I. SZ. 2021.04.05 12:46 Frissítve: 2021.04.10 22:42

Heti program: Real–Liverpool, Bayern–PSG, Real–Barca

A héten elkezdődik a Bajnokok Ligája negyeddöntője, olyan rangadókkal, mint a Real Madrid–Liverpool vagy a Bayern München–PSG. A Real Madridra a hét végén is nagy feladat vár, szombat este az FC Barcelonát fogadja az el Clásicón. Két NB II-es forduló lesz a héten, a szlovák bajnokságban a DAC a Slovannal játszik rangadót. Futsalválogatottunk Európa-bajnoki selejtezőt játszik, kézilabdacsapataink a Bajnokok Ligájában, a Szekszárd női kosárlabdacsapata az Európa-kupa végjátékában, az OSC és a Szolnok a vízilabda Európa-kupában vitézkedhet. Férfi kosárlabda MK nyolcas döntő lesz Budapesten. Folytatódik a súlyemelő Eb, lesz evezős Eb, és rajtol a darts Premier League. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

ÁPRILIS 5., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
19.00:
Everton–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
21.15:
Wolverhampton Wanderers–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
21.00: FC Barcelona–Real Valladolid (Tv: Spíler2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
40. FORDULÓ
13.30:
Middlesbrough–Watford (Tv: Arena4)
16.00: Rotherham United–Wycombe Wanderers (Tv: Arena4)
18.30: Sheffield Wednesday–Cardiff City (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
20.30:
St. Pauli–Eintracht Braunschweig (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
32. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Denizlispor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00:
Premier League, 1. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport2)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
10.00:
előfutamok (férfi egypár: Pétervári-Molnár Bendegúz, könnyűsúlyú kétpár: Szabó Bence, Furkó Kálmán, para PR1: Pető Zsolt; női egypár: Bertus Kitti, könnyűsúlyú kétpár: Fehérvári Eszter, Ferencz Panna)
16.00: reményfutamok

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
15.00:
rájátszás (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.30:
baszk körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.45:
Barcelona (spanyol)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1065 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: női 59 kg (Árva Cintia, Kecskeméti TE) (Tv: Eurosport2)
19.00: férfi 67 kg (Tv: Eurosport1)

TENISZ
16.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1, 2)
17.30 és 19.30: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2, 3)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

 

ÁPRILIS 6., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Manchester City (angol)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Real Madrid (spanyol)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK BAJNOKSÁG
33. FORDULÓ
15.00:
Karamgürük–Hatayspor (Tv: Sport2)
18.00: Trabzonspor–Kayserispor (Tv: Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
40. FORDULÓ
20.45:
Norwich City–Huddersfield Town (Tv: Arena4)

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.45: Monaco–Metz

FUTSAL
EB-SELEJTEZŐ
14.00:
Magyarország–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
Premier League, 2. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport1)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
10.00:
középdöntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
17.00:
Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.30:
baszk körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
AZ 5-8. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
PEAC-Pécs–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1066 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
20.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Újpesti TE–Szent Benedek RA
A 7. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
MTK Budapest–Diósgyőri VTK

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: női 64 kg (Tv: Eurosport2)
19.00: férfi 73 kg (Tv: Eurosport1)

TENISZ
16.00, szerda, 1.00: 
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1)
Páros, nyolcaddöntő: Babos Tímea, Veronyika Kugyermetova (magyar, orosz, 2.)–Doi Miszaki, Hibino Nao (japánok)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

ÁPRILIS 7., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Bayern München (német)–Paris SG (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: FC Porto (portugál)–Chelsea (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB II
31. FORDULÓ – élőben az NSO-n!
16.30:
Kazincbarcika SC–Szentlőrinc
16.30: Debreceni EAC–Vasas FC
16.30: Soroksár–BFC Siófok
16.30: Dorogi FC–Debreceni VSC, Tatabánya
18.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Budaörs
18.00: ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár
18.15: Pécsi MFC–Szolnoki MÁV FC (Tv: M4 Sport)

NB III
KELETI CSOPORT
26. FORDULÓ
16.30:
DVTK II–Balassagyarmat
NYUGATI CSOPORT
25. FORDULÓ
15.00:
Komárom–Fehérvár II

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
16.45: GFA Rumilly-Vallières (IV.)–Le Puy Foot 43 Auvergne (IV.)
16.45: CS Sedan Ardennes (IV.)–Angers
18.45: Canet Roussillon FC (IV.)–US Boulogne (III.)
18.45: Voltigeurs de Châteaubriant (IV.)–Montpellier
18.45: Olympique Saumur FC (III.)–Toulouse (II.)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
18.45:
Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1)
28. FORDULÓ
18.45: Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
21.00: Real Sociedad–Athletic Bilbao (Tv: Spíler1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00:
Premier League, 3. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport2)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
9.00:
A-, B- és C-döntők

KERÉKPÁR
15.00:
férfi pro sorozat, Schieldeprijs, Belgium (Tv: Eurosport2)
15.30:
baszk körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
18.45:
THW Kiel (német)–MOL-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.30: Kielce (lengyel)–Nantes (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
16.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–MTK Budapest
16.00: Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–DVSC Schaeffler
18.00: Kisvárda Master Good SE–Váci NKSE
18.30: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ
BUDAPEST, LUDOVIKA ARÉNA
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
15.30: Falco KC Szombathely–PVSK
18.00: Debreceni EAC–SZTE-Szedeák
20.30: Atomerőmű SE–Egis Körmend
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
ZTE KK–Kecskemét
NŐI NB I
AZ 5-8. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
TFSE-MTK–Ludovika-FCSM Csata

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1067 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5-8. HELYÉRT, 7. FORDULÓ

19.00: Kistext–MÁV Előre Bericap
20.00: Dunaújvárosi KSE–Kecskeméti RC
20.00: Debreceni EAC–Dág KSE

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: női 71 kg (Mitykó Veronika)
19.00: férfi 81 kg (Kmegy Máté) (Tv: Eurosport1

TENISZ
16.00, csütörtök, 1.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3, Digi Sport1)
17.00 és 21.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2, Digi Sport1)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
25. FORDULÓ
11.30:
Szeged–Szolnoki Dózsa
12.45: KSI SE–PVSK Mecsek Füszért
18.00: Debreceni VSE–Metalcom Szentes
19.30: Kaposvári VK–Budapesti Honvéd SE
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Tatabánya
20.00: A-Híd VasasPlaket–OSC
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Tigra-ZF-Eger
20.00: BVSC Zugló–UVSE Hunguest Hotels
NŐI OB I
16.45:
UVSE–DUE (Tv: M4 Sport)

 

ÁPRILIS 8., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Ajax (holland)–Roma (olasz) (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Arsenal (angol)–Slavia Praha (cseh) (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Dinamo Zagreb (horvát)–Villarreal (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
21.00:
Granada (spanyol)–Manchester United (angol) (Tv: Sport1)

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.00: Red Star (III.)–Lyon

TÖRÖK BAJNOKSÁG
33. FORDULÓ
18.00:
Malatyaspor–Fenerbahce (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00:
Premier League, 4. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
20.00:
SC Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Columbus Blue Jackets–Tampa Bay Lightning (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
15.30:
baszk körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.45:
Telekom Veszprém–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00:
Los Angeles Clippers–Phoenix Suns (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1068 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.15:
Fino Kaposvár–LV Sport Pénzügyőr SE (Tv: M4 Sport)

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: férfi 89 kg (Tv: Eurosport2)
19.00: női 76 kg (Horváth Laura) (Tv: Eurosport1)

TENISZ
17.00, 23.00, péntek, 1.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

 

ÁPRILIS 9., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
20.00:
Mezőkövesd–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
21.00:
Fulham–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
20.45:
Watford–Reading (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30: Arminia Bielefeld–Freiburg (Tv: Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA 2.
28. FORDULÓ
18.30:
Hamburg–Darmstadt (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
21.00:
Huesca–Elche (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
21.00:
Metz–Lille (Tv: Digi Sport1)

FUTSAL NB I
19.00:
Dunaferr–Ferencváros

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00:
Premier League, 5. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport2)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
  9.00:
előfutamok
16.00: reményfutamok

KERÉKPÁR
15.30:
baszk körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ
BUDAPEST, LUDOVIKA ARÉNA
ELŐDÖNTŐ 
15.00:
1. elődöntő (Tv: M4 Sport)
17.45: 2. elődöntő (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, SZEKSZÁRD
ELŐDÖNTŐ
17.00:
Venezia (olasz)–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: Digi Sport1)
20.00: Carolo Basket (francia)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA, ALAPSZAKASZ
Szombat, 2.00:
New Orleans Pelicans–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

MMA
Szombat, 3.00:
Bellator 256, Bader–Machinda (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Vasas Óbuda–1.MCM-Diamant Kaposvár
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
16.00:
Szent Benedek RA–Újpesti TE
A 7. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
Diósgyőri VTK–MTK Budapest

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: női 81 kg (Szuromi Tímea) (Tv: Eurosport2)
19.00: férfi 96 kg (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

VÍZILABDA
FÉRFI OB I

ALAPSZAKASZ, 26. FORDULÓ
20.30:
Tatabánya–FTC-Telekom Waterpolo

 

ÁPRILIS 10., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
14.45: MTK Budapest–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Liverpool–Aston Villa (Tv: Spíler1)
18.30: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
13.30:
Millwall–Swansea (Tv: Arena4)
16.00: Derby County–Norwich City (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Union Berlin (Tv: Sport2)
15.30: Eintracht Frankfurt–Wolfsburg
15.30: Hertha BSC–Borussia Mönchengladbach
15.30: Werder Bremen–RB Leipzig
18.30: VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2.
28. FORDULÓ
13.00:
Paderborn–Bochum (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
15.00: Spezia–Crotone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Parma–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Udinese–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ

14.00: Getafe–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

17.00:
Strasbourg–Paris SG (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Montpellier–Marseille

ROMÁN LIGA 1
30. FORDULÓ

19.00: Sepsi OSK–FCSB – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
FORMULA E
15.30:
Róma, 1. futam (Tv: Eurosport2)

CURLING
FÉRFI VB, CALGARY
23.00:
elődöntő (Tv: Eurosport1)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
9.00:
középdöntők, C- és D-döntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ, 7. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)

18.00:
Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport+)
NHL, ALAPSZAKASZ
21.00:
Dallas Stars–Florida Panthers (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
15.30:
baszk körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
14.00:
Vipers Kristiansand (norvég)–Rosztov Don (orosz) (Tv: Sport1)
VISSZAVÁGÓK
16.00: Metz (francia)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
18.00:
Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Ceglédi KKSE

KOSÁRLABDA
NŐI NB I

AZ 5-8. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.00:
Ludovika-FCSM Csata–TFSE-MTK
A 9-12. HELYÉRT
15.00:
PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
17.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–VBW CEKK Cegléd
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30:
Brooklyn Nets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1069 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Vasárnap, 3.00:
profi gála, Uncasville, Ennis–Lipinets (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.45:
Swietelsky-BRSE–Fatum Nyíregyháza (Tv: M4 Sport+)

SPORTLÖVÉSZET
25 méteres pisztoly Európa-bajnoki válogató, Budapest, Fehéri úti Nemzeti Lőtér
50 méteres puska Európa-bajnoki válogató, Komárom

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
10.00:
férfi 102 kg (Tv: Eurosport1)
16.00: férfi 109 kg
19.00: női 87 kg (Boros Viktória) (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00, 21.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport3)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella

UFC
Vasárnap, 0.00:
UFC Fight Night, Las Vegas, Darren Till–Marvin Vettori (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
EURÓPA-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
17.00:
Vuliagmeni (görög)–OSC
18.00:
Szolnoki Dózsa–Crvena zvezda (szerb)
FÉRFI OB I
ALAPSZAKASZ, 26. FORDULÓ
11.00:
Debreceni VSE–KSI SE
16.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Kaposvári VK
17.00:
BVSC Zugló–A-Híd VasasPlaket
18.00:
Metalcom Szentes–Szeged
19.00:
Budapesti Honvéd SE–Tigra-ZF-Eger
NŐI OB I
14.00:
FTC–BVSC (Tv: M4 Sport+)
20.45: UVSE–DUE (Tv: M4 Sport+)

 

ÁPRILIS 11., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
14.30: Diósgyőri VTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
32. FORDULÓ – élőben az NSO-n!
12.15: Debreceni VSC–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
16.30:
Gyirmót FC Győr–Pécsi MFC
16.30: Budaörs–ETO FC Győr, Tatabánya
16.30: Szentlőrinc–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szolnoki MÁV FC–Soroksár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Vasas FC–FC Ajka
17.00: Szombathelyi Haladás–Kazincbarcika SC
17.00: BFC Siófok–Dorogi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Debreceni EAC

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30: DVSC II–Tiszafüred
16.30: Jászberény–Mezőkövesd II
16.30: DVTK II–Salgótarjáni BTC
16.30: Tiszaújváros–Balassagyarmat
16.30: Sajóbábony–Tiszakécske
16.30: Kisvárda II–Cegléd
16.30: Hatvan–Putnok
16.30: Füzesgyarmat–Sényő
16.30: Gyöngyös–BVSC-Zugló
16.30: Tállya–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Taksony
16.30: Rákosmente–FTC II
16.30: Iváncsa–Kozármisleny
16.30: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
16.30: Szekszárd–ESMTK
16.30: Monor–Kecskemét
16.30: FC Dabas–Majos
16.30: Szegedi VSE–Paks II
16.30: Dunaújváros–Újpest FC II
17.30: Vác–Körösladány
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Gárdony
11.00: THSE-Szabadkikötő–BKV Előre
16.00: Sopron–Puskás Akadémia II
16.30:
Pápa–Érd
16.30: Lipót–Balatonfüred
16.30: III. Kerületi TVE–Veszprém
16.30: Nagykanizsa–Mosonmagyaróvár
16.30: Bicske–ZTE II
16.30: Ménfőcsanak–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
13.00:
Burnley–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)
15.05: West Ham United–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
17.30: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
20.00: Sheffield United–Arsenal (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30: Schalke 04–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: 1. FC Köln–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
12.30: Inter–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Juventus–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sampdoria–Napoli (Tv: Digi Sport3)
15.00: Hellas Verona–Lazio
18.00: Roma–Bologna (Tv: Digi Sport3)
20.45: Fiorentina–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ

14.00: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
13.00:
Rennes–Nantes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Brest–Nimes
15.00: Lens–Lorient
15.00: Nice–Reims
15.00: Saint-Étienne–Bordeaux
17.05: Monaco–Dijon
21.00:
Lyon–Angers (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
28. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupo–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
31. FORDULÓ
20.00:
Csukaricski–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 25. FORDULÓ
16.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Slovan Bratislava (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

OSZTRÁK BAJNOKSÁG
24. FORDULÓ
17.00:
Rapid Wien–Red Bull Salzburg (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
FÉRFI-VB, CALGARY
19.00:
bronzmérkőzés
Hétfő, 0.00: döntő (Tv: Eurosport1)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
8.00:
B-, C- és D-döntők
9.55: A-döntők

KERÉKPÁR
10.55:
baszk körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, SZIGETSZENTMIKLÓS
18.00:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport+)
20.15:
Veszprémi KKFT–MOL-Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
NÉMET BAJNOKSÁG
13.30:
Flensburg–Leipzig (Tv: Sport2)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
14.00:
Rosztov Don (orosz)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
16.00: CSZKA Moszkva (orosz)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
16.00:
MTK Budapest–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ
BUDAPEST, LUDOVIKA ARÉNA
16.30:
bronzmérkőzés
19.30: döntő (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, SZEKSZÁRD
16.30:
bronzmérkőzés
19.30:
döntő
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00:
Denver Nuggets–Boston Celtics (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
19.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár
AZ 5-8. HELYÉRT
16.00:
Dág KSE–Kistext
18.00:
MÁV Előre Bericap–Dunaújvárosi KSE
19.00:
Kecskeméti RC–Debreceni EAC

SPORTLÖVÉSZET
25 méteres pisztoly Európa-bajnoki válogat, Fehéri úti Nemzeti Lőtér
50 méteres puska Európa-bajnoki válogató, Komárom

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
12.00:
női +87 kg (Bazsó Bianka, Gyürüs Barbara)
15.00: férfi +109 kg (Nagy Péter)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Marbella, döntő (Tv: Eurosport2)
14.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
17.00: WTA-torna, Bogotá, döntő (Tv: Digi Sport2)
WTA-torna, Charleston, döntő

2021.04.16 16:04:46

Minden más foci H. D.

Az eszékiek egy ponttal vezetik a tabellát a két meccsel kevesebbet játszó Dinamo Zagreb előtt.

2021.04.14 13:33:41

Minden más foci NAGY ZSOLT

„A világ legjobbjai közé emelkedhet, már most olyan éretten futballozik, mintha 30 éves lenne.”

2021.04.14 11:29:28

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A Banská Bystrica győztes gólja másodpercekkel a lefújás előtt született.

2021.04.13 23:52:12

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Míg ezen évek alatt Székelyföld első topligás csapata, a Sepsi OSK talán nem csak az erdélyi gyökerű futballszurkolók nosztalgiából is táplálkozó rokonszenvét vívta ki, az FK Csíkszereda mostanában kezdi hasonló karrierjét.

2021.04.11 23:36:49

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Tagadhatatlan, hogy az amerikai ligák működési modelljében van valami megnyerő, ami kielégíti a szurkolók igazságosság és egyenlőség utáni vágyát. Kérdés, hogy a labdarúgásban, az esetlegesen bevezetendő szupersorozatban ez működhetne-e ugyanígy.