Hoffenheim: Szalai Ádám az Arsenalból kaphat csapattársat

Vágólapra másolva!
2018.08.30. 14:34
null
Reiss Nelson a nyári felkészülési időszakban több meccsen is játszott (Fotó: AFP)
Julian Nagelsmann, a Szalai Ádámot is foglalkoztató Hoffenheim vezetőedzője megerősítette, hogy érdeklődnek az Arsenalban futballozó Reiss Nelson iránt.

 

Az angol sajtóban a napokban jelent meg a hír, miszerint Nelson a szezon végéig kerül kölcsönbe a német klubhoz, előtte viszont jó eséllyel hosszabbíthat az Arsenallal, ugyanis jövő nyáron lejár a szerződése a londoniaknál.

„Valóban érdeklődünk Reiss Nelson iránt, ezt megerősíthetem. Mindazonáltal még semmi nincs kőbe vésve, bizonyos dolgokat tisztázni kell. Ha minden jól megy, lesz egy szélvészgyors játékosunk, aki nagyszerűen bánik a labdával” – idézi Nagelsmannt a Hoffenheim Twitter-oldala.



A 18 esztendős Nelsont az Arsenal egyik legtehetségesebb futballistájának tartják, már a felnőtteknél is bemutatkozott. Az előző szezonban 16 tétmérkőzésen kapott lehetőséget Arsene Wengertől, míg a tartalékbajnokságban megválasztották az év legjobbjának.

Legfrissebb hírek

Nőnek a bevételek, de nem szórja a pénzt a Dortmund

Német labdarúgás
2025.07.28. 13:27

Az Arsenal ötgólos meccsen győzött a Newcastle ellen Szingapúrban

Angol labdarúgás
2025.07.27. 15:49

Gyökeres az Arsenalhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.26. 20:12

Az FTC-ből távozó Ramírez a Lokomotiv Moszkvában folytatja – hivatalos

Minden más foci
2025.07.26. 16:55

Eltapsoltak pár milliárd eurót, jöhet az építkezés

Angol labdarúgás
2025.07.26. 09:26

Cristhian Mosquera az Arsenalban folytatja – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.24. 18:34

Az Arsenal Saka góljával legyőzte a Milant Szingapúrban

Angol labdarúgás
2025.07.23. 16:08

„Az angolok sem istenek!”, avagy az MTK-FTC vegyes csapat Arsenal elleni bravúrja lenyűgözte Budapestet

Népsport
2025.07.23. 10:16
Ezek is érdekelhetik