D. Á. 2021.04.12 06:00 Frissítve: 2021.04.17 17:53

Heti program: negyeddöntő az Európa-ligában, finálé a Király-kupában

Kedden és szerdán folytatódnak a labdarúgó Bajnokok Ligája küzdelmei: PSG–Bayern München és Liverpool–Real Madrid élőben az NSO-n! Csütörtökön ismét Európa-liga, akcióban az Arsenal és a Manchester United. Hét közben Magyar Kupa-elődöntőt rendeznek, hétvégén ezúttal is jön az NB I aktuális fordulója. A Barcelona szombaton spanyol Király-kupa-döntőt játszik a Bilbaóval. Az előttünk álló héten is lesz kézilabda, valamint kosárlabda is. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

ÁPRILIS 12., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
19.00:
West Bromwich Albion–Southampton (Tv: Spíler1)
21.15: Brighton–Everton (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30:
Hoffenheim–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
20.45:
Benevento–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Sevilla (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
34. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Gaziantep (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Minnesota Twins–Boston Red Sox (Tv: Sport2)

CURLING
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG
0.00:
döntő

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.00:
Minnesota Wild–St. Louis Blues (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
12.00:
pro sorozat, török körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
A 3. HELYÉRT
17.30:
Balatonfüredi KSE–Veszprémi KKFT (Tv: M4 Sport)
DÖNTŐ
19.45:
Telekom Veszprém–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
20.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
1.MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda
AZ 5. HELYÉRT
18.00:
UTE–Szent Benedek RA
A 7. HELYÉRT
17.00:
MTK Budapest-DVTK, Illyés–Aramis Sportcsarnok

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00:
Charleston (Tv: Digi Sport3)

VITORLÁZÁS
A finn osztály Európa-bajnoksága, Vilamoura

ÁPRILIS 13., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Chelsea (angol)–FC Porto (portugál), Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
EB-SELEJTEZŐ
17.00:
Fehéroroszország–Magyarország, Minszk (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL
16.00:
rájátszás (Tv: Sport2)
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
rájátszás (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
12.00:
pro sorozat, török körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
17.30: a női Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének sorsolása (Tv: Sport1)
FÉRFI EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.30:
GOG (dán)–Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport2)
20.30: Montpellier (francia)–Füsche Berlin (német) (Tv: Sport1)
FRANCIA BAJNOKSÁG
20.30:
Nimes–Nantes (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1072 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, DÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS
17.30:
Fino Kaposvár–LV Sport Pénzügyőr SE

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
17.00:
Charleston (Tv: Digi Sport2)

VITORLÁZÁS
A finn osztály Európa-bajnoksága, Vilamoura

ÁPRILIS 14., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Borussia Dortmund (német)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: FC Liverpool (angol)–Real Madrid (spanyol)  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
17.30:
Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
29. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30:
Tiszakécske–Kisvárda II
16.30: Balassagyarmat–Sajóbábony
16.30: Tiszafüred–Tiszaújváros
16.30: Salgótarján–DVSC II
16.30: Mezőkövesd II–DVTK II
16.30: Eger–Cegléd
16.30: BVSC–Jászberény
16.30: Sényő–Gyöngyös
16.30: Putnok–Füzesgyarmat
16.30: Tállya–Hatvan
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Újpest II–Szegedi VSE
16.30: Dabas-Gyón–Szekszárd
16.30: Körösladány–Hódmezővásárhely
16.30: Taksony–Vác
16.30: Kozármisleny–Honvéd II
16.30: FTC II–Iváncsa
16.30: Monor–FC Dabas
16.30: Paks II–Rákosmente
16.30: Majos–Dunaújváros
18.00: Kecskemét–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
15.00: Veszprém–Tatabánya
16.30: Puskás Akadémia II–III. Kerületi TVE
16.30: Balatonfüred–Sopron
16.30: BKV Előre–Lipót
16.30: Érd–THSE-Szabadkikötő
16.30: Komárom–Pápa
16.30: ZTE II–Ménfőcsanak
16.30: Mosonmagyaróvár–Bicske
16.30: Fehérvár II–Nagykanizsa
16.30: Gárdony–Nagyatád

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00:
Magyarország–Bosznia-Hercegovina, Telki  

NÉMET 2. BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
18.30:
Kiel–Hannover (Tv: Sport1)

SZLOVÁK KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.30:
Banska Bystrica–Dunaszerdahely (DAC)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Kansas City Royals–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 1.30:
St. Louis Blues–Colorado Avalanche (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
12.00:
pro sorozat, török körverseny (Tv: Eurosport1)
14.00: pro sorozat, Volta a la Comunitat Valenciana (Tv: Eurosport1)
15.00: pro sorozat, Flèche Brabançonne (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Budakalász
18.00: Ferencvárosi TC–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT
2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Aluinvent DVTK–Uni Győr Mély-Út
FÉRFI NB I
A 9-14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Jászberényi KSE
18.00: PVSK-Veolia–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1073 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5-8. HELYÉRT
9. FORDULÓ
19.00:
Kistext SE–Kecskeméti RC
20.00: DEAC–Dunaújvárosi KSE
20.00: Dág KSE–MÁV Előre Bericap

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00:
Charleston (Tv: Digi Sport1)

VITORLÁZÁS
A finn osztály Európa-bajnoksága, Vilamoura

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
27. FORDULÓ
11.30:
Szeged–Tatabánya
12.45: KSI SE–Metalcom Szentes
13.00: Tigra-ZF-Eger–PVSK Mecsek Füszért
18.00: Debreceni VSE–Kaposvári VK
19.30: OSC–Budapesti Honvéd SE
20.00: A-Híd VasasPlaket–Szolnoki Dózsa
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–UVSE Hunguest Hotels
20.00: BVSC Zugló–PannErgy-Miskolci VLC

ÁPRILIS 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Villarreal (spanyol)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Roma (olasz)–Ajax Amsterdam (holland) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Arsenal (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Manchester United (angol)–Granada (spanyol) (Tv: Digi Sport1)

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30:
MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
20.00:
Rotherham–Coventry (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
21.00:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45:
Magyarország–Ausztria, Vasas Jégcentrum (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
12.00:
pro sorozat, török körverseny (Tv: Eurosport1)
14.00: pro sorozat, Volta a la Comunitat Valenciana (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
11.00:
a női Európa-liga elődöntőjének sorsolása, Bécs

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00:
Los Angeles Lakers–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1074 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
8.00:
Világkupa, Oszaka (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
18.30:
Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
AZ 5. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
16.00:
Szent Benedek RA–UTE
A 7. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
19.00:
DVTK–MTK Budapest

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00 és 23.00:
Charleston (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

VITORLÁZÁS
A finn osztály Európa-bajnoksága, Vilamoura

ÁPRILIS 16., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
18.00:
Budafoki MTE–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
17. FORDULÓ
16.00:
Haladás–Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00:
Everton–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
19.00:
Reading–Cardiff (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
21.00:
Lille–Montpellier (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
29. FORDULÓ
20.30:
Hajduk Split–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
RB Leipzig–Hoffenheim (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Lisszabon

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
11.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
21.00:
PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
rájátszás (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
12.00:
pro sorozat, török körverseny (Tv: Eurosport1)
14.00: pro sorozat, Volta a la Comunitat Valenciana (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
16.05:
Magyarország–Olaszország, Érd
FÉRFI NB I
18.00:
SBS-Eger–Veszprémi KKFT

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA NÉGYES DÖNTŐ, ISZTAMBUL
ELŐDÖNTŐ
16.00:
Fenerbahce (török)–Jekatyerinburg (orosz)
20.00: Sopron Basket–Salamanca (spanyol)

MŰKORCSOLYA
8.15:
Világkupa, Oszaka (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00:
Charleston (Tv: Digi Sport3)

VITORLÁZÁS
A finn osztály Európa-bajnoksága, Vilamoura

ÁPRILIS 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
14.45:
Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Paksi FC–ZTE FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
17. FORDULÓ
15.00:
DVTK–Kelen
16.00: MTK–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.15:
Newcastle United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
21.15: Wolverhampton–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
21.00:
Norwich City–Bournemouth (Tv: Arena4)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30:
Chelsea–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
13.00:
Angers–Rennes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Marseille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Bielefeld
15.30: Freiburg–Schalke (Tv: Sport2)
15.30: Mönchengladbach–Frankfurt
15.30: Union Berlin–VfB Stuttgart
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Sport1)
18.30: Leverkusen–Köln (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
13.00:
Nürnberg–Kiel (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Udinese (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Cagliari–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ
21.30:
Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Lisszabon

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
11.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Magyarország–Fehéroroszország, Vasas Jégcentrum

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Balatonfüredi KSE–Telekom Veszprém
18.00: Sport36-Komló–Ferencvárosi TC
18.00: Ceglédi KKSE–Budakalász
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Csurgói KK
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Dabasi KC VSE
19.00: Grundfos Tatabánya KC–Mol-Pick Szeged
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Nantes–Dunkerque (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.00:
Uni Győr Mély-Út–Aluinvent DVTK
FÉRFI NB I
A 9-14. HELYÉRT
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions
18.00: Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Jászberényi KSE–PVSK-Veolia
NBA, ALAPSZAKASZ
22.30:
Los Angeles Lakers–Utah Jazz (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1075 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5-8. HELYÉRT, 10. FORDULÓ
16.00:
MÁV Előre Bericap–DEAC, Güntner Aréna, Tata
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
19.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly 25-50 méteres Európa-bajnoki válogató (Pécs)

TENISZ
ATP: Monte-Carlo
WTA-TORNA
20.00:
Charleston (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 2.00:
Robert Whittaker–Kelvin Gastelum (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
28. FORDULÓ
11.00:
Debreceni VSE–BVSC Zugló
12.30: UVSE Hunguest Hotels–Szeged
16.00: Tatabánya–KSI SE
16.30: Szolnoki Dózsa–Tigra-ZF-Eger
18.00: Metalcom Szentes–Kaposvári VK
19.00: Budapesti Honvéd SE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: PVSK Mecsek Füszért–OSC
20.00: PannErgy-Miskolci VLC–A-Híd VasasPlaket

ÁPRILIS 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
15.15:
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élőben az NSO-n!
33. FORDULÓ

17.00: DEAC-FC Ajka
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Vasas FC
17.00: Pécsi MFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Soroksár SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Dorogi FC–Szolnoki MÁV FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Kolorcity Kazincbarcika SC, Tatabánya
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc
20.00: WKW ETO FC Győr–Debreceni VSC

NB III
30. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
DVSC II–Mezőkövesd II
17.00: Tiszaújváros–Salgótarján
17.00: Sajóbábony–Tiszafüred
17.00: Kisvárda II–Balassagyarmat
17.00: Hatvan–Eger
17.00: Cegléd–Tiszakécske
17.00: Füzesgyarmat–Tállya
17.00: Gyöngyös–Putnok
17.00: Jászberény–Sényő
17.00: DVTK II–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd II–FTC II
17.00: Vác–Kozármisleny
17.00: Hódmezővásárhely–Taksony
17.00: Szekszárd–Körösladány
17.00: ESMTK–Dabas-Gyón
17.00: Rákosmente–Újpest II
17.00: Iváncsa–Paks II
17.00: Szegedi VSE–Majos
17.00: FC Dabas–Kecskemét
17.00: Dunaújváros–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Tatabánya–Puskás Akadémia II
11.00: ZTE II–Pápa
11.00: THSE-Szabadkikötő–Komárom
16.00: Sopron–BKV Előre
17.00: III. Kerületi TVE–Balatonfüred
17.00: Nagykanizsa–Gárdony
17.00: Bicske–Fehérvár II
17.00: Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár
17.00: Lipót–Érd
17.00: Nagyatád–Veszprém

NŐI NB I
17. FORDULÓ
15.00:
Astra–FTC

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
14.30:
Arsenal–Fulham (Tv: Digi Sport2)
17.00: Manchester United–Burnley (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
19.30:
Leicester City–Southampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
13.00:
PSG–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
15.00: Brest–Lens
15.00: Dijon–Nice
15.00: Nimes–Strasbourg
15.00: Reims–Metz
17.05: Bordeaux–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nantes–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
15.30:
Dortmund–Werder Bremen (Tv: Sport1)
Mainz–Hertha elmarad

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
12.30:
Milan–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Spezia
15.00: Lazio–Benevento (Tv: Digi Sport3)
18.00: Torino–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Inter (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Elche
14.00: Real Sociedad–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Alavés–Huesca
16.15: Atlético Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Betis–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Celta Vigo
21.00: Getafe–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Levante–Villarreal

SZERB SZUPERLIGA
32. FORDULÓ
19.00:
Topolyai SC–Vozvodac – élőben az NSO-n! 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Európa-bajnokság, Lisszabon

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
15.00:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
13.00:
Olaszország–Magyarország, Érd
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Magdeburg–Melsungen (Tv: Sport2)
16.00: Flensburg–Bergischer (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA NÉGYES DÖNTŐ, ISZTAMBUL
HELYOSZTÓK
14.00:
bronzmérkőzés
18.00: döntő
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Knicks–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)
21.30: Miami Heat–Brooklyn Nets (Tv: Sport2)

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.20:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)
15.30: Moto2, futam (Tv: Arena4)

RALI
8.00: I. Boldogkő-rali, az országos bajnokság 1. futama, Boldogkőváralja és környéke

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika
AZ 5-8. HELYÉRT
10. FORDULÓ
17.30:
Dunaújvárosi KSE–Kistext SE
19.00: Kecskeméti RC–Dág KSE 

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly 25-50 méteres Európa-bajnoki válogató (Pécs)

TENISZ
ATP: Monte-Carlo
WTA-TORNA
20.00:
Charleston (Tv: Digi Sport3) 

2021.05.06 22:31:03

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. A labdarúgóedzőénél igazságtalanabb, kiszolgáltatottabb állást én elképzelni sem tudok, s mérhetetlenebbet se alighanem. Persze, persze, az eredmény a megföllebbezhetetlen mérce mind a szurkoló, mind a klubvezetőség szemében, csakhogy ez is igen-igen relatív.

2021.05.04 18:40:11

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Eb-sorozatunk harmadik része az 1996-os és az 1964-es torna érdekes epizódjaiból szemezget.

2021.05.05 17:41:31

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

A szentgyörgyiek mind a két félidő végén lőttek egy-egy gólt az Universitateának.

2021.05.05 13:43:54

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A már biztos ezüstérmes belgrádi csapat 3–0-ra is vezetett, a TSC erejéből csak a szépítésre futotta.

2021.05.04 08:43:56

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Az egyesület a magyar kutyafajként számon tartott pulit választotta kabalaállatának.