D. Á. 2022.08.07 00:46 Frissítve: 2022.08.08 00:58

Vasárnapi sportműsor: pályán az MU, NB I és Magyar Kupa

A hét utolsó napján három NB I-es mérkőzést rendeznek: Kisvárda–Mezőkövesd, Puskás Akadémia–Újpest és Mol Fehérvár–Budapest Honvéd élőben az NSO-n! Nem maradunk NB II és Magyar Kupa nélkül sem. Ami a topligákat illeti, pályára lép a Manchester United és a Manchester City is. Lesz még MotoGP és tenisz is.

AUGUSZTUS 7., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
15.30:
Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.45: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
2. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás, Sényő – élőben az NSO-n!
17.30: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.30: Békéscsaba 1912 Előre–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
19.00: Budafoki MTE–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
19.00: ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ

11.00: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (Fejér I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
16.00: Monor (NB III)–Ceglédi VSE (NB III)
16.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–43. sz. Építők SK (BLSZ I.)
16.30: Kecel FC (Bács-Kiskun I.)–Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)
16.30: Létavértes SC (Hajdú-Bihar II.)–FC Hatvan (NB III)
16.30: Nagydobosi LSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg II.)–Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Bugyi OBO SE (Pest I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun I.)
16.30: Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Putnok FC (NB III)–Sényő-Carnifex FC (NB III)
16.30: Bagi TC 96 (Pest II.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
16.30: Mátraderecskei SE (Heves I.)–Vác VLSE (Pest I.) 3–0 – a váciak visszalépése miatt játék nélkül
16.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Testvériség Újpalota SE (BLSZ I.)
16.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
16.30: Dabas-Gyón FC (Pest III.)–Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.)
16.30: Rábapatyi KSK (Vas I.)–Komáromi VSE (NB III)
16.30: Edeltech-Ugod SE (Veszprém II.)–Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)
16.30: Technoroll Teskánd KSE (NB III)–BVSC Zugló (NB III)
16.30: Söpte SE (Vas II.)–Devecseri SE (Veszprém I.)
16.30: Sza-Bi Qulitat Ménfőcsanak (Győr-Moson-Sopron I.)–Balatonfüredi FC (NB III)
16.30: Tutitextil Körmend VSE (Vas I.)–Zsámbéki SK (NB III)
16.30: Úrkút SK (Veszprém I.)–SC Sopron (Győr-Moson-Sopron I.)
16.30: Rábaszentandrás SE (Győr-Moson-Sopron II.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
16.30: Sárosd NKSC (Fejér I.)–Dunaharaszti MTK (Pest I.)
16.30: Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Szepetnek SE (Zala I.)
16.30: Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Kelen SC (NB III)
17.00: Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Aqua-General Hajdúszoboszló (NB III)
18.00: Balmazújváros SC (Hajdú-Bihar I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
 

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
15.00:
Leicester City–Brentford (Tv: Spíler1)
15.00: Manchester United–Brighton (Tv: Match4)
17.30: West Ham United–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
13.00:
Toulouse–Nice (Tv: Match4)
15.00: Angers–Nantes
15.00: Lens–Brest
15.00: Lille–Auxerre
15.00: Montpellier–Troyes
17.05: Rennes–Lorient (Tv: Match4)
20.45: Olympique Marseille–Reims (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
VfB Stuttgart–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
17.30: 1. FC Köln–Schalke (Tv: Arena4)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.45:
Venezia (II.)–Ascoli (II.)
18.00: Verona–Bari (II.) (Tv: Sport2)
21.00: Salernitana–Parma (II.)
21.15: Monza–Frosinone (II.) (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
4. FORDULÓ
15.00:
Sepsi OSK–UTA Arad élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
4. FORDULÓ
18.00:
Podbrezova–DAC élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
10.00: Túraautó-világkupa, WTCR, 1. futam, Alsace (Tv: Eurosport1)
15.00: Túraautó-világkupa, WTCR, 2. futam, Alsace (Tv: Eurosport1)
21.00: NASCAR, 24. futam, Michigan (Tv: Arena4)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
16.00:
200, 500 és 1000 m-es, valamint 500 m vegyes döntők (Tv: M4 Sport+)
16.03:
női K–1 200 m (Lucz Anna)
16.11: női C–1 200 m
16.19: férfi K–1 200 m (Csizmadia Kolos)
16.33: férfi C–1 1000 m
16.44: női C–1 500 m (Balla Virág)
16.59: férfi K–2 1000 m (Noé Bálint, Kulifiai Tamás)
17.10: női K–1 1000 m (Rendessy Eszter)
17.21: férfi C–2 1000 m (Kiss Balázs, Hodován Dávid)
17.38: férfi C–4 500 m (Zombori Dominik, Koczkás Dávid, Slihoczki Ádám, Kollár Kristóf)
17.47: női K–2 500 m
17.56: férfi K–2 500 m (Nádas Bence, Kopasz Bálint)
18.11: C–2 500 m vegyes (Fejes Dániel, Gönczöl Laura)
18.25: K–2 500 m vegyes (Kurucz Levente, Gazsó Alida Dóra)
18.40: női C–4 500 m (Bragato Giada, Balla Virág, Takács Kincső, Nagy Bianka)

19.30: 5000 m-es döntők

19.40: női K–1 5000 m (Kőhalmi Emese)
20.15: férfi C–1 5000 m (Adolf Balázs)
20.50: női C–1 5000 m (Balla Virág)
21.30: férfi K–1 5000 m (Noé Bálint)

KERÉKPÁR
11.00: world tour, Vargarda (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
Dánia–Franciaország (Tv: Sport1)
20.00:
Magyarország–Egyiptom (Tv: Sport1)

MOTOGP
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
12.20:
Moto3 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)
15.30: Moto2

MOTORSPORT
  5.00: hosszú távú vb, nyolcórás verseny, futam, Szuzuka (Tv: Eurosport2)
14.00: motokrossz-vb, 1. futam, Svédország (Tv: Eurosport2)
16.00: motokrossz-vb, 2. futam, Svédország (Tv: Eurosport2)

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Chennai 

SÍUGRÁS
18.00:
nyári Grand Prix, HS 135, Courchevel (Tv: Eurosport1)

STRANDRÖPLABDA
10.00:
országos bajnokság, döntő, Lupa-tó (Tv: M4 Sport)

TENISZ
23.00: ATP-torna, Washington (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
WTA-torna, Washington

TEREPRALI
11.00 és 14.30:
Hungarian Baja, tereprali Ek (Tv: Sport1, Sport2)

TRIATLON
9.00:
váltó országos bajnokság, Pécs

VITORLÁZÁS
420-as világbajnokság, Alsóörs

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)

10.30: Hollandia–Magyarország
12.30: Spanyolország–Olaszország

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Virányi Zsolt
16.00: Hamarosan kezdődik a női jégkorongozók elit-vb-je a magyar válogatottal. Vendég: Marton Tibor és Németh Anikó
17.00: Az öttusa-vb-ről beszél Partics Katalin
18.00: Fridrich Annamária a női cselgáncsbírók szerepéről
19.00: A hétvégén elindult az öt európai topbajnokságból három, a magyarban pedig már a második fordulót rendezték
20.10: A tusnádfürdői Buzánszky Jenő Sportteraszon Novák Károly Eduárdot, Románia sportminiszterét és Schmidt Ádám sportért felelős államtitkárt Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke az olimpiai és paralimpiai mozgalomról kérdezte
21.00: Mol Fehérvár–Bp. Honvéd OTP Bank Liga-meccs és napi aktualitások
22.05: A nap sporthíreinek összefoglalója

2022.08.15 15:44:31

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A kupadöntőben legyőzte mostani ellenfelét az OSK, a jubileumi bajnokin nem született gól.

2022.08.14 18:30:13

Minden más foci R. Gy.

Hiába minden, továbbra sem megy az Eszéknek, csak egy pontot szerzett hazai pályán.

2022.08.13 17:03:33

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

A négy forduló után veretlen topolyaiak az előző két meccsükön így összesen egy pontot szereztek.