D. Á. 2022.05.21 00:01 Frissítve: 2022.05.22 00:16

Szombati sportműsor: Freiburg–Leipzig Német Kupa-döntő

Szombaton a labdarúgó Német Kupa döntőjében vív meg egymással a Freiburg és az RB Leipzig – a mérkőzést élőben követhetik az NSO-n! Az olasz Serie A-ban a Juventus a Fiorentina vendégeként lép pályára. A férfi kosárlabda Euroliga fináléjában Hanga Ádám és a Real Madrid szerepel. Lesz még Formula–1 időmérő, női labdarúgó BL-döntő és Giro d'Italia is.

MÁJUS 21., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
38. FORDULÓ
21.00:
Angers–Montpellier
21.00: Brest–Bordeaux
21.00: Clermont–Lyon
21.00: Lens–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Rennes (Tv: Digi Sport1) – körkapcsolás
21.00: Lorient–Troyes
21.00:
Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Olympique Marseille–Strasbourg (Tv: Digi Sport1) – körkapcsolás
21.00: PSG–Metz
21.00: Reims–Nice

HORVÁT 1. HNL
36. FORDULÓ
17.05:
Gorica–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET KUPA
DÖNTŐ
20.00:
Freiburg–RB Leipzig (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ

17.15: Genoa–Bologna (Tv: Sport2)
20.45:
Lazio–Verona
20.45: Atalanta–Empoli
20.45: Fiorentina–Juventus (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
17.30: Valencia–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
21.55:
Eibar–Tenerife (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 10. FORDULÓ
17.00:
Trnava–DAC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
21. FORDULÓ
14.00:
Ferencváros–Diósgyőri VTK
16.00: Puskás Akadémia–Haladás Viktória
17.15: MTK Hungária–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport+)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ
19.00:
FC Barcelona–Olympique Lyon, Torino – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
12.30: Gyémánt Liga-verseny, Birmingham (Tv: M4 Sport+, 15 órától)

AUTÓSPORT
Ralikrossz Európa-bajnoki futam, Nyírád
11.20: elektromos túraautó-világkupa, selejtező, Isztambul (Tv: Eurosport1)

BILIÁRD
12.00:
UK Open, 1. nap (Tv: Sport2)

DARTS
EUROPEAN TOUR, 7. ÁLLOMÁS, STUTTGART
13.00 és 19.00:
2. forduló (Tv: Arena4)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
11.00:
F3, sprintfutam, Barcelona (Tv: M4 Sport)
13.00:
F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.35:
F2, sprintfutam, Barcelona (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
A-CSOPORT (Helsinki)
5. FORDULÓ
11.20:
Dánia–Franciaország
15.20: Kanada–Svájc (Tv: Sport1)
6. FORDULÓ
19.20:
Olaszország–Szlovákia
B-CSOPORT (Tampere)
5. FORDULÓ
11.20:
Egyesült Államok–Svédország (Tv: Sport1)
6. FORDULÓ
15.20:
Ausztria–Finnország
5. FORDULÓ
19.20:
Norvégia–Csehország

KAJAK-KENU
11.00:
Világkupaverseny, Racice (Tv: Eurosport2)
Maratoni országos bajnokság, Győr
9.00:
páros versenyszámok 9.00

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

12.50: 14. szakasz, Santena–Torino, 147 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Ferencvárosi TC–Sport36-Komló
18.00: Balatonfüredi KSE–SBS Eger
18.00: Csurgói KK–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Dabas KC VSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Kecskeméti TE
NŐI NB I
17.00: Vasas SC–Siófok KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good SE
18.00: Érd–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
17.00:
Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Szolnoki Olajbányász
19.00: MVM-OSE Lions–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
19.15: Naturtex SZTE Szedeák–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
NBA, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 2.30:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)
FÉRFI EUROLIGA, FINAL FOUR, BELGRÁD
DÖNTŐ
19.00:
Real Madrid (spanyol)–Anadolu Efes (török) – élőben az NSO-n!
A 3. HELYÉRT
16.00:
Barcelona (spanyol)–Olympiakosz Pireusz (görög)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, ESTORIL
10.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: SSP300, Superpole (Tv: Arena4)
11.15: SSP, Superpole (Tv: Arena4)
12.00: SBK, Superpole (Tv: Arena4)
16.30: SSP, 1. futam (Tv: Eurosport2)

RÖGBI
XV-ös bajnoki döntő és helyosztók, Budapesti Rögbi Centrum
Döntő

Esztergomi Vitézek RAFC–FIT World RC Szeged
A 3. helyért
Battai Bulldogok SZVISE–Budapest Exiles RC
Playoffmeccs a bennmaradásért
Debreceni EAC Huszárok–Honfoglalók RC

TEKVANDÓ
Európa-bajnokság, Manchester

TENISZ
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon
13.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2)
15.00: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Holly Holm–Ketlen Vieira (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 1. állomás, Monaco

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Németh Kornél
16.00: Véget ért a női kézilabda-bajnokság: Fodor Csenge, Elek Gábor, Szucsánszki Zita, Danyi Gábor
17.00: Labdarúgó-kerekasztal: Somogyi Zsolt (Nemzeti Sport), Lisztes Krisztián, Fülöp Ferenc sportmenedzser
18.00: Kardvilágkupa – Csampa Zsolt, a vívószövetség elnöke értékeli az első félévet
19.00: Leimeter Dóra a budapesti vizes vb előtt
20.00: Giro d’Italia, Bodnár Gergő; rögbi; jégkorong elit-vb, Edvi László; Roland Garros, Köves Gábor; női kosárlabda-válogatott, Lantos Gábor; kamion Eb, Kiss Norbert

2022.06.25 09:14:28

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

Fülöpné Benjamin Gabriella: Hogyan lehetne az életünk ugyanolyan? Túlélni hogyan kell?

2022.06.25 22:08:41

Minden más foci GYŐRI FERENC

NS-VÉLEMÉNY. Tavaly nyáron súlyos örökséget vett át Konakov.

2022.06.25 22:08:41

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Szükséges-e a sikeres edzői karrierhez a magas szintű játékosmúlt?