Aachen: Stieber felépült, ott lesz a pályán az első tavaszi bajnokin

Vágólapra másolva!
2011.01.13. 09:53
Jó hír a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő Alemannia Aachen szurkolóinak: Stieber Zoltán felépült kisebb sérüléséből, így ott lehet a pályán a tavaszi szezon első, pénteki mérkőzésén.

Stieber – aki négy góljával és kilenc gólpasszával az együttes legeredményesebb labdarúgójának számít – az utóbbi időben közelítőizom-gondokkal küzdött, de a jelek szerint nem lesz akadálya annak, hogy pályára lépjen az első bajnokin.

Az Aachen az Union Berlin ellen kezdi a Bundesliga 2. tavaszi szezonját, de a hónap végén, egész pontosan január 26-án igazi nagyvad vár Stieberékre: a Német Kupa negyeddöntőjében a címvédő Bayern Münchennel találkoznak.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
4 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
22 órája

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18

Labdarúgás: megy a szekér Pakson, a fiatalok is tolják

Utánpótlássport
2025.04.24. 09:00
Ezek is érdekelhetik