I. SZ. 2021.09.18 23:28 Frissítve: 2021.09.20 00:06

Vasárnapi sportműsor: Hatvan–FTC, Juve–Milan, Spurs–Chelsea

Vasárnap folytatódik a labdarúgó Magyar Kupa, a 3. forduló lezárul, este kisorsolják a 4. kör párosítását. Angliában Tottenham–Chelsea rangadót rendeznek, Franciaországban a PSG a Lyonnal találkozik, Olaszországban Juventus–Milan, Spanyolországban Valencia–Real Madrid slágermeccs lesz. Koppenhágában zárul a kajak-kenu vb, Misanóban a MotoGP mezőnye száguld, Belgiumban a kerékpár-vb-n Peák Barnabással a mezőnyben lesz időfutam.

 

SZEPTEMBER 19., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

MOL MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
15.00:
FC Hatvan (megyei I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: Bonyhád VLC (megyei I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Kecskeméti TE (NB II)
15.00: Zalaszentgróti VFC (megyei I.)–III. Kerületi TVE (NB II)
15.00: Karancslapujtő KSE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
15.00: Sárosd NKSC (megyei I.)–ESMTK (NB III)
17.00: FC Ajka (NB II)–Gyirmót FC Győr
18.00: BFC Siófok (NB II)–Puskás Akadémia FC
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Budapest Honvéd, Balmazújváros (Tv: M4 Sport)
4. FORDULÓ
20.15:
sorsolás (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
15.00:
Brighton & Hove Albion–Leicester City
15.00: West Ham United–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
17.30: Tottenham Hotspur–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
13.00:
Nice–Monaco (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Clermont–Brest
15.00: Reims–Lorient
15.00: Troyes–Montpellier
17.00: Olympique Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)
20.45: PSG–Lyon (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
VfB Stuttgart–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Dortmund–Union Berlin
19.30: Wolfsburg–Eintracht Frankfurt

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Empoli–Sampdoria (Tv: Sport2)
15.00: Venezia–Spezia (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Cagliari
18.00: Hellas Verona–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
14.00:
Mallorca–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Real Betis–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

HORVÁT 1. HNL
9. FORDULÓ
19.05:
NK Osijek (Eszék)–Gorica – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
9. FORDULÓ
15.00:
Sepsi OSK–Arad – élőben az NSO-n!

FUTSAL-VB
15.00:
Brazília–Panama (Tv: M4 Sport+)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19:00:
Carolina Panthers–New Orleans Saints
19:00: Chicago Bears–Cincinnati Bengals
19:00: Cleveland Browns–Houston Texans
19:00: Indianapolis Colts–Los Angeles Rams
19:00: Jacksonville Jaguars–Denver Broncos
19:00: Miami Dolphins–Buffalo Bills
19:00: New York Jets–New England Patriots (Tv: Arena4)
19:00: Philadelphia Eagles–San Francisco 49ers
19:00: Pittsburgh Steelers–Las Vegas Raiders
22:05: Arizona Cardinals–Minnesota Vikings
22:05: Tampa Bay Buccaneers–Atlanta Falcons
22:25: Los Angeles Chargers–Dallas Cowboys
22:25: Seattle Seahawks–Tennessee Titans (Tv: Arena4)
02:20: Baltimore Ravens–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Európa Top 16-bajnokság, Szaloniki
9.30:
elődöntők és döntők

AUTÓSPORT
  9.55: DTM, Assen, 2. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Assen, 2. verseny (Tv: Digi Sport3)

GOLF
PGA TOUR
Hétfő, 0.00:
Fortinet Championship, Napa, Kalifornia (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30:
FTC-Telekom–Győri ETO HC
17.00: DVTK Jegesmedvék–MC HKB Újbuda (Tv: M4 Sport+)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
11.00:
döntők (Tv: M4 Sport)
14.30: 5000 méteres döntők

KERÉKPÁR
14.00:
szlovák körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: országúti világbajnokság, Belgium, férfi időfutam, 43.3 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
THW Kiel–Flensburg (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–Dortmund (német) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
14.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Kastamonu (török)

MOTORSPORT
  6.00:
hosszútávú vb (Tv: Eurosport1)
12.00, 15.00:
motokrossz-vb, Szardínia (Tv: Eurosport2)
MOTOGP, SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ, MISANO
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Női röplabda Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–OK Marina Kastela (horvát), Maribor
Férfi Európa-bajnokság
A 3. helyért
17.30:
Lengyelország–Szerbia
Döntő
20.30:
Szlovénia–Olaszország (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Skeet országos bajnokság, 2. nap, Jászberény
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Fehér úti Nemzeti Lőtér)

TENISZ
WTA-TORNA

15.00: Luxembourg, döntő, Ostapenko (lett)–Tauson (dán) (Tv: Digi Sport3)
17.00: Portoroz (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
BENU Férfi Magyar Kupa, 1. forduló, visszavágók
17.00:
Debreceni VSE–BVSC-Zugló
19.00: OSC Újbuda–UVSE Hunguest Hotels
1. mérkőzés
18.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Metalcom-Szentes

2021.10.23 14:41:42

Minden más foci B. J.

Léc, kapufa, bravúros mentések: rengeteg helyzet kellett egyetlen gólhoz az eszékieknek a Dragovoljac ellen.

2021.10.21 19:15:09

Minden más foci MALONYAI PÉTER

A Videotonnak nehéz helyzetben segített, a Honvédból újra bajnokcsapatot formált.

2021.10.21 00:10:30

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Ha a sokat, néha okkal kifogásolt VAR-t már úgyis egyre több helyen használják, mi lenne, ha a hempergéses esetekben is segítségül hívnák. Ha a visszajátszás egyértelműen igazolja az eset átveréses jellegét, talán némi jogalapja is lenne a sportszerűtlenségért járó figyelmeztetésnek.

2021.10.19 15:53:31

Minden más foci nemzetisport.hu

Alábbi cikkünkben összeállítottunk egy listát négy kedvenc játékosunk fényűző házáról. (x)

2021.10.17 21:31:37

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Remek tervek, kár, hogy esély sincs a megvalósításukra. Persze hogy a pénz miatt. Hiszen az a játékos, aki nem lép pályára, kevesebb jövedelemre tehet szert, nem beszélve arról, hogy az egyik pillanatról a másikra felbukkanó Nemzetek Ligája és a Konferencialiga fantázianevű sorozat jelzi, hogy a futballhatalmak mennyire adnak az érdekvédelemre.