D. Á. 2021.06.14 01:00 Frissítve: 2021.06.18 20:38

Heti program: Magyarország szombaton a franciákkal játszik az Eb-n

Mozgalmas hét vár a magyar labdarúgó-válogatottra: Marco Rossi csapata kedden Portugáliával találkozik, majd szombaton Franciaországgal néz farkasszemet az Európa-bajnokságon a Puskás Arénában. A tornán mindennap rendeznek mérkőzéseket, amelyeket élőben követhetnek az NSO-n! Folytatódnak a Copa América küzdelmei is, a hétvégén pedig Formula–1 is lesz.

JÚNIUS 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Magyarország–Szerbia, Szeged

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.00:
Skócia–Csehország, Glasgow (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
E-CSOPORT
18.00: Lengyelország–Szlovákia, Szentpétervár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Spanyolország–Svédország, Sevilla (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
23.00:
Argentína–Chile (Tv: Arena4)
Kedd, 2.00: Paraguay–Bolívia (Tv: Arena4)

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Magyarország–Szerbia, Szeged 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó - vegyes váltó (Kardos Bence, Guzi Blanka)

TENISZ
ATP-Torna

11.00: Halle (Tv: Eurosport1)
15.00: London (Tv: Eurosport1)
WTA-Torna
11.00: Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ (ATHÉN)
A-CSOPORT
1. FORDULÓ
16.45:
Magyarország–Japán

JÚNIUS 15.,KEDD

FUTBALLPROGRAM


EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ

F-CSOPORT
18.00: MAGYARORSZÁG
–Portugália, Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Franciaország–Németország, München (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
2. KÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Fülöp-szigetek–Maldív-szigetek
20.00: Kína–Szíria
B-CSOPORT
21.00:
Ausztrália–Jordánia
21.00: Tajvan–Kuvait
C-CSOPORT
18.30:
Irán–Irak
18.30: Bahrein–Hongkong
D-CSOPORT
20.00:
Szaúd-Arábia–Üzbegisztán
20.00: Palesztina–Jemen
E-CSOPORT
16.00:
India–Afganisztán
19.00: Banglades–Omán
F-CSOPORT
12.25:
Japán–Kirgizisztán
12.25: Tádzsikisztán–Mianmar
G-CSOPORT
18.45:
Arab Emírségek–Vietnám
18.45: Thaiföld–Malajzia

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐ
2. SZAKASZ
Szerda, 2.00:
Curaco–Panama
Szerda, 3.05: El Salvador–Saint Kitts és Nevis
Szerda, 3.05: Kanada–Haiti 

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00 és 13.00:
A Bajnokok Ligája- és a Konferencia Liga-selejtező 1. fordulójának sorsolása, Nyon

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1119 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-Torna

11.00: Halle (Tv: Eurosport1)
15.00: London (Tv: Eurosport1)
WTA-Torna
11.00: Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ (ATHÉN)
A-CSOPORT
2. FORDULÓ

16.45: Magyarország–Oroszország

JÚNIUS 16.,SZERDA

FUTBALLPROGRAM


EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.00:
Törökország–Wales, Baku (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olaszország–Svájc, Róma (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
15.00:
Finnország–Oroszország, Szentpétervár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00 és 13.00:
A Bajnokok Ligája- és a Konferencia Liga-selejtező 2. fordulójának sorsolása, Nyon

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
Oakland Athletics–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
19.00:
Bergischer–RN Löwen (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1120 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-Torna

11.00: Halle (Tv: Eurosport1)
15.00: London (Tv: Eurosport1)
WTA-Torna
11.00: Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ (ATHÉN)
A-CSOPORT
3. FORDULÓ

16.45: Magyarország–Kanada

JÚNIUS 17.,CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

B-CSOPORT
18.00:
Dánia–Belgium, Koppenhága (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT 
15.00:
Ukrajna–Észak-Macedónia, Bukarest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Hollandia–Ausztria, Amszterdam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT

23.00: Kolumbia–Venezuela (Tv: Arena4)
Csütörtök, 2.00: Brazília–Peru (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.45:
San Francisco Giants–Arizona Diamondbacks (Tv: Sport1) 

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
19.00:
THW Kiel–Göppingen (Tv: Sport2) 

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Strasbourg és Valencia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1121 (Tv: Sport2) 

TENISZ
ATP-Torna

11.00: Halle (Tv: Eurosport1)
15.00: London (Tv: Eurosport1)
WTA-Torna
11.00: Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ (ATHÉN)
15.00, 16.45, 18.30 és  20.15:
negyeddöntők

JÚNIUS 18.,PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM
EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

E-CSOPORT
15.00:
Svédország–Szlovákia, Szentpétervár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
18.00: Horvátország–Csehország, Glasgow (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Anglia–Skócia, London  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

A-CSOPORT
23.00:
Chile–Bolívia, Cuiaba  (Tv: Arena4)
Szombat, 2.00: Argentína–Uruguay, Brazíliaváros (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, LE CASTELLET
11.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, STRASBOURG ÉS VALENCIA
A-CSOPORT

18.00: Szlovákia–Fehéroroszország
21.00:
Spanyolország–Svédország
B-CSOPORT
12.00:
Görögország–Szerbia
15.00: Olaszország–Montenegró
C-CSOPORT
12.00:
Törökország–Bosznia-Hercegovina
15.00: Belgium–Szlovénia
D-CSOPORT
18.00: Horvátország–Oroszország
20.45: Csehország–Franciaország

TENISZ
ATP-Torna

11.00: Halle (Tv: Eurosport1)
15.00: London (Tv: Eurosport1)
WTA-Torna
11.00: Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Női világliga, szuperdöntő (Athén), elődöntők

JÚNIUS 19.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

E-CSOPORT
21.00:
Spanyolország–Lengyelország, Sevilla (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
15.00: MAGYARORSZÁG
–Franciaország, Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Portugália-Németország, München (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB I-ES FELKÉSZÜLÉS
17.00, Pasching:
FC Juniors Oberösterreich (osztrák II.)–Puskás Akadémia

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Csapat Európa-bajnokság 2. liga, Stara Zagora

AUTÓSPORT
10.25:
DTM, Olaszország, Monza, 1. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Olaszország, Monza, 1. verseny (Tv: Digi Sport1)
15.25: DTM Trophy, Olaszország, Monza, 1. verseny (Tv: Digi Sport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Washington Nationals–New York Mets (Tv: Sport2) 

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, LE CASTELLET
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Strasbourg és Valencia

LÓSPORT
14.00:
Ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2) 

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 4.00:
Inoue Naoja–Michael Dasmarinas (Tv: Sport2) 

RÖGBI
Hetesrögbi, férfi és női másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, 1. forduló, Zágráb

RÖPLABDA
NŐI GOLDEN LEAGUE
FINAL FOUR, ELŐDÖNTŐ
16.00:
Spanyolország–Horvátország (Tv: Sport1) 
19.00: Csehország–Bulgária (Tv: Sport1) 

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata

TENISZ
ATP-Torna

12.00: Halle (Tv: Eurosport1)
16.00: London (Tv: Eurosport1)
WTA-Torna
11.05 és 16.30: Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Sprint távú Európa-bajnokság, Kitzbühel
Tereptriatlon országos bajnokság, Balassagyarmat

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 0.00:
The Koreane–Dan Ige (Tv: Sport1) 

ÚSZÁS
Nyíltvízi olimpiai kvalifikációs viadal, Setúbal, nők (Olasz Anna, Rohács Réka)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ (ATHÉN)

A 7. helyért
14.00:
Kazahsztán–Japán
Az 5. helyért
15.45:
Spanyolország–Görögország
A 3. helyért
17.30:
Oroszország–Kanada
Döntő
19.15:
Egyesült Államok–MAGYARORSZÁG

JÚNIUS 20.,VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.00:
Svájc–Törökország, Baku (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: Olaszország–Wales, Róma  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT

23.00: Venezuela–Ecuador, Rio de Janeiro (Tv: Arena4)

NB I-ES FELKÉSZÜLÉS
11.00, Ausztria:
FK Orenburg (orosz II.)–Mol Fehérvár FC
17.00, Németország:
Ferencváros–Legia Warszawa (lengyel)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Csapat Európa-bajnokság 2. liga, Stara Zagora

AUTÓSPORT
10.05:
DTM, Olaszország, Monza, 2. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Olaszország, Monza, 2. verseny (Tv: Digi Sport1)
15.10: DTM Trophy, Olaszország, Monza, 2. verseny (Tv: Digi Sport3)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Yankees–Oakland Athletics (Tv: Sport2) 

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, LE CASTELLET
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, STRASBOURG ÉS VALENCIA
A-CSOPORT

15.00: Svédország–Fehéroroszország
21.00:
Spanyolország–Szlovákia
B-CSOPORT
12.00:
Montenegró–Szerbia
18.00: Olaszország–Görögország
C-CSOPORT
12.00:
Bosznia-Hercegovina–Szlovénia
15.00: Törökország–Belgium
D-CSOPORT
18.00: Csehország–Horvátország
20.45: Franciaország–Oroszország

MOTOGP
NÉMET NAGYDÍJ, SACHSENRING
11.00:
Moto3, a futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, a futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, a futam (Tv: Arena4)

RÖGBI
Hetesrögbi, férfi és női másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, 1. forduló, Zágráb

RÖPLABDA
NŐI GOLDEN LEAGUE
FINAL FOUR, ELŐDÖNTŐ
16.00:
bronzmérkőzés (Tv: Sport1) 
19.00: döntő (Tv: Sport1)  

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata

TENISZ
ATP-Torna

14.00: Halle (Tv: Eurosport1)
London
WTA-Torna
12.00:
Bad Homburg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Berlin (Tv: Digi Sport1)
14.30: Birmingham (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Vegyes váltó Európa-bajnokság, Kitzbühel

ÚSZÁS
Nyílt vízi olimpiai kvalifikációs viadal, Setúbal

 

 

2021.08.01 07:35:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2021. Sir Jim Ratcliffe nem adott 2.2 milliárd eurót a Chelsea-ért, hanem inkább bevásárolt a Ligue 1-ben.

2021.08.02 18:10:29

Minden más foci T. J., D. Á.

Mladen Krsztajics csapata mindhárom meccsét behúzta a szerb élvonalban.

2021.08.02 17:16:28

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Kimaradtak a szentgyörgyi ziccerek, közben két súlyos védelmi hiba megpecsételte az OSK sorsát.

2021.08.02 16:09:01

Minden más foci HEGYI TAMÁS

A Sporthírlap szabályismertető rovatot nevezett el az angol szaktekintélyről.

2021.08.01 20:00:29

Minden más foci CSELŐTEI MÁRK

Az Eszék magyar válogatott középpályása, Kleinheisler László csereként lépett pályára.