D. Á. 2020.10.29 23:41 Frissítve: 2020.10.30 21:33

Pénteki sportműsor: folytatódik a PL, a Bundesliga és a La Liga

Péntek az MTK a DVTK-val találkozik a női NB I-ben, a mérkőzést a televízió is közvetíti. Az angol Premier League-ben Wolverhampton–Crystal Palace, a német Bundesligában Schalke–Stuttgart mérkőzést rendeznek. A Vuelta 10. szakasza 14.40-kor kezdődik, a darts Európa-bajnokságon jön a második nap. Nem maradunk sznúker, tenisz és vízilabda nélkül sem.

 

OKTÓBER 30., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
8. FORDULÓ
13.00:
Szent Mihály–Ferencváros
20.00:
MTK–DVTK (Tv: M4 Sport)

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.30:
Haladás–Újpest
19.35: Aramis–Dunaferr
20.00: FTC–Nyírgyulaj

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton–Crystal Palace

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
Marseille–Lens – elhalasztva

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
20.30:
Schalke–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
18.30:
Hamburg–St. Pauli (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
13.00 és 20.00:
2. nap (Tv: Arena4)
A 2. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA (10 nyert legig) – ÁGRAJZ SZERINT
William O'Connor (ír, 32.)–Jamie Hughes (angol, 16.)
Nathan Aspinall (angol, 8.)–James Wade (angol, 9.)
Devon Petersen (dél-afrikai, 4.)–Martijn Kleermaker (holland, 20.)
Michael van Gerwen (holland, 5.)–Ian White (angol, 21.)
Gerwyn Price (walesi, 2.)–Peter Wright (skót, 15.)
Mensur Suljovic (osztrák, 7)–Steve West (angol, 23.)
José de Sousa (portugál, 3.)–Jonny Clayton (walesi, 14.)
Michael Smith (angol, 6.)–Dirk van Duijvenbode (holland, 22.)

JÉGKORONG
OSZTRÁK BAJNOKSÁG
19.15:
Fehérvár AV19–Bratislava Capitals (Tv: Digi Sport2) – elhalasztva
ERSTE LIGA
18.00:
UTE-MAC HKB Újbuda
18.30: FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.40: 10. szakasz, Castro Urdiales–Suances, 185 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
FTC-Rail Cargo Hungaria–Boglári Akadémia-SZISE – elhalasztva
Motherson-Mosonmagyaróvár KS–Boglári Akadémia-SZISE – elhalasztva

ÖKÖLVÍVÁS
Papp László országos bajnokság (Győr), elődöntők

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30:
döntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
8.00:
Nur-Szultan, 5. nap (Tv: Sport1)
14.00:
Bécs, 5. nap (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.30:
Országos bajnokság, Budapest, Központi Tornacsarnok

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Metalcom Szentes–FTC-Telekom Waterpolo
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
12.00:
Debreceni VSE–PannErgy-Miskolc

ÚSZÁS
15.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

2020.12.04 21:25:07

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Ember volt Maradona, gyarló lélek, aki sorsával a futballt a maga összetettségében megismételhetetlen töménységgel mutatta meg, a pályán az öröm és e játék csodájának emlékezetét hagyta reánk.

2020.12.03 21:51:48

Minden más foci PIRCS ANIKÓ

„Mindig ki kell valamit találni, amivel ösztönözni tudjuk a fiatalokat” – véli a korábbi kapitány.

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.