D. Á. 2020.09.19 23:57 Frissítve: 2020.09.20 23:03

Vasárnapi sportműsor: MK- és topligameccsek; Tour-finálé

A hét utolsó napján folytatódik a labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulója: Tiszaújváros–Honvéd és Tiszaföldvár–Fehérvár élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben a Chelsea és a Liverpool csap össze egymással a Stamford Bridge-en. A német Bundesligában Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata (RB Leipzig) is megkezdi szereplését. A Serie A-ban a Juventust, a La Ligában a Real Madridot láthatjuk. Jön a szokásos vasárnapi NFL-forduló: pályán a Green Bay Packers, a Kansas City Chiefs és a New England Patriots is. Véget ér a kerékpár Tour de France. Lesz még NBA, MotoGP, vízilabda ob I, jégkorong Erste Liga és kézilabda NB I is a programban.

 

SZEPTEMBER 20., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
12.30: FC Tiszaújváros (NB III, Keleti csoport)–Budapest Honvéd (NB I) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: Tiszaföldvár VSE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Mol Fehérvár FC (NB I) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00:
Mándok VSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: FC Hatvan (NB III, Keleti csoport)–Paksi FC (NB I) 
15.00:
Csepel FC (Budapest I.)–Soroksár SC (NB II)
15.00: Sényő FC (NB III, Keleti csoport)–Vasas FC (NB II)
15.00: Szegedi VSE (NB III, Közép-csoport)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Kerekegyházi SE (Bács-Kiskun I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér I.)–FC Ajka (NB II)
15.00: Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Komárom VSE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Ceglédi VSE (NB III, Keleti csoport)–Rákosmente KSK (NB III, Közép-csoport)
15.00: FC Dabas (NB III, Közép-csoport)–Dunaújváros PASE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Teskánd KSE (Zala I.)–Taksony SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: ESMTK (NB III, Közép-csoport)–Tállya KSE (NB III, Keleti csoport)
15.00: Balmazújvárosi FC (Hajdú-Bihar I.)–III. Kerületi TVE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Nagyatádi FC (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Szekszárdi UFC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves I.)–FC Nagykanizsa (NB III, Nyugati csoport)
Toponár SE (Somogy I.)–Puskás Akadémia (NB I) – elhalasztva

FÉRFI FUTSAL NB I
3. FORDULÓ
14.05:
FTC–Veszprém (Tv: M4 Sport+)

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30:
Southampton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
15.00: Newcastle United–Brighton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Chelsea–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.00: Leicester–Burnley (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
13.00:
Nice–PSG (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Brest–Lorient
15.00:
Metz–Reims
15.00:
Montpellier–Angers
15.00:
Strasbourg–Dijon
17.00:
Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Olympique Marseille–Lille (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
5. FORDULÓ
19.05:
Varazdin–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Mainz (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.00: Wolfsburg–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
12.30:
Parma–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Genoa–Crotone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sassuolo–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Sampdoria (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
16.00:
Huesca–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Real Betis–Real Valladolid
18.30: Granada–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
7. FORDULÓ
19.00:
Senica–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19.00: Chicago Bears–New York Giants
19.00: Dallas Cowboys–Atlanta Falcons
19.00: Green Bay Packers–Detroit Lions
19.00: Indianapolis Colts–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
19.00: Miami Dolphins–Buffalo Bills
19.00: New York Jets–San Francisco 49ers
19.00: Philadelphia Eagles–Los Angeles Rams
19.00: Pittsburgh Steelers–Denver Broncos
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Carolina Panthers
19.00: Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars
22.05: Arizona Cardinals–Washington Football Team
22.25: Houston Texans–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Chargers–Kansas City Chiefs
Hétfő, 2.20: Seattle Seahawks–New England Patriots (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
3.00–15.05:
Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Francisco Giants–Oakland Athletics (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD SERIES OF DARTS FINALS, SALZBURG
12.45 és 20.15:
3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)
ERSTE LIGA
19.15:
MAC HKB Újbuda–Debreceni EAC (Tv: M4 Sport+)

KERÉKPÁR
10.00: Pályakerékpáros országos bajnokság, Millenáris Velodrome
15.40: Tour de France, 21. (utolsó) szakasz, Mantes-la-Jolie–Párizs, Champs-Élysées, 122 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
B-CSOPORT
16.00:
Dortmund (német)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I

Dabasi KC VSE–Orosházi FKSE-Linamar – elhalasztva
SBS-Eger–Telekom Veszprém – elhalasztva
Balatonfüredi KSE–Sport36-Komló – elhalasztva
NŐI NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
8. Morgen Ferdinánd-emléktorna, férfiak, Paks
17.00:
Kaposvári KK– Atomerőmű SE
Forest Hungary 51. Göcsej-kupa, férfiak, Zalaegerszeg
17.00:
Egis Körmend–Sopron KC
Felkészülési mérkőzés, férfiak
17.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–OSE Lions (zárt kapuk mögött)
NBA, RÁJÁTSZÁS
Hétfő, 1.30:
Los Angeles Lakers–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

MOTOGP
RIMINI NAGYDÍJ, MISANO
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RALI
Török rali, a világbajnokság 5. futama, Asparan

SPORTLÖVÉSZET
9.00: futócéllövő országos bajnokság, Gyenesdiás

STRANDRÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, JURMALA
FÉRFIAK
11.30:
elődöntő (Tv: Sport2)

SUPERBIKE
10.50:
világbajnokság, Spanyolország (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00 és 18.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
12.00 és 16.00:
Róma (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
5. FORDULÓ
16.15:
FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport+)

2020.10.26 21:43:23

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Pépét a Lille 2017-ben mindössze tízmillió euróért vette meg az Angers-től, majd két évvel később nyolcvanért adta el az Arsenalnak. Hetvenmillió eurós tiszta haszon…

2020.10.26 12:16:23

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem született gól Zentán, Szabó Zoltán együttese ikszelt a Csukaricskivel.