D. Á. 2021.11.08 06:30 Frissítve: 2021.11.13 23:41

Heti program: Magyarország–San Marino; F1 Brazíliában

Az előttünk álló héten folytatódnak az európai vb-selejtezők: Magyarország pénteken San Marinót fogadja a Puskás Arénában. Anglia Albániával, Lengyelország Andorrával találkozik a csoportunkban. Afrikában, Ázsiában, Dél-Amerikában, valamint Észak-és Közép-Amerikában is lesznek vb-selejtezők. Hétvégén visszatér a Formula–1, a Brazil Nagydíj 18 órakor rajtol vasárnap. 

 

NOVEMBER 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 128 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.40:
Dagenham (V)–Salford (IV) (Tv: Spíler1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Pittsburgh Steelers–Chicago Bears (Tv: Arena4)

CURLING
9.20 és 15.20:
vegyes páros kvalifikációs torna, Budapest

JÉGKORONG
17.30:
KHL, Szpartak Moszkva–Szibir Novoszibirszk (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Stockholm
12.00: WTA-torna, Linz (Tv: Digi Sport2)

 

NOVEMBER 9., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Stockholm

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.30: Radnicski Kragujevac (szerb)–FTC-Telekom Waterpolo

 

NOVEMBER 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
13. FORDULÓ
13.00:
MTK II–Szekszárd

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Fejér-B.Á.L. Veszprém–Budakalász KZRT
NŐI NB I
17.30: MTK Budapest–DVSC Schaeffler
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Vasas SC
19.15: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Győri Audi ETO KC
NŐI MAGYAR KUPA, 3. FORDULÓ
18.00:
Békéscsabai ENKSE–Érd
18.00: Moyra-Budaörs Handball–Kisvárda Master Good SE
18.15: Kozármisleny Sportegyesület–Komárom VSE
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
Flensburg–Füsche Berlin (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 4. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Legia Warszawa (lengyel)
FÉRFI NB I
19.00:
HÜBNER Nyíregyháza BS–MVM-OSE Lions 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Challenge-kupa, selejtező, 1. mérkőzés (a 32 közé jutásért)
19.00:
UVC Weberzeile Ried Im Innkreis (osztrák)–Vegyész RC Kazincbarcika

TENISZ
ATP-torna, Stockholm
WTA-torna, világbajnokság (Guadalajara)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
20.00:
Crvena zvezda (szerb)–OSC Újbuda
EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

Szolnoki Dózsa–CC Ortigia (olasz)
20.00: BVSC-Zugló–CN Barcelona (spanyol)

 

NOVEMBER 11., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK, 9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Luxemburg, Baki
20.45: Írország–Portugália, Dublin (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
18.00: Grúzia–Svédország, Batumi (Tv: Sport1)
20.45: Görögország–Spanyolország, Athén (Tv: Sport1)
H-CSOPORT
18.00: Oroszország–Ciprus, Szentpétervár (Tv: Sport2)
20.45: Málta–Horvátország, Ta'Qali
20.45: Szlovákia–Szlovénia, Nagyszombat
J-CSOPORT
18.00: Örményország–Észak-Macedónia, Jereván
20.45: Németország–Liechtenstein, Wolfsburg
20.45: Románia–Izland, Bukarest

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
MÁSODIK SZAKASZ, 5. FORDULÓ
G-CSOPORT
14.00:
Etiópia–Ghána
20.00: Dél-Afrika–Zimbabwe
J-CSOPORT
14.00:
Tanzánia–Kongói DK
17.00: Benin–Madagaszkár
E-CSOPORT
14.00:
Uganda–Kenya
17.00: Ruanda–Mali
H-CSOPORT
17.00:
Kongó–Namíbia
20.00: Togo–Szenegál

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐK
HARMADIK SZAKASZ, 5. FORDULÓ

A-CSOPORT
12.00:
Dél-Korea–Arab Emírségek
13.00: Libanon–Irán
18.00: Irak–Szíria
B-CSOPORT
10.10:
Ausztrália–Szaúd-Arábia
16.00: Kína–Omán
13.00: Vietnám–Japán

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
13. FORDULÓ
22.00:
Ecuador–Venezuela, Quito 
Péntek, 0.00:
Paraguay–Chile, Asunción
Péntek, 1.30: Brazília–Kolumbia, Sao Paulo
Péntek, 3.00: Peru–Bolívia, Lima

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Miami Dolphins–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
Sárközy Tamás Emléktorna, Tüskecsarnok, 1. nap
19.00:
Magyarország–Olaszország
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐ, CHOMUTOV
1. FORDULÓ

12.00: Magyarország–Lengyelország
16.00: Csehország–Norvégia

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
C-CSOPORT
1. FORDULÓ
18.00:
Magyarország–Spanyolország, Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.30:
Los Angeles Lakers–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
20.00:
DKSE–Vegyész RC Kazincbarcika

TENISZ
ATP-torna, Stockholm
WTA-torna, világbajnokság (Guadalajara)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár
17.00:
döntők

 

NOVEMBER 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK
9. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.45:
Olaszország–Svájc, Róma
20.45: Észak-Írország–Litvánia, Belfast
F-CSOPORT
18.00:
Moldova–Skócia, Chisinau
20.45: Ausztria–Izrael, Klagenfurt
20.45: Dánia–Feröer, Koppenhága
I-CSOPORT
20.45:
Anglia–Albánia, London – élőben az NSO-n!
20.45: Andorra–Lengyelország, Andorra La Vella – élőben az NSO-n!
20.45: MAGYARORSZÁG–San Marino, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
MÁSODIK SZAKASZ, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Burkina Faso–Niger
14.00: Dzsibuti–Algéria
F-CSOPORT
17.00:
Gabon–Líbia
20.00: Angola–Egyiptom
I-CSOPORT
17.00:
Guinea–Bissau-Guinea
20.00: Szudán–Marokkó

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
13. FORDULÓ
Szombat, 0.00:
Uruguay–Argentína, Montevideo 

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐK
HARMADIK SZAKASZ, 7. FORDULÓ
Szombat, 02.05:
Honduras–Panama
Szombat, 03.00: Salvador–Jamaica
Szombat, 03.00: Egyesült Államok–Mexikó
Szombat, 03.05: Kanada–Costa Rica

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
17.45:
Magyarország–Lettország, Felcsút (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
16.30:
1. szabadedzés
20.00: időmérő edzés

JÉGKORONG
Sárközy Tamás Emléktorna, Tüskecsarnok, 2. nap
15.00:
Olaszország–Ukrajna

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: Ferencvárosi TC–NEKA
18.00: Csurgói KK–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Kecskeméti TE–SBS Eger

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Kaposvári KK–Alba Fehérvár
18.00: Falco KC Szombathely–Atomerőmű SE
NŐI NB I
18.00: VBW CEKK Cegléd–TFSE-MTK 

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
20.00:
MAFC-BME–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
18.00:
Swietelsky-Békéscsaba–Szent Benedek RA

TENISZ
ATP-torna, Stockholm
WTA-torna, világbajnokság (Guadalajara)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár
17.00:
döntők

 

NOVEMBER 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK
9. FORDULÓ
D-CSOPORT

15.00: Bosznia-Hercegovina–Finnország, Zenica
20.45: Franciaország–Kazahsztán, Saint-Denis
E-CSOPORT
20.45: Belgium–Észtország, Brüsszel
20.45: Wales–Fehéroroszország, Cardiff
G-CSOPORT
18.00:
Törökország–Gibraltár, Isztambul
18.00: Norvégia–Lettország, Oslo (Tv: Sport2)
20.45: Montenegró–Hollandia, Podgorica (Tv: Sport2)

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
MÁSODIK SZAKASZ, 6. FORDULÓ

B-CSOPORT
14.00:
Zambia–Mauritánia
17.00: Egyenlítői-Guinea–Tunézia
C-CSOPORT
17.00:
Libéria–Nigéria
17.00: Zöld-foki-szigetek–Közép-afrikai Köztársaság
D-CSOPORT
14.00:
Malawi–Kamerun
20.00: Elefántcsontpart–Mozambik

NB III
17. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Komárom–Győri ETO II
13.00: Veszprém–Nagykanizsa

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00:
MTK Hungária–Astra Hungary
13.30: Diósgyőri VTK–Haladás
13.30: Ferencvárosi TC–Győri ETO

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ALPESI SÍ
17.00: világkupa, Lech-Zürs, női párhuzamos óriás-műlesiklás

DARTS
PDC KELET-EURÓPAI SELEJTEZŐ, BUDAPEST
10.00:
ifjúsági vb-selejtező
14.00: felnőtt vb-selejtező
GRAND SLAM OF DARTS
14.00 és 21.45:
1. nap, Wolverhampton (Tv: Sport1, Sport2)

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
16.00:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: sprintfutam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Sárközy Tamás Emléktorna, Tüskecsarnok, 3. nap
16.00:
Magyarország–Ukrajna
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐ, CHOMUTOV
2. FORDULÓ
16.00:
Lengyelország–Csehország
20.00: Magyarország–Norvégia

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Győri Audi ETO KC–Kastamonu (török) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
DVSC-Schaffler–Magura Cisnadiei (román) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.45:
DEAC-Tungsram–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: Egis Körmend–Szolnoki Olajbányász

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ

18.00: DVTK–Vasas Óbuda
18.00: UTE–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: MTK Budapest–Fatum-Nyíregyháza

TENISZ
ATP-torna, Stockholm
WTA-torna, világbajnokság (Guadalajara)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár
17.00:
döntők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
12.00:
FTC-Telekom Waterpolo–UVSE Hunguest Hotels
14.30: A-Híd VasasPlaket–Szolnoki Dózsa
17.00: BVSC-Zugló–Budapest Honvéd SE
17.00: Debreceni VSE-Master Good–PannErgy-Miskolci VLC
17.00: Szegedi VE–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: Metalcom Szentes–Kaposvár VK
19.00: OSC Újbuda–Tigra-ZF-Eger

 

NOVEMBER 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK, 10. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45: Portugália–Szerbia, Lisszabon
20.45: Luxemburg–Írország, Luxembourg
B-CSOPORT
20.45: Görögország–Koszovó, Athén
20.45: Spanyolország–Svédország, Sevilla (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
15.00: Szlovénia–Ciprus, Ljubljana
15.00: Horvátország–Oroszország, Split (Tv: Sport2)
15.00: Málta–Szlovákia, Ta'Qali
J-CSOPORT
18.00: Örményország–Németország, Jereván (Tv: Sport2)
18.00: Észak-Macedónia–Izland, Szkopje
18.00: Liechtenstein–Románia, Vaduz 

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
MÁSODIK SZAKASZ, 6. FORDULÓ

G-CSOPORT
14.00:
Zimbabwe–Etiópia
20.00: Ghána–Dél-Afrika
H-CSOPORT
17.00:
Mali–Uganda
20.00: Szenegál–Kongó
J-CSOPORT
14.00:
Kongói DK–Benin
14.00: Madagaszkár–Tanzánia

NB III
17. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Hidasnémeti
11.00: Újpest II–BKV Előre
13.00: Békéscsaba II–Tiszaújváros
13.00: Debreceni VSC II–Kisvárda II
13.00: Füzesgyarmat–Törökszentmiklós
13.00: SBTC–Putnok VSE
13.00: Sényő–Jászberényi FC
13.00: Tállya–Debreceni EAC
13.00: Tiszafüred–Eger SE
15.00: Kazincbarcika–Hajdúszoboszló
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Honvéd FC II
13.00: Balassagyarmat–Gerjen
13.00: Cegléd–MTK II
13.00: Dabas-Gyón–FC Dabas
13.00: Iváncsa–Dunaújváros PASE
13.00: Makói FC–ESMTK
13.00: Monor–Hódmezővásárhely
13.00: Rákosmenti KSK–Mohács
13.00: Szekszárdi UFC–Kozármisleny
13.00: Vác–Ferencvárosi TC II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Pápa
11.00: Puskás Akadémia II–Kaposvár
11.00: Zalaegerszeg II–Andráshida
13.00: Érd–Mol Fehérvár FC II
13.00: Gárdony–Balatonfüred
13.00: Kelen SC–SC Sopron
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Tatabánya
16.00: Bicske–BVSC-Zugló

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00:
Soroksár–Puskás Akadémia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
16.00:
világkupa, Lech-Zürs, férfi párhuzamos óriás-műlesiklás

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
19.00:
Dallas Cowboys–Atlanta Falcons
19.00: Indianapolis Colts–Jacksonville Jaguars
19.00: New England Patriots–Cleveland Browns
19.00: New York Jets–Buffalo Bills
19.00: Pittsburgh Steelers–Detroit Lions
19.00: Tennessee Titans–New Orleans Saints
19.00: Washington Football Team–Tampa Bay Buccaneers
22.05: Arizona Cardinals–Carolina Panthers
22.05: Los Angeles Chargers–Minnesota Vikings
22.25: Denver Broncos–Philadelphia Eagles
22.25: Green Bay Packers–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)
Hétfő, 02.20: Las Vegas Raiders–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
20.00:
2. nap, Wolverhampton (Tv: Sport1) 

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
18.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐ, CHOMUTOV
3. FORDULÓ
16.00:
Csehország–Magyarország
20.00: Lengyelország–Norvégia

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
MTK Budapest–Herning-Ikast HB (dán), Elek Gyula Aréna (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
15.45:
Telekom Veszprém–Pick Szeged – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
17.00:
Moyra-Budaörs–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: Érd–Siófok KC

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
C-CSOPORT
2. FORDULÓ
21.00:
Izland–Magyarország
FÉRFI NB I
14.05:
Sopron KC–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 

MOTOGP
VALENCIAI NAGYDÍJ, VALENCIA
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
18.00:
Kistext SE–Pénzügyőr SE
19.00: Kecskeméti RC–Fino Kaposvár

TENISZ
ATP-torna, világbajnokság (Torino)
WTA-torna, világbajnokság (Guadalajara)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár
17.00:
döntők

2022.01.28 18:46:36

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nem állt a helyzet magaslatán a játékvezető, tévedett ide és oda is, Achahbar duplája döntött végül.

2022.01.25 22:55:01

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Bevallom, a sajtóhelyek biztonságos fedezékéből sokszor pásztáztam a szurkolókat, nézőket. Néztem az arcokat, és képtelen voltam szabadulni az érzéstől: egyetlen apróságon, valamilyen megfoghatatlan csekélységen múlik, hogy a varázslatos lelátói hangulat, a hangulati feszültség valamiféle robbanásban törjön ki.

2022.01.24 12:57:12

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

Évtizedek távolából szólalt meg „Sanyika” fejében az egykor odahaza hallott dallam. Szöllősi György multimédiás sorozata.

2022.01.25 20:52:53

Minden más foci MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Sokkal több a törvénysértő futballista, mint hinnénk.