Találatok a Csaba címkére

Találatok száma: 117

Csabai pontmentés az utolsó másodpercekben

2022-11-04 19:16:26

A mérkőzés elején és legvégén lőtt gólt a Békéscsaba, de így is csak egy pont lett a jutalma a második félidőt emberhátrányban játszó, a játékrészt góllal indító, sok helyzetet kidolgozó Szombathelyi Haladás ellen.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Hali Haladás Csaba

Békéscsabán győzött az újonc Mosonmagyaróvár

2022-09-30 16:07:28

Hat nyeretlenül megvívott bajnoki mérkőzés után sikerült győzelmet aratnia a nemrégiben edzőváltáson átesett mosonmagyaróvári csapatnak a legutóbb augusztus közepén mérkőzést nyerő Békéscsaba otthonában.

élő közvetítés Óvár labdarúgó NB II NB II Mosonmagyaróvár Csaba

Kétgólos előnyt herdált el a Békéscsaba

2022-08-20 08:17:14

A labdarúgó NB II 5. fordulójában kétgólos hátrányból is fel tudott állni a Szentlőrinc a Békéscsaba ellen, s így ismét a hajrában szerzett góllal tartott otthon egy pontot.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szentlőrinc NB II Csaba Békéscsaba

NB II: fordítás után nyert Békéscsabán az ETO

2022-04-27 11:40:21

Az ETO FC 3–2-re nyert a Békéscsaba vendégeként a labdarúgó NB II 35. fordulójának pénteki játéknapján.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Győr ETO Csaba

A hajrában darálta be a Békéscsabát a Kecskemét

2022-04-08 21:01:37

A labdarúgó NB II 32. fordulójában a negyedik helyen álló Kecskemét a játéknap előtt 13. Békéscsabát fogadta. A lila-fehér rangadón a két csapat élvezetes, sok helyzetet hozó mérkőzést játszott, amelyet a hazaik nyertek meg 4–1-re.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kecskemét KTE Csaba

Ihrig-Farkas vezérletével kiütötte a Vasas a Békéscsabát

2022-04-02 08:11:05

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a Vasas már negyedóra elteltével kétgólos előnyre tett szert a bennmaradásért harcoló Békéscsaba ellen, majd a szünet után sem lassított, és 6–0-s győzelmet aratott.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas NB II Csaba Békéscsaba

Sorozatban ötödik bajnokiján maradt nyeretlen a Békéscsaba

2022-03-05 12:08:17

A labdarúgó NB II 26. fordulójában a játéknap előtt 13. helyezett Soroksár a 16. Békéscsabát fogadta. Hetven percen keresztül nem alakult ki igazán nagy helyzet egyik kapu előtt sem, a hajrában a Soroksár azonban három perc alatt kétszer is betalált, így 2–0-ra megnyerte a találkozót.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár NB II Csaba Békéscsaba

Fordított és nyert a Tiszakécske a Békéscsaba ellen

2022-02-05 20:03:22

A labdarúgó NB II 22. fordulójában a sereghajtó Tiszakécske jó színvonalú mérkőzésen két perc alatt két gólt szerezve, hátrányból fordítva verte meg a Békéscsabát.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II Kécske Csaba

Kiütötte vendégét a Békéscsaba

2022-01-29 12:39:13

A Békéscsaba kapta el jobban a tavaszi rajtot, és a szünet után két gyors góllal növelve előnyét hengerelt a lelkes, de a kapura ezúttal kevésbé veszélyes, ám a tabellán jobb pozíciót elfoglaló Dorog ellen (4–1).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Dorog Csaba Békéscsaba

Döntetlen a Békéscsaba és a Budafok mérkőzésén

2021-11-27 19:36:58

A 72. percig úgy tűnt, hogy a Békéscsaba sorozatban a harmadik győzelmét is megszerzi, de Lukács Raymond fejes góljára volt válasza a Budafoknak. Továbbra is nyeretlen maradt azonban a fővárosi csapathoz ősszel visszatérő korábbi sikeredző, Csizmadia Csaba.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Csaba Békéscsaba Budafok

Először győzött hazai pályán az idei szezonban a Békéscsaba

2021-11-23 15:49:30

A 17. fordulóban első győzelmét szerezte hazai környezetben a Békéscsaba 1912 Előre alakulata. A lila-fehérek a mezőny első felében tanyázó Nyíregyháza Spartacust gyűrték le Lukács Raymond szünet előtt szerzett fejes góljával, és már nincsenek kieső helyen.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Csaba

Hat év után újra Vasas-siker a Békéscsaba ellen

2021-10-01 18:56:39

A Békéscsaba egy hete meglepetésre pontot szerzett egy volt NB I-es csapat, a Diósgyőr ellen, az újabb bravúr a feljutásra pályázó Vasas ellen viszont már nem sikerült neki. A fővárosi piros-kékek meggyőző játékkal és teljesen megérdemelten múlták felül 3–0-ra a Békés megyei együttest, amelynek vezetőedzője, Schindler Szabolcs tavasszal még éppen a Vasast irányította.

Kétgólos hátrányból ért el döntetlent a Diósgyőr Békéscsabán

2021-09-25 16:03:00

A szezon legjobb játéka sem volt elegendő a Békéscsabának, ahhoz, hogy megnyerje szezonbeli első bajnoki mérkőzését a feljutásra aspiráló és a találkozó nagy részében emberhátrányban játszó Diósgyőr ellen. A 2–2-es döntetlennek a végén már inkább a miskolciak örülhettek.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Diósgyőr DVTK Csaba

Bennmaradást ért a Siófok idei első győzelme hazai pályán

2021-05-01 08:41:21

Száznegyven nap után, 2021-ben először győzött hazai pályán a BFC Siófok, amely a labdarúgó NB II 36. fordulójában Szakály Attila góljával 1–0-ra megverte a Békéscsaba 1912 Előrét.

élő közvetítés Siófok NB II Csaba Békéscsaba 36. forduló

Büntetővel verte meg a Budaörs a Békéscsabát

2021-04-24 10:11:28

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Budaörs alacsony színvonalú mérkőzésen egy tizenegyesgóllal bizonyult jobbnak a Békéscsabánál, Tatabányán. A vendégek a 93. percben egyenlíthettek volna, de elhibázták a számukra megítélt büntetőt.

élő közvetítés NB II Csaba Békéscsaba Budaörs 34. forduló

Három gólt lőve győzte le a Szentlőrinc a Békéscsabát

2021-04-09 17:45:37

A játéknapot megelőzően utolsó előtti Szentlőrinc magabiztosan győzte le a középmezőny második felében tanyázó Békéscsabát a labdarúgó NB II 32. fordulójában. A találkozó első félidejében Mervó Bence megszerezte első lőrinci találatát, majd a fordulás után Törőcsik Péter duplázott.

élő közvetítés Szentlőrinc NB II Csaba Békéscsaba 32. forduló

Négy gólt szerezve ismét nyert a Nyíregyháza

2021-03-02 21:49:24

A labdarúgó NB II 27. fordulójában a Nyíregyháza Spartacus négy gólig jutott az idén még nyeretlen Békéscsaba ellen, ezzel megszerezte az egymást követő negyedik győzelmét.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza Csaba Békéscsaba

NB II: vége a Szolnok sorozatának, továbbra is hibátlan tavasszal a Gyirmót

2021-02-21 15:22:16

A hazai csapatok domináltak a labdarúgó NB II 25. fordulójának vasárnap kora délután rendezett mérkőzésein, hiszen a vendégek a hét találkozón egyetlen gólt sem tudtak összehozni. A Gyirmót 2–0-ra verte meg a Siófokot, így 2021-ben még mindig hibátlan. Meglepetésre a sereghajtó DEAC ugyanilyen különbséggel győzött a Szolnoki MÁV ellen, amelynek ezzel megszakadt a 11 meccsen át tartó veretlenségi sorozata.

Szpari Szolnoki MÁV Szolnok Soroksár Siófok Pécs

Magabiztosan nyert a Soroksár a Békéscsaba ellen

2021-02-20 23:15:05

Akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna a Soroksár a Békéscsaba ellen a labdarúgó NB II 25. fordulójában, ám Csernik Kornél és Korozmán Kevin is ordító ziccerekben hibázott. A soroksáriak megérdemelt győzelméhez azonban kétség sem férhet.

Pontokat veszített a dobogóért küzdő Pécs

2021-02-12 21:24:51

Nem tudta megszerezni első idei győzelmét a Békéscsaba, amely egy cseppet sem unalmas mérkőzésen 1–1-es döntetlenre végzett a Péccsel.