021-ben még mindig hibátlan. Meglepetésre a sereghajtó DEAC ugyanilyen különbséggel győzött a Szolnoki MÁV ellen, amelynek ezzel megszakadt a 11 meccsen át tartó veretlenségi sorozata.

Szpari Szolnoki MÁV Szolnok Soroksár Siófok Pécs

Magabiztosan nyert a Soroksár a Békéscsaba ellen

2021-02-20 23:15:05

Akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna a Soroksár a Békéscsaba ellen a labdarúgó NB II 25. fordulójában, ám Csernik Kornél és Korozmán Kevin is ordító ziccerekben hibázott. A soroksáriak megérdemelt győzelméhez azonban kétség sem férhet.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár NB II Csaba Békéscsaba

Pontokat veszített a dobogóért küzdő Pécs

2021-02-12 21:24:51

Nem tudta megszerezni első idei győzelmét a Békéscsaba, amely egy cseppet sem unalmas mérkőzésen 1–1-es döntetlenre végzett a Péccsel.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II Csaba

NB II: a Gyirmót nyerte a rangadót; hatgólos meccs Pécsen

2021-02-07 15:19:42

Nagy Patrik duplájával a Gyirmót 2–0-ra megnyerte a Budaörs elleni rangadót a labdarúgó NB II 23. fordulójában. A Pécs gólzáporos meccsen 4–2-re megverte a Kazincbarcikát. A Siófok kiütéses diadalt aratott a DEAC otthonában, a Csákvár döntetlent játszott Ajkán, az ETO a hajrában kapott góllal maradt alul Soroksáron.

labdarúgó NB II labdarúgás Szpari Soroksár Pécs PMFC

Négyet vágott a Pécs, ötöt a Siófok, hárommal nyert a Vasas

2021-02-07 08:42:30

A szombati Szolnok–Debreceni VSC (2–1) mérkőzés után vasárnap kilenc meccsel folytatódott a labdarúgó NB II 23. fordulója. A Siófok ötöt vágott a DEAC vendégeként, míg a Pécs négy gólt szerezve győzte le a Barcikát. Az Ajka és a Békéscsaba is a ráadásban mentett pontot. Kihasználta nagy lehetőségét a Vasas, és miután simán megverte otthon a Szentlőrincet, hat pontra megközelítette az élen álló Lokit. A Haladás hamar hátrányba került Szegeden, a végén mégis három ponttal távozott.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II labdarúgás Vasas Szpari Szentlőrinc

Revánsot vett az Ajka a Békéscsabán

2021-01-29 09:20:35

Alaposan visszavágott az Ajka a Békéscsabának az augusztusban elszenvedett 1–0-s hazai vereségért. Az első félidőben kiharcolt előnyt a mérkőzés ráadásában a csereember, Tóth Gergely megtriplázta, így magabiztosan győzött Kis Károly csapata.

labdarúgó NB II közvetítés NB II Csaba Békéscsaba Ajka

NB II: fordulatos meccsen otthon kapott ki a Vasas a Békéscsabától

2020-12-13 21:27:18

A Békéscsaba fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen meglepetésre idegenben legyőzte a Vasast a labdarúgó NB II 21. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén. Ezzel megszakadt a piros-kékek szeptember 27. óta tartó veretlenségi sorozata.

labdarúgó NB II Vasas NB II Csaba Békéscsaba 21. forduló

Békéscsabai győzelem, másfél hónap után

2020-12-05 18:27:38

Október 18. után ismét gólt szerzett, sőt egyből négyet lőtt a Békéscsaba, és ezzel hétmeccses nyeretlenségi sorozata is megszakadt az NB II 20. fordulójában. Az „áldozat" a Szeged-Csanád Grosics Akadémia volt.

élő közvetítés Szeged NB II Csaba Békéscsaba 20. forduló

Mayer beállt, majd berúgta a Gyirmót győztes gólját

2020-11-28 17:49:32

Megismétlődött az egy héttel ezelőtti békéscsabai forgatókönyv: ahogy a Siófok ellen, most is a véghajrában szerzett találattal győzött a vendégcsapat a Kórház utcában. Ezúttal a Gyirmót nyert, méghozzá az egy perccel korábban pályára küldött Mayer Máté góljával.

élő közvetítés NB II Gyirmót Csaba Békéscsaba 19. forduló

Szolnokon szerzett ismét pontot a Békéscsaba

2020-11-24 17:33:57

A labdarúgó NB II 18. fordulójának alföldi rangadóján a Szolnoki MÁV a három ponttal mögötte álló Békéscsabát látta vendégül. Nem bírt egymással a két csapat, így az Előre öt bajnoki után ismét pontot szerzett.

élő közvetítés Szolnok NB II Csaba Békéscsaba 18. forduló

Győztes siófoki gól a véghajrában

2020-11-21 17:10:05

Úgy festett, hogy döntetlennel zárul a Békéscsaba és a Siófok találkozója a labdarúgó NB II 17. fordulójában, ám nem sokkal a rendes játékidő letelte előtt belőtt góllal mindhárom pontot elvitte a Balaton-parti együttes.

élő közvetítés labdarúgó NB II Siófok NB II Csaba Békéscsaba

NB II: ötöt vágott Csákváron a Csaba, négyet a DEAC-nak a Vasas

2020-10-18 18:42:38

A Békéscsaba és a Vasas is gólgazdag mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot  a labdarúgó NB II 12. fordulójában. A lila-fehérek öt perc alatt elért három találatukkal 5–3-ra megverték idegenben a sereghajtó Csákvárt, míg a piros-kékek az újonc DEAC-ot múlták felül 4–1-re az Illovszky-stadionban. A véghajrában elért góllal tudott nyerni a Pécs Szolnokon, akárcsak a Szeged otthon az Ajka ellen. Nem született gól a Gyirmót és a Kaposvár kisalföldi összecsapásán.

labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szeged Pécs PMFC

NB II: pontot vesztett a Loki Soroksáron, Debrecenben nyert a Békéscsaba

2020-10-04 16:42:07

Döntetlent játszott a listavezető Debreceni VSC Soroksáron a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A másik két délutáni mérkőzésen vendégsiker született: a Békéscsaba a DEAC, a Budaörs a Dorog otthonában nyert egyaránt két góllal.

labdarúgó NB II Soroksár NB II Loki Dorog DVSC

Magabiztosan hozta a kötelezőt a Békéscsaba

2020-10-03 23:30:38

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a Debreceni EAC a Békéscsabát látta vendégül. A tabella utolsó előtti helyén álló hazaiak nem tudtak meglepetést okozni, a viharsarkiak erőt sugárzó játékkal vitték el a három pontot a Nagyerdei Stadionból.

labdarúgó NB II NB II DEAC Csaba Békéscsaba 11. forduló

Gól nélküli döntetlennel folytatódott a Békéscsaba veretlenségi sorozata

2020-09-16 08:51:03

A labdarúgó NB II hétközi, sorrendben 9. fordulójában az új edzővel Kazincbarcikán kiütéses győzelmet arató ETO a mezőny egyetlen veretlen csapatát, a Békéscsabát látta vendégül. Gól nem esett a mérkőzésen.

labdarúgó NB II közvetítés NB II Győr ETO Csaba

Öt góllal nyert az ETO Barcikán, gólgazdag Loki-siker az Ajka ellen

2020-09-12 07:21:35

Az ETO és Loki is öt góllal terhelte meg ellenfele hálóját a labdarúgó NB II 8. fordulójában. A győriek gól nélküli első félidő után a második játékrészben ötször találtak be idegenben a Barcikának, míg a DVSC gólzáporos meccsen verte meg az Ajkát. A délutáni programban három csapatnál is új edző irányított, és mindegyikük – a Kaposvár, a már említett ETO és a Békéscsaba – is győztesen jött le a pályáról. A forduló zárásaként a Vasas kikapott a Siófok otthonában, így nem sikerült Schindler Szabolcs bemutatkozása az angyalföldiek kispadján.