Kétmeccses eltiltása után először lépett pályára Szalai Ádám. A pénteki Eintracht Frankfurt elleni német bajnoki labdarúgó-mérkőzésen csereként állt be a 63. percben, majd hárommal később már be is talált: két méterről helyezett az üres kapuba. A 87. percben pedig sarokkal adott gólpasszt.
Szalai gólja 2.30-tól, gólpassza 4.42-től
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







