B. L. 2020.10.07 00:12 Frissítve: 2020.10.07 23:46

Szerdai sportműsor: portugál–spanyol és német–török meccs

Szerdán felkészülési mérkőzéseket játszik az európai nemzeti csapatok zöme, folytatódik a labdarúgó Magyar Kupa, a Roland Garros és a Giro d’Italia is.

 

OKTÓBER 7., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
10.15: a magyar labdarúgó-válogatott doorstep-sajtótájékoztatója (Illovszky Rudolf Stadion)
20.20: a magyar labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója (Szófia, Vaszil Levszki Nemzeti Stadion)

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
14.00:
Iváncsa KSE (NB III, Közép-csoport)–Újpest FC (NB I)
14.00: Tiszafüredi VSE (NB III, Keleti csoport)–Putnok FC (NB III, Keleti csoport)
14.00: Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
14.00:
VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
14.00: Balassagyarmati VSE (NB III, Keleti csoport)–Diósgyőri VTK (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.45:
Örményország–Albánia (Tv: Sport1)
17.45: Dánia–Feröer (Tv: Sport1)
17.45: Észtország–Litvánia (Tv: Sport2)
20.45: Németország–Törökország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Portugália–Spanyolország (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Hollandia–Mexikó
20.45: Olaszország–Moldova
20.45: Svájc–Horvátország
21.10: Franciaország–Ukrajna

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
Csütörtök, 1.00:
rájátszás, New York Yankees–Tampa Bay Devil Rays (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD GRAND PRIX
19.00:
2. nap (Tv: Arena4)
1. forduló (a 16 közé jutásért)
Brendan Dolan (északír)–Kim Huybrechts (belga)
Jonny Clayton (walesi)–Ian White (angol)
Dave Chisnall (angol)–Glen Durrant (angol)
Daryl Gurney (északír, 7.)–Joe Cullen (angol)
Peter Wright (skót, 2.)–Ryan Joyce (angol)
Gerwyn Price (walesi, 3.)–Jermaine Wattimena (holland)
Nathan Aspinall (angol, 6.)–Gabriel Clemens (német)
Simon Whitlock (ausztrál)–Chris Dobey (angol)
Jamie Hughes (angol)–Jeffrey de Zwaan (holland)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Debreceni EAC–Sport Club Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
12.25: Giro d'Italia, 5. szakasz, Mileto–Camigliatello Silano, 225 km (Tv: Eurosport2)
16.30: Pro Sorozat, Fleche Brabanconne (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC – elhalasztva
Balatonfüredi KSE–Dabasi KC VSE – elhalasztva
18.00: Ceglédi KKSE-Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Szolnoki Olajbányász–DEAC
18.00: Atomerőmű SE–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
20.00: Sopron KC–Jászberényi KSE
NŐI NB I
17.30:
Sopron Basket–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.30:
Aluinvent DVTK–VBW CEKK Cegléd
19.00: TFSE-MTK–Ludovika-FCSM Csata
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–ELTE BEAC Újbuda
19.30: PEAC-Pécs–PINKK-Pécsi 424
19.30: Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd 
NBA
Szerda, 3.00: Miami Heat–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–MAFC-BME

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
Grand Slam-torna (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
17.30:
OSC–Tatabánya
19.00: PVSK Mecsek Füszért–A-Híd VasasPlaket
19.15: Debreceni VSE–Szeged

 

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.

2021.01.22 20:34:41

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Akarjuk, nem akarjuk, üdvösnek tartjuk vagy sem e fordulatot, a futballról való beszédnek kisebb része az, ami a pályán megesik, igen nagy hányadát e virtuális tér inspirálja, befolyásolja, alakítja ma már.

2021.01.22 13:11:29

Minden más foci H. D.

Ramón Miérez duplázott, az NK Osijek gond nélkül nyert a Lokomotiva Zagreb otthonában.

2021.01.21 19:25:14

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Ha létezik szerelem ember és város között... – exkluzív képgaléria a Maradona-királyság éveiről.