Világfutball: Milánóban mutatták be Szentes Lázárt és Muntarit

Balra Szentes Lázár, jobbra Bölöni László, mellette Sulley Muntari (Fotó: Ittihad FC Facebook)
A szaúd-arábiai al-Ittihad kedden Milánóban bemutatta nyári szerzeményeit: Bölöni László vezetőedzőt, Szentes Lázár pályaedzőt és a sikeres orvosi vizsgálat után szerződtetett ghánai labdarúgót, Sulley Muntarit.
A korábban az Internazionaléban, legutóbb a Milanban futballozó Sulley Muntari – aki 83 alkalommal lépett pályára a „fekete csillagoknak” becézett ghánai válogatottban – két esztendőre írt alá a szaúdi csapathoz.
Mint ismert, Szentes Lázár az NB II-es Gyirmót szakmai igazgatójaként kezdte a felkészülést, de a szaúdi klub és Bölöni László felkérésre nem tudott nemet mondani.
A szaúdi csapat ezekben a napokban Olaszországban edzőtáborozik, ezért került sor a keddi bemutatóra Milánó egyik legelegánsabb szállodájában.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





