Három koronavírusos eset miatt veszélybe került a Szalai Ádámot foglalkoztató FSV Mainz vasárnapi szezonnyitó mérkőzése a német labdarúgó-bajnokságban.
A klub szerdai híradása szerint 14 csapattagot köteleztek karanténra, emiatt kérdéses, hogy meg tudják-e rendezni a – Szoboszlai Dominikot, Willi Orbánt és Gulácsi Pétert foglalkoztató – RB Leipzig elleni találkozót a Bundesliga 1. fordulójában.
A Mainz azt már a hét elején közölte, hogy támadója, Karim Onisiwo és további két játékos, illetve egy stábtag mintavétele hozott pozitív eredményt. A helyi egészségügyi hatóság a fenti négy csapattag mellett további nyolc játékos és két edző elkülönítését rendelte el szerdán.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik






