Kolumbia: hihetetlen – hét játékossal állt ki az élvonalbeli csapat!

M. M.M. M.
2021.04.12. 19:00
Az állva maradt hét Aguilas-játékos (Kép: Dimayor)
A hétvégén rendezték meg a kolumbiai bajnokságban az Águilas Doradas–Boyacá Chicó futballmérkőzést, azonban a hazaiaknak már a meccs előtt problémái akadtak a csapat összeállításával: pozitív COVID–19-es esetek miatt ugyanis cserék nélkül, hét játékossal voltak kénytelenek pályára lépni.

A mérkőzés előtt a két csapat között csupán egyetlen pont különbség volt a bajnokságban, így az eredmény közel sem volt mindegy egyik együttesnek sem.

A többszörös emberhátrány ellenére az első félidő után 0–0 volt az állás, a második játékrészt viszont már nem sikerült kihúzniuk kapott gól nélkül a hazaiaknak.

A szünet után háromszor is betalált a Chicó az Águilas kapujába, majd a 79. percben egy sérülés miatt hat játékosa maradt a hazai csapatnak, és kénytelen volt feladni a meccset.