Bundesliga: dortmundi játékossal erősített a Hamburg

2013.01.13. 17:26
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő HSV Hamburg szerződtette Kerem Demirbayt a Borussia Dortmundtól. A német-török középpályás érkezését a HSV sportigazgatója, Frank Arnesen jelentette be.

A 19 éves Demirbay a nyáron ingyen csatlakozik a Hamburghoz, s négyéves szerződést írt alá az Elba-parti együtteshez.

A tehetséges középpályás ebben a szezonban 16 meccsen lépett pályára a Borussia Dortmund második csapatában (melyben Bajner Bálint is futballozik), és két gólt szerzett, illetve egy asszisztott jegyzett.

Legfrissebb hírek

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

Újabb lejáró szerződésű liverpooli védőt igazolhat a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.02. 18:04

Zubkov Varga Barnabás csapattársa lesz az AEK Athénnál – sajtóhír

Minden más foci
2026.06.02. 17:30

Európai kézilabdaligák: több légiósunk is bajnoki ezüstérmes lett

Kézilabda
2026.05.31. 22:32

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32

„Hamburg szuper választásnak tűnik” – Vasziljevics Andrej több mint ígéret

Képes Sport
2026.05.19. 12:03

Férfi kézi El: kisorsolták az elődöntőket, elkerülték egymást a „magyaros” csapatok

Kézilabda
2026.05.08. 14:38

Visszavonul a Borussia Dortmund magyar származású védője

Német labdarúgás
2026.05.07. 10:08
Ezek is érdekelhetik