D. Á. 2021.12.06 06:30 Frissítve: 2022.01.11 20:14

Heti program: zárul a BL és az El csoportköre; F1 idényzáró

Az előttünk álló héten jön a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulója: a Milan a Liverpool, a Barcelona a Bayern München otthonában harcolná ki a továbbjutást. A Ferencváros a Bayer Leverkusent fogadja csütörtökön az Európa-ligában. Hétvégén jön a madridi derbi, azaz a Real és az Atlético összecsapása. A Formula–1 idényzáró hétvégéjét Abu-Dzabiban rendezik meg.

DECEMBER 6., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
21.00:
Everton–Arsenal (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
18.30:
Empoli–Udinese (Tv: Sport1)
20.45: Cagliari–Torino (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
21.00:
Getafe–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
19. FORDULÓ
18.00:
Topolya–Radnicski Nis – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Buffalo–New England (Tv: Arena4)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyes páros verseny, Leeuwarden
14.30:
Magyarország–Spanyolország

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

18.00: DEAC–Gyergyói HK (romániai)
18.00: UTE–Brasov Wolves (romániai)
18.30: FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
Dinamo Moszkva–CSZKA Moszkva (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
E-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Csehország–Szlovákia (Tv: M4 Sport)
20.30: Magyarország–Németország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Tunézia–Kongó
20.30: Dánia–Dél-Korea
G-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Brazília–Paraguay
20.30: Horvátország–Japán
H-CSOPORT (Torrevieja)
18.00:
Argentína–Kína
20.30: Spanyolország–Ausztria

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–UNI Győr Mély-Út

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1215 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Magyar Kupa, férfiak
Nyolcaddöntő, visszavágó
18.00:
Vegyész RC-Kazincbarcika–GLP-Nyíregyháza

SZNÚKER
13.45:
skót bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45–0.00: skót bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 7.,KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Paris Saint-Germain (francia)–Club Brugge (belga)
18.45: RB Leipzig (német)–Manchester City (angol) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
21.00:
AC Milan (olasz)–Liverpool FC (angol) (Tv: Sport1)
21.00: FC Porto (portugál)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Sport2)
C-CSOPORT
21.00: Borussia Dortmund (német)–Besiktas (török)
21.00:
Ajax Amsterdam (holland)–Sporting Lisboa (portugál)
D-CSOPORT
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Internazionale (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Sahtar Donyeck (ukrán)–Sheriff Tiraspol (moldovai), Kijev 

UEFA YOUTH LEAGUE
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
16.00:
Real Madrid (spanyol)–Inter (olasz) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros verseny, Leeuwarden
9.00:
Magyarország–Törökország

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Szlovénia–Angola
20.30: Franciaország–Montenegró
B-CSOPORT (Llíria)
20.30:
Orosz Kézilabda-szövetség–Szerbia
18.00: Lengyelország–Kamerun
C-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Kazahsztán–Irán
20.30: Norvégia–Románia
D-CSOPORT (Torrevieja)
18.00:
Üzbegisztán–Puerto Rico
20.30: Hollandia–Svédország
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.45:
Grundfos Tatabánya KC–USAM Nimes Gard (francia), Győr (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Sopron KC 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1216 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Challenge Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
17.00:
Epicentr-Podolyany Horodok (ukrán)–Pénzügyőr SE
Női Challenge Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
17.00:
Aydin BBSK (török)–1. MCM-Diamant Kaposvár

SAKK
13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 9. parti

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Taskent

VÍZILABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
20.00:
Genesys OSC Újbuda–BVSC-Zugló

DECEMBER 8.,SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Benfica (portugál)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: Bayern München (német)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
21.00:
Manchester United (angol)–Young Boys (svájci) (Tv: Sport2)
21.00: Atalanta (olasz)–Villarreal (spanyol) (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
21.00:
Salzburg (osztrák)–Sevilla (spanyol)
21.00: VfL Wolfsburg (német)–Lille (francia)
H-CSOPORT
18.45:
Juventus (olasz)–Malmö (svéd) (Tv: Sport2)
18.45: Zenit (orosz)–Chelsea (angol)  (Tv: Sport1)

NB III
20. FORDULÓ, KÖZÉP-CSOPORT
13.00
: MTK II–Honvéd II
13.00: Vác–Balassagyarmat
13.00: Dabas-Gyón–ESMTK 

UEFA YOUTH LEAGUE
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
16.00:
Manchester United (angol)–Young Boys (svájci) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros verseny, Leeuwarden
10.00:
Magyarország–Ausztrália
19.00: Magyarország–Dánia 19.00

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
III.-CSOPORT (Granollers)

E1–F3, F1–E2, F2–E3
IV.-CSOPORT (Torrevieja)
G1–H3, H1–G2, G3–H2
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS AZ ELNÖK KUPÁÉRT (Llíria), 1. FORDULÓ
15.00:
E4-F4
17.30: G4-H4

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, 8. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Venezia (olasz) (Tv: Digi Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Challenge Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó
17.00:
Pénzügyőr SE–Epicentr-Podolyany Horodok (ukrán), Horodok

SAKK
13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 10. parti

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Taskent

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
17.30:
Szegedi VE–Budapesti Honvéd SE
19.00: Metalcom Szentes–Tigra-ZF-Eger
19.00: PVSK- Mecsek Füszért–PannErgy-Miskolci VLC
19.30: Kaposvári VK–UVSE Hunguest Hotels

 

DECEMBER 9., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
G-CSOPORT

21.00: FERENCVÁROS–Bayer Leverkusen (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Celtic Glasgow (skót)–Real Betis (spanyol)
A-CSOPORT
18.45: Sparta Praha (cseh)–Bröndby (dán)
18.45: Olympique Lyon (francia)–Glasgow Rangers (skót)
B-CSOPORT
18.45: Sturm Graz (osztrák)–AS Monaco (francia)
18.45: Real Sociedad (spanyol)–PSV Eindhoven (holland)
C-CSOPORT
18.45: Legia Warszawa (lengyel)–Szpartak Moszkva (orosz)
18.45: SSC Napoli (olasz)–Leicester City (angol) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
18.45: Antwerp (belga)–Olimpiakosz (görög)
18.45: Fenerbahce (török)–Eintracht Frankfurt (német)
E-CSOPORT
21.00: Olympique Marseille (francia)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
21.00: SS Lazio (olasz)–Galatasaray (török)
F-CSOPORT
21.00: Braga (portugál)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Ludogorec (bolgár)–Midtjylland (dán)
H-CSOPORT
21.00: West Ham United (angol)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: Genk (belga)–Rapid Wien (osztrák)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.45: LASK Linz (osztrák)–HJK Helsinki (finn)
18.45: Alaskert (örmény)–Makkabi Tel-Aviv (izraeli)
B-CSOPORT
18.45: Gent (belga)–Flora Tallinn (észt)
18.45: Partizan Beograd (szerb)–Anortoszisz Famaguszta (ciprusi)
C-CSOPORT
18.45: CSZKA Szófia (bolgár)–AS Roma (olasz),
18.45: Zorja Luhanszk (ukrán)–Bodö/Glimt (norvég), Zaporizzsja
D-CSOPORT
18.45: CFR Cluj (román)–Jablonec (cseh)
18.45: AZ Alkmaar (holland)–Randers (dán)
F-CSOPORT
21.00: FC Köbenhavn (dán)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: PAOK (görög)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
G-CSOPORT
21.00: Vitesse (holland)–Mura (szlovén)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Rennes (francia)
H-CSOPORT
21.00: Omonia (ciprusi)–Kairat Almati (kazah)
21.00: FC Basel (svájci)–Qarabag (azeri) 

NB III
16. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Nagykanizsa–Érd

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Minnesota Vikings–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)

BILIÁRD
19.00:
Európa–Egyesült Államok, Mosconi-kupa, London, 3. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–UTE
17.30: Brasov Wolves (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ

I.-CSOPORT (Granollers)
A1–B3, B1–A2, A3–B2
II.-CSOPORT (Castelló)
C1–D3, D1–C2, C3–D2
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS AZ ELNÖK KUPÁÉRT (Llíria), 1. FORDULÓ
15.00:
A4–B4
17.30: C4–D4
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Flensburg-Handewitt (német)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.45:
Pick Szeged–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, 8. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Girona (spanyol)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Memphis Grizzlies–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, E-CSOPORT
2. FORDULÓ
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–A. Carraro Imoco Conegliano (olasz) (Tv: Digi Sport1)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Taskent

DECEMBER 10.,PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
21.00:
Brentford–Watford (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
21.00:
Nantes–Lens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
20.30:
Köln–Augsburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
17. FORDULÓ
20.45:
Genoa–Sampdoria (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
21.00:
Mallorca–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, 2. szakasz, 1. forduló
Nők, B-csoport (Reus, Spanyolroszág)
18.00:
SH-ITB Budaörsi SC–Reus Ganxets MIRÓ (spanyol)
Férfiak, C-csoport (Vila Nova de Gaia, Portugália)
21.00:
PTE PEAC Kalo-Méh–ASISA Borges Vall (spanyol)

BILIÁRD
19.00:
Európa–Egyesült Államok, Mosconi-kupa, London, 4. nap (Tv: Sport2) 

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ, ABU-DZABI
10.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: DEAC–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA
19.15:
HYdro Fehérvár AV19–Graz 99ers (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
III.-CSOPORT (Granollers)

E2–F3, F2–E1, E3–F1
IV.-CSOPORT (Torrevieja)
G2–H3, H2–G1, G3–H1
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS AZ ELNÖK KUPÁÉRT (Llíria), 2. FORDULÓ
15.00: E4–G4
17.30: F4–H4
FÉRFI NB I
18.00:
SBS Eger–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Falco KC Szombathely

SAKK
13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 11. parti

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Taskent

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, SOPRON
ELŐDÖNTŐ
18.00:
FTC-Telekom Waterpolo–A-Híd VasasPlaket
20.00: Genesys OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa
NŐI EUROLIGA, CSOPORTKÖR
E-CSOPORT (Sabadell)
19.00:
Sabadell (spanyol)–FTC-Telekom Waterpolo
20.45: Dunaújváros–Mataro (spanyol)
G-CSOPORT (Budapest)
18.00:
UVSE–Vuliagmeni (görög)

DECEMBER 11., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
15.45:
Puskás Akadémia FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.15: Budapest Honvéd–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Southampton
16.00: Chelsea–Leeds United
16.00: Liverpool–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
18.30: Norwich City–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
17.00:
Brest–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
21.00: Reims–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Mainz (Tv: Arena4)
15.30: Freiburg–Hoffenheim
15.30: Hertha BSC–Bielefeld
15.30: RB Leipzig–Mönchengladbach – élőben az NSO-n!
15.30: VfL Bochum–Borussia Dortmund (Tv: Spíler1)
18.30: Wolfsburg–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
17. FORDULÓ
15.00:
Fiorentina–Salernitana (Tv: Sport1)
18.00: Venezia–Juventus (Tv: Sport1)
20.45: Udinese–Milan (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
14.00:
Espanyol–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Alavés–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
20. FORDULÓ
13.00:
Radnicki 1923–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
16. FORDULÓ
17.00:
Antalyaspor–Trabzonspor (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
9.30 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Val d'Isere
10.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, 2. szakasz, 2. forduló
Nők, B-csoport (Reus, Spanyolroszág)
11.00:
SH-ITB Budaörsi SC–TTC "NanoTech" Villach (osztrák)
Férfiak, C-csoport (Vila Nova de Gaia, Portugália)
18.30: PTE PEAC Kalo-Méh–Fortune Kijev (ukrán)

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ, ABU-DZABI
11.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
11.30:
Szibir–Traktor (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
I.-CSOPORT (Granollers)

A2–B3, B2–A1, A3–B1
II.-CSOPORT (Castelló)
C2–D3, D2–C1, C3–D1
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS AZ ELNÖK KUPÁÉRT (Llíria), 2. FORDULÓ
15.00:
A4–C4
17.30: B40–D4
FÉRFI NB I
17.00:
Pick Szeged–Budakalász KZRT
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Dabas KC VSE
18.00: Kecskeméti TE–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Sport36-Komló–Ferencvárosi TC
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–Csurgói KK

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Atomerőmű SE–DEAC-Tungsram
18.00: MVM-OSE Lions–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: Sopron KC–Egis Körmend
18.00: Szolnoki Olajbányász–Kaposvári KK
NŐI NB I
15.00: ELTE BEAC Újbuda–TFSE-MTK
17.00: PINKK Pécsi 424–DVTK
17.00: UNI Győr Mély-Út–Ludovika-FCSM Csata
18.00: VBW CEKK Cegléd–NKA Universitas PEAC
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Orlando Magic (Tv: Sport2)

SAKK
13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 12. parti

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Klingenthal

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Taskent

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Charles Oliveira–Dustin Poirer (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, SOPRON
14.00:
döntő
NŐI EUROLIGA, CSOPORTKÖR
E-CSOPORT (Sabadell)
11.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Mataro (spanyol)
12.45: Dunaújváros–Sabadell (spanyol)
G-CSOPORT (Budapest)
18.00:
UVSE–Dinamo Uralocska (orosz)

DECEMBER 12., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
13.30:
Újpest FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
16.30: Debreceni VSC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
20. FORDULÓ

13.00: Budafoki MTE–III. Ker. TVE – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
13.00: Tiszakécskei LC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörs–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Vasas FC – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
15.00:
Brighton–Tottenham
15.00: Burnley–West Ham United
15.00: Leicester City–Newcastle United
17.30: Crystal Palace–Everton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
13.00:
Lille–Lyon (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Clermont (Tv: Digi Sport2)
15.00: Metz–Lorient
15.00: Rennes–Nice (Tv: Digi Sport1)
15.00: Troyes–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
17.00: Strasbourg–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.45: PSG–Monaco (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
19. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Sibenik – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30:
Fürth–Union Berlin
17.30: Frankfurt–Leverkusen (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
17. FORDULÓ
12.30:
Torino–Bologna (Tv: Sport1)
15.00: Verona–Atalanta (Tv: Sport1)
18.00: Napoli–Empoli (Tv: Sport1)
18.00: Sassuolo–Lazio
20.45: Inter–Cagliari (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
19. FORDULÓ
16.00:
Sepsi OSK–Farul Constanta – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
14.00:
Villarreal–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Betis–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORUTNA LIGA
19. FORDULÓ
17.00:
Slovan Bratislava–DAC – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
9.30 és 13.00:
férfi műlesiklás, Val d'Isere
10.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Atlanta Falcons
19.00: Cleveland Browns–Baltimore Ravens
19.00: Houston Texans–Seattle Seahawks
19.00: Kansas City Chiefs–Las Vegas Raiders (Tv: Arena4)
19.00: New York Jets–New Orleans Saints
19.00: Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars
19.00: Washington Football Team–Dallas Cowboys
22.05: Denver Broncos–Detroit Lions
22.05: Los Angeles Chargers–New York Giants
22.25: Cincinnati Bengals–San Francisco 49ers
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Green Bay Packers–Chicago Bears (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, 2. szakasz, 3. forduló
Nők, B-csoport (Reus, Spanyolroszág)
18.00:
SH-ITB Budaörsi SC–Stolnotenisove Centrum SKST Bratislava (szlovák)
Férfiak, C-csoport (Vila Nova de Gaia, Portugália)
18.30:
PTE PEAC Kalo-Méh–SolexConsult TTC Wiener Neustadt (osztrák)

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ, ABU-DZABI
14.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30:
Brasov Wolves (romániai)–UTE
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana (szlovén) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
III.-CSOPORT (Granollers)

F1–E1, F2–E2, F3–E3
IV.-CSOPORT (Torrevieja)
H1–G1, H2–G2, H3–G3
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS AZ ELNÖK KUPÁÉRT (Llíria), 3. FORDULÓ
15.00:
H4–E4
17.30: F4–G4
FÉRFI NB I
15.30:
Telekom Veszprém–NEKA
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
THW Kiel–RN Löwen  (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket
19.00: BKG-PRIMA Szigetszentmiklós–Vasas Akadémia 
NBA, ALAPSZAKASZ
18.00:
New York Knicks–Milwaukee Bucks  (Tv: Sport2)

SAKK
13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 13. parti

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Klingenthal

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Taskent

VÍZILABDA
NŐI EUROLIGA, CSOPORTKÖR
E-CSOPORT (Sabadell)
12.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Dunaújváros
G-CSOPORT (Budapest)
12.00:
UVSE–Ekipe Orizzonte (olasz)

 

2022.01.25 22:55:01

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Bevallom, a sajtóhelyek biztonságos fedezékéből sokszor pásztáztam a szurkolókat, nézőket. Néztem az arcokat, és képtelen voltam szabadulni az érzéstől: egyetlen apróságon, valamilyen megfoghatatlan csekélységen múlik, hogy a varázslatos lelátói hangulat, a hangulati feszültség valamiféle robbanásban törjön ki.

2022.01.24 12:57:12

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

Évtizedek távolából szólalt meg „Sanyika” fejében az egykor odahaza hallott dallam. Szöllősi György multimédiás sorozata.

2022.01.25 20:52:53

Minden más foci MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Sokkal több a törvénysértő futballista, mint hinnénk.

2022.01.24 23:54:29

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Eusébio mindig elismerően beszélt a magyarokról. Egy 1976-os interjúban Thékes Istvánnak elmondta, hogy Albert Flórián, Bene Ferenc, Mátrai Sándor és Mészöly Kálmán a hatvanas évek Benficájában is főszerepet kaphatott volna. Puskás Ferencről mint a nagy elődről szólt tisztelettel, s még Guttmann Bélát sem hagyta ki a sorból.