D. Á.
2022.11.21 06:30 Frissítve: 2022.11.26 23:34

Heti program: mindennap a katari vb meccseit élvezhetjük

Az előttünk álló héten mindennap élvezhetjük a labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseit – a találkozókat élőben követhetik a honlapunkon. A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Telekom Veszprémnek és a Pick Szegednek szurkolhatunk. Nem maradunk jégkorong, kosárlabda és tenisz nélkül sem.

 

NOVEMBER 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Szenegál–Hollandia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
14.00:
Anglia–Irán  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Egyesült Államok–Wales (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
FÉRFI NB I
18.30:
Debreceni EAC–Nyírbátor
19.00: SG Kecskemét Futsal–Á Stúdió Futsal Nyíregyháza
19.20: Aramis–Magyar Futsal Akadémia
20.15: ELTE-BEAC–Újpest FC

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Arizona Cardinals–San Francisco 49ers (Tv: Arena4)

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
Nők, A-divízió
12.00:
Olaszország–Magyarország
20.00: Magyarország–Svájc
Férfiak, A-divízió
16.00: Németország–Olaszország (Tv: Eurosport1)
Férfiak, B-divízió, B-csoport
20.00:
Magyarország–Lettország

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1177 (Tv: Sport1)

 

NOVEMBER 22., KEDD

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT
11.00:
Argentína–Szaúd-Arábia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mexikó–Lengyelország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
14.00:
Dánia–Tunézia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Franciaország–Ausztrália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
női egyes és páros országos bajnokság (Ormai László Csarnok)
17.00: páros döntő
18.00: egyes döntő

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
Nők, A-divízió
14.00:
Svédország–Magyarország
Férfiak, B-divízió
B-csoport
19.00:
Hollandia–Magyarország

JÉGKORONG
CHL, NYOLCADDÖNTŐ
2. MÉRKŐZÉS
17.30:
Mountfield–Farjestad (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
C-CSOPORT
17.00:
Balatonfüredi KSE–Skjern HB (dán), Veszprém (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45:
Pays d'Aix Université Club (francia)–Ferencvárosi TC, Aix en Provence (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.45:
SL Benfica (portugál)–Fejér B.Á.L.-Veszprém (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1178 (Tv: Sport2)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga, negyeddöntő
16.00:
Ausztrália–Hollandia

 

NOVEMBER 23., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
1. FORDULÓ

E-CSOPORT
14.00:
Németország–Japán (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Spanyolország–Costa Rica (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
11.00:
Marokkó–Horvátország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Belgium–Kanada (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
13.00: vegyes páros országos bajnokság (Ormai László Csarnok)

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
Nők, A-divízió
  9.00:
Magyarország–Skócia
19.00: Magyarország–Lettország
Férfiak, B-divízió
B-csoport
20.00:
Magyarország–Franciaország

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
PSG (francia)–GOG (dán) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–RK Celje (szlovén) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.30:
Murcia (spanyol)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI EURÓPA-KUPA
G-CSOPORT
5. FORDULÓ
20.30:
Sporting (portugál)–Egis Körmend
FÉRFI NB I
18.00:
MVM-OSE Lions–Szolnoki Olajbányász
18.00: HÜBNER Nyíregyháza BS–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Debreceni EAC
18.00: Kometa Kaposvári KK–Arconic-Alba Fehérvár

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1179 (Tv: Sport2)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga, negyeddöntő
16.00:
Spanyolország–Horvátország

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK
19.30:
Genesys OSC–Szolnoki Dózsa
20.00: A-Híd VasasPlaket–Szegedi VE
20.00: Budapesti Honvéd SE–Tigra-ZF-Eger
20.00: BVSC-Zugló–FTC-Telekom Waterpolo

 

NOVEMBER 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
1. FORDULÓ
G-CSOPORT
11.00:
Svájc–Kamerun (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Brazília–Szerbia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
14.00:
Uruguay–Dél-Korea (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Portugália–Ghána (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
11. FORDULÓ
18.30:
DAC–Ruzomberok – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
18.30:
Detroit Lions–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
22.30: Dallas Cowboys–New York Giants (Tv: Arena4)
Péntek, 2.20: Minnesota Vikings–New England Patriots (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Női Európa-kupa, nyolcaddöntő, visszavágó
18.00:
SH-ITB Budaörsi SC–A.S.D. Tennistavolo Norbello (olasz)

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
Férfiak, B-divízió
B-csoport
13.30:
Magyarország–Portugália

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Kielce (lengyel)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
C-CSOPORT, TEMESVÁR
17.00:
Románia–Magyarország

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1180 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 6. forduló
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Szent Benedek RA

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga, negyeddöntő
10.00:
Olaszország–Egyesült Államok
16.00: Németország–Kanada

TRIATLON
9.45:
világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi, para számok, férfi PTS5 (Mocsári Bence)

 

NOVEMBER 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Katar–Szenegál (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Hollandia–Ecuador (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
11.00:
Wales–Irán (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Anglia–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Lake Louise
20.30:
férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
11.30:
1. forduló (Tv: Arena4)
20.00: 1. forduló (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Újpesti TE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Budapest JAHC
18.30: FEHA19–DVTK Jegesmedvék
18.30: Debreceni EAC–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK JÉGKORONGLIGA
19.15:
Villach (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Ambri Piotta–Biel (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
18.00:
Fino Kaposvár–MÁV Előre SC-Foxconn
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
19.00:
Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsaba 

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
16.00:
elődöntő

TORNA
Mesterfokú bajnokság, Győr (férfi egyéni összetett döntő)
Női csapatbajnokság, 2. forduló, Győr

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi
  7.30:
női U23 (Peszleg Dominika, Kropkó Márta)
10.15: férfi U23 (Kiss Gergely, Dévay Zsombor, Dobi Gergő)
13.05: elit női (Sárszegi Noémi)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.00:
Szegedi VE–A-Híd VasasPlaket
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló

 

NOVEMBER 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.00:
Lengyelország–Szaúd-Arábia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Argentína–Mexikó (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
11.00:
Tunézia–Ausztrália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Franciaország–Dánia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ
13.00:
Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!

NB III
19. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Tatabánya–VLS Veszprém

NŐI NB I
12. FORDULÓ
12.00:
Kelen SC–Haladás
13.00: Diósgyőri VTK–Astra
13.00: MTK–Puskás Akadémia
13.00: Szent Mihály–Ferencváros
13.00: Újpest–Győr

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.00 és 19.00:
női óriás-műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport1)
20.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
Georgia–Georgia Tech (Tv: Arena4)
21.30: Oregon State–Oregon (Tv: Arena4)

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
9.00 és 13.00:
női és férfi döntő

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
14.00:
2. forduló (Tv: Arena4)
20.00: nyolcaddöntő (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Corona Brasov (romániai)–Újpesti TE
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Budapest JAHC

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Mol Tatabánya KC
18.00: Telekom Veszprém–Csurgói KK
18.00: Ferencvárosi TC–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC–CYEB-Budakalász
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Budai Farkasok-Rév Group
18.00: Pick Szeged–HSA NEKA
NŐI NB I
17.00:
MTK Budapest–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Arconic-Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00: Szolnoki Olajbányász–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Kometa Kaposvári KK
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–MVM-OSE Lions
18.00: Debreceni EAC–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Toronto Raptors–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
11.00:
ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
Regis Prograis–José Zepeda (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
18.00:
Pénzügyőr SE–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
18.30:
MÁV Előre SC-ST. Solar–KNRC
19.00: MTK Budapest–Újpesti TE

SÍUGRÁS
9.00:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÚLYEMELÉS
Országos bajnokság, Tatabánya

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
13.00:
elődöntő

TORNA
Mesterfokú bajnokság, Győr (férfiak: szerenkénti döntők, nők: egyéni összetett döntő)

TRIATLON
15.00: világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi, elit férfi (Bicsák Bence, Dévay Márk, Faldum Gábor, Tóth Tamás)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.00:
Szolnoki Dózsa–Genesys OSC
18.00: Tigra-ZF-Eger–Budapesti Honvéd SE

 

NOVEMBER 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
11.00:
Japán–Costa Rica, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Spanyolország–Németország, al-Hor (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
14.00:
Belgium–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Horvátország–Kanada, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00:
Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár, Sényő – élőben az NSO-n!
15.00: Pécsi MFC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
15.00: FC Ajka–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
15.00: Tiszakécskei LC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
15.00: Szombathelyi Haladás–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
15.00: ETO FC Győr–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
BKV Előre–Vasas II
13.00: BVSC-Zugló–Hatvan
13.00: Debreceni EAC–Békéscsaba II
13.00: Eger SE–Tiszaújváros
13.00: Hajdúszoboszló–Kisvárda II
13.00: Jászberényi FC–Debreceni VSC II
13.00: Karcag–Diósgyőri VTK II
13.00: Körösladány–Füzesgyarmat
13.00: Putnok FC–Pénzügyőr SE
13.00: Tiszafüred–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Ferencvárosi TC II
11.00: Újpest II–Kecskeméti TE II
13.00: Bánk SE–Szekszárdi UFC
13.00: Cegléd–Majosi SE
13.00: Iváncsa–FC Dabas
13.00: Monor–Dunaújváros
13.00: PTE-PEAC C-Doki–Honvéd FC II
13.00: Szolnok–MTK II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Bicske
11.00: Győri ETO II–Móri SE
11.00: Puskás Akadémia II–Budaörs
13.00: Érd–Mol Fehérvár FC II
13.00: III. Kerületi TVE–Csorna
13.00: Kelen SC–Zalaegerszeg II
13.00: Nagykanizsa–Balatonfüred
13.00: Teskánd–Komáromi VSE
13.00: Zsámbék–Kaposvár

NŐI NB I
12. FORDULÓ
13.00:
Szekszárd–Mol Fehérvár FC

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.15 és 19.00:
női műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport1)
20.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Denver Broncos
19.00: Cleveland Browns–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Jacksonville Jaguars–Baltimore Ravens
19.00: Miami Dolphins–Houston Texans
19.00: New York Jets–Chicago Bears
19.00: Tennessee Titans–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)
19.00: Washington Commanders–Atlanta Falcons
22.05: Arizona Cardinals–Los Angeles Chargers
22.05: Seattle Seahawks–Las Vegas Raiders
22.25: Kansas City Chiefs–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
22.25: San Francisco 49ers–New Orleans Saints
Hétfő, 2.20: Philadelphia Eagles–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
14.00:
negyeddöntő (Tv: Arena4)
20.00: elődöntő, döntő és a PDC ifjúsági vb döntője (Tv: Match4) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Debreceni EAC–FEHA19
OSZTRÁK JÉGKORONGLIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HC Bolzano (olasz)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
NEKA–FTC-Rail Cargo Hungaria
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
THW Kiel–Gummersbach (Tv: Sport1)
16.00: Hamburg–Magdeburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ
C-CSOPORT, HUELVA
17.00:
Spanyolország–Magyarország
FÉRFI NB I
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–HÜBNER Nyíregyháza BS 
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Minnesota Timberwolves–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
17.00:
Kistext JP Auto Mercedes–GreenPlan-VRCK
17.00: Debreceni EAC–Kecskeméti RC

SÍUGRÁS
9.00:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÚLYEMELÉS
Országos bajnokság, Tatabánya

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
13.00:
döntő

TEQBALL
14.00:
világbajnokság, döntő, Nürnberg (Tv: Sport2)

TORNA
Mesterfokú bajnokság, Győr (férfi és női szerenkénti döntők)

2022.11.28 13:31:06

Minden más foci nemzetisport.hu

A tagsági igazolvány világbajnoki címmel, BEK-/BL-győzelemmel és Aranylabdával váltható ki.

2022.11.24 17:30:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Igaz, nem volt könnyű kicsikarni a három pontot az emberhátrányban is veszélyesen futballozó Rózsahegy ellen.

2022.11.22 16:13:04

Minden más foci nemzetisport.hu

A Viber szórakoztató és interaktív tippjátékkal ünnepli a labdarúgás legnagyobb eseményét!