NS: Dárdai szerint Lőw jól döntött; extrém ifjoncból érett profi – vasárnap

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.07.28. 23:49
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk:

Dárdai Pál megint váratlant húzott, a Hertha magyar edzője ugyanis sokakat meglepett azzal, hogy a felkészülés közben küldte el egy hétre nyaralni játékosait. Pietsch Tibor természetesen nem csak erről faggatta a Balatonnál kikapcsolódó szakembert, az interjúban szóba kerül az is, hogy Dárdai örül Palkó fia sikereinek, bár azt is látja, hogy még erősödnie kell, s abban is biztos, hogy Lőw Zsolt jól döntött, amikor igent mondott a PSG hívó szavára.
Dárdai Pál megint váratlant húzott, a Hertha magyar edzője ugyanis sokakat meglepett azzal, hogy a felkészülés közben küldte el egy hétre nyaralni játékosait. Pietsch Tibor természetesen nem csak erről faggatta a Balatonnál kikapcsolódó szakembert, az interjúban szóba kerül az is, hogy Dárdai örül Palkó fia sikereinek, bár azt is látja, hogy még erősödnie kell, s abban is biztos, hogy Lőw Zsolt jól döntött, amikor igent mondott a PSG hívó szavára.

A labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójából három mérkőzést játszottak le szombaton, s mindegyik szolgált érdekességgel. Mintha egymást kopírozták volna a csapatok: mindhárom meccsen a vendégek kerültek előnybe, a hazaiak egyenlítettek, és döntetlen lett a vége – más kérdés, hogy ezek után kik az elégedettebbek. Vasárnapi számunkban természetesen minderről részletesen beszámolunk.

Lewis Hamilton szinte a vízen járt, az esős hungaroringi időmérőn a Mercedes brit pilótája szerezte meg az első helyet, mellőle csapattársa, Valtteri Bottas rajtolhat a vasárnap délutáni futamon, a Ferrari a második sorba szorult. Kollégáink az aszfaltcsíkon történtek mellett körülnéztek a szurkolói zónában, ahol úgy érzi magát az ember, mint egy zsúfolt fesztiválon, sőt exkluzív interjút készítettek Brendon Harleyvel. A Toro Rosso-Honda pilótája eleinte leginkább extrém külsejével keltett feltűnést, tavaly viszont már érett profiként mutatkozott be az F1-ben. Az új-zélandi pilóta imádja új életét Európában.

Férfi vízilabda-válogatottunk az utolsó meccsét is elvesztette az oroszokkal szemben, így a nyolcadik helyen zárta a barcelonai Európa-bajnokságot. A helyszínről tudósító Roska Emese Boglárka mielőtt végignézte a férfiak helyosztóját, a negyedik helyen végző női csapat játékosait is értékelte. Tekintve, hogy ezt a nemzetisport.hu olvasói is megtették, össze is hasonlítottuk az osztályzatokat.

A fiatalok sportjával foglalkozó Junior-mellékletünk ezúttal sem hiányozhat a vasárnapi számunkból. Jégkorong: családban marad – a „szapporói hősök” többsége a sportág utánpótlásáért dolgozik; Sporttudomány: hol áll a hazai utánpótlás-nevelés nemzetközi összehasonlításban a modern kiválasztási, diagnosztikai módszerek alkalmazásának terén?

Legfrissebb hírek

Yaakobishvili Áron: Ha jól teljesítek, idővel felnőttszinten védhetek a Barcában; Címvédésre készül az FTC férfi vízilabdacsapata a BL-ben

E-újság
5 órája

Hornyák Zsolt végre a családjáé; Fodor Csengéék már nagyon várják a négyes döntőt

E-újság
2025.05.28. 23:29

A BL-selejtezőben végig kiemelt lesz a Fradi; Marozsán–Alcaraz a Roland Garroson

E-újság
2025.05.27. 23:57

Nikolics Nemanja: Böde Dániel gólkirályi címe kritika a fiatal támadóknak; Tóth Alex a bizalomnak és a bátorságnak köszönheti jó teljesítményét

E-újság
2025.05.26. 23:50

Robbie Keane: Európában más kell…; Szoboszlai kezében a Premier League serlege

E-újság
2025.05.26. 00:01

Sorozatban hetedszer bajnok a Ferencváros; Kerkez Milos búcsúmeccset játszik a Bournemouthban?

E-újság
2025.05.24. 23:58

Nagy Zsolt aranyérmet is kaphat a vasárnapi születésnapjára; Ferenczi János: Ha kell, tizenötször rúgjuk ki a labdát a stadionból

E-újság
2025.05.23. 23:33

Júniusban jön a film az 1985-ben UEFA-kupa-döntős Vidiről!; Hári János: A norvégok és a dánok szintjét kell elérni

E-újság
2025.05.22. 23:31
Ezek is érdekelhetik