D. Á. 2020.10.03 23:59 Frissítve: 2020.10.04 23:57

Vasárnapi sportműsor: FTC–PAFC, Fehérvár–Újpest

A hét utolsó napján három mérkőzést nézhetünk végig az NB I 6. fordulójából: ZTE–Budapest Honvéd, FTC–PAFC és Mol Fehérvár–Újpest – természetesen mindhárom találkozóról élőben olvashatnak az NSO-n. Az angol Premier League-ben José Mourinho egykori csapata, a Manchester United ellen győzne a Tottenhammel. A Bayern München a Herthát fogadja az Allianz Arénában a német élvonalban. Olaszországban rangadókat rendeznek: 15 órakor Lazio–Internazionale, 20.45-től Juventus–Napoli. A La Ligában pályán a Barca és a Real. Folytatódik a Giro d'Italia és a Roland Garros is.

 

OKTÓBER 4., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
15.00:
ZTE–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
15.00:
Haladás-Viktória–Diósgyőri VTK
15.00: Astra HFC–Kelen SC

NB II
11. FORDULÓ – élő eredménykövető
15.00:
Soroksár SC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
15.00: Dorogi FC–Budaörs – élőben az NSO-n!
15.00: DEAC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: WKW ETO FC Győr–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
12.30: DVSC II–BVSC
15.00: Cegléd–Balassagyarmat
15.00: Kisvárda II–Tiszafüred
15.00: Sajóbábony–Salgótarján
15.00: Tiszaújváros–Mezőkövesd II
15.00: DVTK II–Sényő
15.00: Jászberény–Putnok
15.00: Gyöngyös–Tállya
15.00: Füzesgyarmat–Hatvan
17.00: Tiszakécske–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Paks II
13.00: Iváncsa–Újpest II
15.00: Dabas-Gyón–Kecskemét
15.00: ESMTK–Körösladány
15.00: Szekszárd–Taksony
15.00: Hódmezővásárhely–Kozármisleny
15.00: Vác–FTC II
15.00: Dunaújváros–FC Dabas
15.00: Rákosmente–Majos
15.00: Szegedi VSE–Monor
NYUGATI CSOPORT
15.00: Lipót–Komárom
15.00: THSE-Szabadkikötő–ZTE II
15.00: Ménfőcsanak–Fehérvár II
15.00: Bicske–Nagykanizsa
15.00: Veszprém–Gárdony
15.00: Nagyatád–Puskás Akadémia II
15.00: Tatabánya–Balatonfüred
15.00: III. Kerületi TVE–BKV Előre
15.30: Sopron–Érd
17.00: Pápa–Mosonmagyaróvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
13.00:
Leicester City–West Ham United (Tv: Spíler1)
13.00: Southampton–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport2)
15.00: Arsenal–Sheffield United (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton Wanderers–Fulham (Tv: Digi Sport2)
17.30: Manchester United–Tottenham (Tv: Spíler1)
20.15: Aston Villa–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
13.00:
Montpellier–Nimes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Bordeaux–Dijon
15.00: Brest–Monaco (Tv: Digi Sport3)
15.00: Metz–Lorient
15.00: Strasbourg–Lille
17.00: Rennes–Reims (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Augsburg (Tv: Sport1)
18.00: Bayern München–Hertha (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
12.30:
Atalanta–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Bologna
15.00: Lazio–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Verona
18.00: Milan–Spezia (Tv: Digi Sport1)
20:45: Juventus–Napoli – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
12.00:
Osasuna–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
14.00: Alavés–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Levante–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

OSZTRÁK BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
14.30:
Red Bull Salzburg–Hartberg (Tv: Arena4)

SZERB SZUPERLIGA
10. FORDULÓ
16.00:
Proleter–Topolya – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
10.30:
40. London Marathon

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Arizona Cardinals
19.00: Cincinnati Bengals–Jacksonville Jaguars
19.00: Dallas Cowboys–Cleveland Browns
19.00: Detroit Lions–New Orleans Saints
19.00: Houston Texans–Minnesota Vikings
19.00: Miami Dolphins–Seattle Seahawks
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Tennessee Titans–Pittsburgh Steelers – elhalasztva
19.00: Washington Football Team–Baltimore Ravens
22.05: Los Angeles Rams–New York Giants
22.25: Kansas City Chiefs–New England Patriots – elhalasztva
22.25: Chicago Bears–Indianapolis Colts
22.25: Las Vegas Raiders–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.05:
FTC-Telekom–Gyergyói Hoki Klub (romániai) (Tv: M4 Sport+)
17.30:
Titánok–Sport Club Csíkszereda (romániai), Győr – elmarad
18.30:
MAC HKB Újbuda–Corona Brasov Wolves (romániai) – elmarad
18.30:
Opten Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Spusu Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
HK Nitra (szlovák)–DVTK Jegesmedvék – elhalasztva

KERÉKPÁR
13.00: Giro d'Italia, 2. szakasz, Alcamo–Agrigento, 149 km (Tv: Eurosport2)
Liege–Bastogne–Liege egynapos országúti kerékpárosverseny

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–TFSE-MTK

NBA
DÖNTŐ, HARMADIK MÉRKŐZÉS

Hétfő, 1.30: Miami Heat–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–0 a Lakersnek

ÖTTUSA
Országos bajnokság, Budapest, női verseny

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Sümegi RE–MEAFC-Miskolc
19.00: Kistext SE–Dág KSE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–DVTK
19.00: Vasas Óbuda–Swietelsky-BRSE (Tv: M4 Sport+)

SZABADIDŐSPORT
Fitbalance, Papp László Budapest Sportaréna

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
3. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)
Női páros, 3. forduló (nyolcaddöntő)
15.00 körül: Babos, Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Mitu, Tig (román)

TORNA
CHALLENGE-VILÁGKUPA, SZOMBATELY, ARENA SAVARIA
SZERENKÉNTI DÖNTŐK
Férfiak:
talaj, lólengés, gyűrű
Nők: ugrás, felemás korlát

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.

2020.10.26 21:43:23

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Pépét a Lille 2017-ben mindössze tízmillió euróért vette meg az Angers-től, majd két évvel később nyolcvanért adta el az Arsenalnak. Hetvenmillió eurós tiszta haszon…

2020.10.26 12:16:23

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem született gól Zentán, Szabó Zoltán együttese ikszelt a Csukaricskivel.