NFL: 74 pontos meccsen győzött a 49ers Detroitban

R. P.R. P.
2021.09.12. 23:15
Győzött a 49ers (Fotó: AFP)
Az NFL 1. fordulójának magyar idő szerint vasárnap esti kilenc mérkőzésén hat vendégsiker született a három hazaival szemben. Hosszabbításban győzött a Cincinnati Bengals, 74 pontos csatát nyert meg a San Francisco 49ers.

A Jacksonville Jaguars sorozatban tizenhatodik alkalommal kapott 24 pontot vagy annál többet. Ebben a kategóriában ilyen hosszú sorozat még nem volt az NFL-ben. A Houston Texans ellen nem volt esélyük.

A Cincinanti Bengals nagy meccset vívott a Minnesota Vikingsszal. A negyedik negyed végén 24–24 volt az állás, így következhetett a hosszabbítás, amely tíz perc után ért véget a Bengals mezőnygóljával.

Összesen 74 pontot láthattak a nézők a Detroit Lions és a San Francisco 49ers összecsapásán, de ebből 41-et a 49ers szerzett, így győztesen hagyhatták el a pályát. Jared Goff, a Detroit irányítója három touchdownt passzolt, de ez sem volt elég a győzelemhez.