Dortmund: hiába a napi három edzés, Hajnalék élvezik a felkészülést

Vágólapra másolva!
2010.07.07. 07:59
A jelek szerint kemény felkészülés vár Hajnal Tamásékra, ugyanis Jürgen Klopp, a Borussia Dortmund vezetőedzője napi három edzést vezényel az új szezonra készülő keretnek.

„Lehet látni a fiúkon, hogy élvezik a munkát" – mondta elégedetten Jürgen Klopp, a BVB vezetőedzője a hétfői edzésnap végén. Kérdés, hogy ez meddig marad így, ugyanis a szakember nagyon kemény felkészülést vezényel a dortmundi keretnek.

Napi három edzés szerepel a programban: reggel nyolckor kezdődik az első, mintegy egyórás egyéni edzés, tíz órakor jön a második és délután ötkor a másfélórás gyakorlás zárja a sort.

„Nagyon kemény szezon előtt állunk, és csak akkor lehet esélyünk, ha fizikailag a topon vagyunk" – magyarázta Klopp.

„A srácok ugyanolyan terhelést kapnak, mint majd a steegersbachi edzőtáborban, mindössze annyi a különbség, hogy itt még esténként a családjuk társaságában kapcsolódhatnak ki" – tette hozzá az erőnléti edző, Oliver Bartlett.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
2 órája

Hajnal Tamás: A Ferencvárosnak győztes DNS-e van

Labdarúgó NB I
19 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
19 órája

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
22 órája

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
23 órája

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18
Ezek is érdekelhetik