D. Á. 2020.09.28 23:59 Frissítve: 2020.09.29 23:49

Keddi sportműsor: az FTC bejuthat a BL-csoportkörbe

Kedd este bejuthat a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros: a magyar bajnok zöld-fehérek az idegenbeli 3–3-as döntetlen után a Groupama Arénában fogadják norvég Moldét – a találkozót természetesen élőben követhetik a honlapunkon. Előtte megnézhetik a DVTK és a Győr összecsapását a női NB I-ben, az angol futball szerelmesei pedig a 20.45-kor kezdődő Tottenham–Chelsea angol Ligakupa-mérkőzésen izgulhatnak. Párizsban folytatódik a Roland Garros, Babos Tímea és Balázs Attila mérkőzéséről is élőben olvashatnak az NSO-n!

 

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF)
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–Gent (belga) (Tv: Spíler2)
Az első mérkőzésen: 2–1
21.00: FERENCVÁROS–Molde (norvég) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 3–3
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Spíler1)
Az első mérkőzésen: 0–2

NŐI NB I
5. FORDULÓ
18.15:
DVTK–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Tottenham–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ KUPA
2. FORDULÓ
20.45:
Monza (II)–Triestina (III) (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
19.00:
Real Sociedad–Valencia (Tv: Spíler1)
21.30: Getafe–Real Betis

 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
TOP 16-BAJNOKSÁG (II., Marczibányi tér, Ormai László Csarnok)
10.00:
csoportmérkőzések

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS, WILD CARD-KÖR

21.00: Oakland Athletics–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
DEAC–Corona Brasov Wolves (romániai)
KHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Avangard Omszk–Jokerit Helsinki (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, EGYMECCSES PÁRHARC
18.45:
RK Trimo Trebnje (szlovén)–Balatonfüredi KSE, Novo Mesto (Tv: Sport1)
VISSZAVÁGÓ
20.45:
Füchse Berlin (német)–HEDO-B.Braun Gyöngyös
Az első mérkőzésen: 25–23

KOSÁRLABDA
Női felkészülési mérkőzés

17.45: Aluinvent DVTK Miskolc–Sopron Basket (zárt kapuk mögött)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
1. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)
11.00: Babos Tímea–Ana Bogdan (román) – élőben az NSO-n!
15.00 körül:
Balázs Attila–Ucsijama Jaszutaka (japán) – élőben az NSO-n!
17.00 körül:
Fucsovics Márton, Cameron Norrie (magyar, brit)–Mackenzie McDonald, Tennys Sandgren (amerikai)

Népszerű cikkek

2020.10.30 23:51:28

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Szabó Zoltán együttese ezúttal kétgólos vereséget szenvedett Belgrádban.

2020.10.31 14:35:25

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Többen is hiányoztak koronavírus miatt az eszékiektől, de az történt a mérkőzésen, amit Bjelica megjósolt.

2020.10.31 11:05:20

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Négy győzelem után vereséget szenvedett a sepsiszentgyörgyi csapat az Academica Clinceni otthonában.

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.