D. Á. 2020.09.26 22:53 Frissítve: 2020.09.27 23:53

Vasárnapi sportműsor: pályán a Barca, a Juve, a Bayern és a Man. City

A hét utolsó napján 18 órától Budapest Honvéd–Újpest NB I-es mérkőzés a tévéképernyőn. Az NB II összes meccsét ezúttal is élőben követhetik az NSO-n! Az angol Premier League-ben Manchester City–Leicester City rangadót rendeznek, a La Ligában a Barcelonát a Villarreal ellen láthatjuk. A Serie A-ban a Roma a Juventust fogadja! Kezdődik a Roland Garros, 13.10-kor rajtol a Formula–1 Orosz Nagydíja, a MotoGP mezőnye Barcelonában szerepel, majd este jön a vízilabda Magyar Kupa-döntő és az NFL alapszakaszának 3. fordulója.

SZEPTEMBER 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
15.45:
Kisvárda–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) elhalasztva
18.00: Budapest Honvéd–Újpest (Tv: M4 Sport) élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
10. FORDULÓ
14.15:
Gyirmót FC Győr–Vasas FC (Tv: M4 Sport+) élőben az NSO-n!
16.00: Budaörs–Soroksár SC, Tatabánya élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus FC, Kozármisleny élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DEAC élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–FC Ajka élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kolorcity Kazincbarcika SC  élőben az NSO-n!

NB III
11. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
16.00: Mezőkövesd II–DVSC II
16.00: Salgótarján–Tiszaújváros
16.00: Tiszafüred–Sajóbábony
16.00: Balassagyarmat–Kisvárda II
16.00: Eger–Hatvan
16.00: Tállya–Füzesgyarmat
16.00: Putnok–Gyöngyös
16.00: Sényő–Jászberény
16.00: BVSC–DVTK II
17.00: Tiszakécske–Cegléd
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Honvéd II
11.00:
Újpest II–Rákosmente
14.00:
Paks II–Iváncsa
16.00: Kozármisleny–Vác
16.00: Taksony–Hódmezővásárhely
16.00: Körösladány–Szekszárd
16.00: Dabas-Gyón–ESMTK
16.00: Majos–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–FC Dabas
16.00: Monor–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Bicske
11.00: Puskás Akadémia II–Tatabánya
16.00: BKV Előre–Sopron
16.00: Balatonfüred–III. Kerületi TVE
16.00: Gárdony–Nagykanizsa
16.00: Mosonmagyaróvár–Ménfőcsanak
16.00: ZTE II–Pápa
16.00: Komárom–THSE-Szabadkikötő
16.00: Érd–Lipót
16.00: Veszprém–Nagyatád

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
13.00:
Sheffield United–Leeds United (Tv: Spíler1)
15.00: Tottenham Hotspur–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester City–Leicester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.00: West Ham United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Nice (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Brest
15.00: Dijon–Montpellier
15.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nimes–Lens
17.00: Lorient–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Reims–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Bayern München (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.00: Freiburg–Wolfsburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
12.30:
Spezia–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Verona–Udinese (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Genoa (Tv: Digi Sport3)
18.00:
Crotone–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
12.00: Osasuna–Levante (Tv: Spíler2)
14.00: Eibar–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Celta Vigo
21.00: Barcelona–Villarreal (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
9. FORDULÓ
13.00:
Motherwell–Rangers (Tv: Arena4)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
8. FORDULÓ
18.00:
DAC (Dunaszerdahely)–Trencín (Trencsén) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

3. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Chicago Bears
19.00: Buffalo Bills–Los Angeles Rams
19.00: Cleveland Browns–Washington Football Team
19.00: Minnesota Vikings–Tennessee Titans
19.00: New England Patriots–Las Vegas Raiders
19.00: New York Giants–San Francisco 49ers
19.00: Philadelphia Eagles–Cincinnati Bengals
19.00: Pittsburgh Steelers–Houston Texans (Tv: Arena4)
22.05: Indianapolis Colts–New York Jets
22.05: Los Angeles Chargers–Carolina Panthers
22.25: Arizona Cardinals–Detroit Lions
22.25: Denver Broncos–Tampa Bay Buccaneers
22.25: Seattle Seahawks–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: New Orleans Saints–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
San Francisco Giants–San Diego Padres (Tv: Sport2)

DUATLON
14.30:
rövidtávú országos bajnokság, Ajka

FALLABDA
13.00: egyéni országos bajnokság, Százhalombatta

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
9.50:
F2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
13.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda (Tv: M4 Sport+)

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  9.00:
középfutamok
10.30: döntők (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
9.45: országúti világbajnokság, Imola, férfi mezőnyverseny, 259 km

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00:
Brest Bretagne (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)  élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
15.00:
DVSC Schaeffler–Siófok KC
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
PSG–Aix (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
KELETI FŐCSOPORT, DÖNTŐ
Hétfő, 1.30:
Miami Heat–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
15.00:
Kincsem+ Tuti 1205 (Tv: Sport2)

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ, BARCELONA
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
12.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
13.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–MAFC-BME
17.00: Debreceni EAC–Kecskeméti RC

SPORTLÖVÉSZET
8.00: 25, 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9–11.), 3. nap

TENISZ
11.00:
országos bajnokság, döntők, Nemzeti Edzésközpont
ROLAND GARROS
10.50:
1. forduló (Tv: Eurosport1)
16.50:
1. forduló (Tv: Eurosport2)
ATP-TORNA
12.00:
Hamburg, döntő, Rubljov–Cicipasz (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
11.00:
a Magyar Úszószövetség tisztújító közgyűlése, Duna Aréna

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, BUDAPEST, HAJÓS ALFRÉD USZODA
18.45: a 3. helyért, BVSC–Vasas (Tv: M4 Sport+)
20.15: döntő, Szolnok–Ferencváros (Tv: M4 Sport+)
MASTERS SUMMER CUP
16.15:
FTC Masters–OSC Masters
17.05: Millennium Masters–Oázis Masters (Tv: Digi Sport3)

2020.10.26 21:43:23

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Pépét a Lille 2017-ben mindössze tízmillió euróért vette meg az Angers-től, majd két évvel később nyolcvanért adta el az Arsenalnak. Hetvenmillió eurós tiszta haszon…

2020.10.26 12:16:23

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem született gól Zentán, Szabó Zoltán együttese ikszelt a Csukaricskivel.