D. Á. 2020.11.23 16:56 Frissítve: 2020.11.28 15:21

Heti program: Juve–FTC a BL-ben, NB I, topligák, Formula–1

Kedden újabb nagy próbatétel vár a Ferencvárosra – Szerhij Rebrov együttese Torinóban lép pályára a Juventus ellen a Bajnokok Ligája G-csoportjában. A csoport másik meccsén a Barca a Dinamo Kijevhez utazik. Gulácsi Péter és Willi Orbán gárdája (RB Leipzig) a PSG-vel küzd meg idegenben. Szerdán Szoboszlai Dominik az Allianz Arénában mutathatja meg magát a Bayern München ellen, míg a B-csoportban élet-halál harcot vív az Inter és a Real Madrid. Csütörtökön folytatódik az Európa-liga csoportköre, szombaton ismét NB I, élőben láthatjuk a Fehérvár és a Ferencváros meccsét – előbbi a ZTE, utóbbi az MTK-val találkozik. Vasárnap városi rangadót rendeznek a Premier League-ben: a Chelsea a Tottenhamet fogadja. A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában Veszprém–Aalborg vár ránk. A hét utolsó napján a Formula–1 Bahreinből rajtol el. Az NFL-ben Tampa Bay Buccaneers–Kansas City Chiefs, majd Green Bay Packers–Chicago Bears rangadón izgulhatnak az amerikai sportok szerelmesei.

 

NOVEMBER 23., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
11. FORDULÓ
18.30:
Nyírgyulaj KSE–Balaton Bútor Veszprém
19.00: Kecskemét–Aramis

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
18.30:
Burnley–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)
21.00: Wolverhampton–Southampton (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
8. FORDULÓ

20.30: Osnabrück–Nürnberg (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
11. FORDULÓ

17.00: Chindia Targoviste–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00:
Bilbao–Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
02.20:
Las Vegas Raiders–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
Kedd, 02.15: Tampa Bay Buccaneers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)

DARTS
20.00:
Grand Slam of Darts, elődöntő (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ

17:30: Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Titánok

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1247 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
15.00:
Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

NŐI VÍZILABDA
OB I 

20.00: BVSC-Zugló Diapolo–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport)

 

NOVEMBER 24., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ

E-CSOPORT
18.55:
Rennes (francia)–Chelsea (angol) (Tv: Spíler2)
18.55: FK Krasznodar (orosz)–Sevilla (spanyol) (Tv: Spíler1)
F-CSOPORT
21.00:
Lazio (olasz)–Zenit (orosz)
21.00: Borussia Dortmund (német)–FC Bruges (belga)
G-CSOPORT
21.00:
Juventus (olasz)–FERENCVÁROS (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Barcelona (spanyol) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–RB Leipzig (német) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United (angol)–Basaksehir (török)

OLASZ KUPA
4. FORDULÓ
14.30:
SPAL–Monza (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
19.00:
döntő, Coventry (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Corona Brasov Wolves (romániai)–Titánok
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
HK Nitra (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Toulouse (francia)–Ademar León (spanyol) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
18.45:
Kadetten Schaffhausen (svájci)–Grundfos Tatabánya KC (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SZNÚKER
15.00:
Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

 

NOVEMBER 25., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Bayern München (német)–Salzburg (osztrák) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
B-CSOPORT
18.55:
Borussia Mönchengladbach (német)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Spíler1)
21.00: Internazionale (olasz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
18.55:
Olympiakosz (görög)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Porto (portugál)
D-CSOPORT
21.00:
Ajax (holland)–Midtjylland (dán)
21.00: Liverpool (angol)–Atalanta (olasz) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
18. FORDULÓ
13.00:
Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás, Tatabánya – élőben az NSO-n!
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
18.00: Pécsi MFC–DEAC – élőben az NSO-n!
18.00: FC Ajka–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
18.00: Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: Gyirmót FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
18.00: Debreceni VSC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
12. FORDULÓ
13.00:
Debreceni VSC II–BVSC-Zugló
10. FORDULÓ
13.00:
Füzesgyarmat–Putnok VSE
KÖZÉP-CSOPORT
15. FORDULÓ
13.00:
Monor–Budapest Honvéd II
NYUGATI CSOPORT
10. FORDULÓ
13.00:
Szabadkikötő–Érd

NŐI NB I
8. FORDULÓ
13.00:
Kelen–Haladás

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
19.00:
Lens–Nantes (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
9. FORDULÓ
17.00:
Istra–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

OLASZ KUPA
4. FORDULÓ
14.30:
Parma–Cosenza (Tv: Sport1)
17.30: Udinese–Fiorentina (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Opten Vasas HC
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
18.30:
iClinic Bratislava Capitals (szlovák)–Hydro Fehérvár AV19
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00:
Metalurg–Ak Barsz (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, 8. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Kielce (lengyel)–Vardar (északmacedón) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–Ferencvárosi TC, Abony
18.00: SBS-Eger–Sport36-Komló
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Veszprémi KKFT

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: Sopron Basket–TFSE-MTK
18.30: ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
18.30: Aluinvent DVTK–ZTE Női Kosárlabda Klub

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–Swietelsky-BRSE
NŐI CEV-KUPA
21.00:
Nyíregyháza–Mincsanka Minszk (Tv: Digi Sport1)

SZNÚKER
15.00:
Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
11.30:
Szeged–UVSE Hunguest Hotels
12.30: Eger–Szolnoki Dózsa
16.00: Kaposvári VK–Metalcom Szentes
19.30: OSC–PVSK Mecsek Füszért
19.30: A-Híd VasasPlaket–PannErgy-Miskolci VLC
20.00: BVSC Zugló–Debrceni VSE
20.45: KSI SE–Tatabánya

 

NOVEMBER 26., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
CSZKA Szófia (bolgár)–Young Boys (svájci)
21.00: CFR Cluj (román)–Roma (olasz) (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
18.55:
Molde (norvég)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Dundalk (ír)–Rapid Wien (osztrák)
C-CSOPORT
21.00:
Nice (francia)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Leverkusen (német)–Hapoel Beer-Seva (izrael)
D-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–Benfica (portugál) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Standard Liege (belga)–Lech Poznan (lengyel)
E-CSOPORT
21.00: Granada (spanyol)–Omonia Nicosia (ciprusi) (Tv: Digi Sport3)
21.00: PSV (holland)–PAOK (görög)
F-CSOPORT
21.00:
AZ Alkmaar (holland)–Real Sociedad (spanyol)
21.00: Napoli (olasz)–Rijeka (horvát)
G-CSOPORT
18.55:
AEK Athén (görög)–Zorja Luhanszk (ukrán)
18.55: Sporting Braga (portugál)–Leicester City (angol) (Tv: Digi Sport3)
H-CSOPORT
18.55:
Lille (francia)–Milan (olasz) (Tv: Digi Sport1)
18.55: Sparta Praha (cseh)–Celtic (skót)
I-CSOPORT
18.55:
Qarabag (azeri)–Sivasspor (török)
18.55: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Villarreal (spanyol)
J-CSOPORT
18.55:
LASK (osztrák)–Royal Antwerp (belga)
21.00: Tottenham (angol)–Ludogorec (bolgár) (Tv: Digi Sport1)
K-CSOPORT
18.55:
CSZKA Moszkva (orosz)–Feyenoord (holland)
18.55: Wolfsberg (osztrák)–Dinamo Zagreb (horvát)
L-CSOPORT
18.55:
Gent (belga)–Crvena zvezda (szerb)
18.55: Slovan Liberec (cseh)–Hoffenheim (német)

OLASZ KUPA
4. FORDULÓ
14.00:
Torino–Entella (Tv: Sport2)
17.00: Sampdoria–Genoa (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
17.45:
női párhuzamos műlesiklás, Lech/Zürs (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
18.30:
Detroit Lions–Houston Texans (Tv: Arena4)
22.30: Dallas Cowboys–Washington Football Team (Tv: Arena4)
Péntek, 2.15: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Mol-Pick Szeged–Elverum HB (norvég) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Barcelona (spanyol)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KIJEV
16.45:
együttes kéziszercsapatok selejtezője (labda)

SZNÚKER
15.00:
Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

 

NOVEMBER 27., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
20.00:
Újpest–Paks (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
21.00:
Crystal Palace–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
21.00:
Strasbourg–Rennes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Wolfsburg–Werder Bremen (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
21.00:
Valladolid–Levante (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
17.50:
férfi párhuzamos műlesiklás, Lech/Zürs (Tv: Eurosport1)

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP
14.00 és 20.00:
1. nap (Tv: Arena4)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.50 és 14.50:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
12.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.15:
F2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
16.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Poprad (szlovák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Veszprémi KKFT
18.00: Balatonfüredi KSE–Budakalász

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
22.30:
Tony Yoka–Christian Hammer (Tv: Sport2)
Szombat, 3.00: Daniel Jacobs–Gabriel Rosado (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KIJEV
18.00:
együttes kéziszercsapatok selejtezője (karika, buzogány)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca

SÍFUTÁS
12.20:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.40:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.30:
Budapesti Honvéd SE–A-Híd VasasPlaket

 

NOVEMBER 28., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
14.45:
Kisvárda Master Good–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
13.30:
Brighton–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Manchester City–Burnley (Tv: Spíler1)
18.30: Everton–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
21.00: West Bromwich Albion–Sheffield United (Tv: Digi Sport3)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
Peterborough–Chorley (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
17.00:
Marseille–Nantes (Tv: Digi Sport3)
21.00: PSG–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Freiburg
15.30: Borussia Dortmund–1. FC Köln
15.30: RB Leipzig–Arminia Bielefeld
15:30: Union Berlin–Eintracht Frankfurt
15.30: VfB Stuttgart–Bayern München (Tv: Sport1)
18.30: Mönchengladbach–Schalke (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
13.00:
Karlsruhe–Paderborn (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Sassuolo–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
18.00: Benevento–Juventus (Tv: Digi Sport2)
20.45: Atalanta–Verona (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
14.00:
Elche–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Sevilla (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Alavés (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
15. FORDULÓ
16.15:
Trnava–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP
14.00 és 20.00:
2. nap (Tv: Arena4)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
10.05:
F2, futam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Opten Vasas HC
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–MAC HKB Újbuda
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–UTE
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.30:
Svédország–Magyarország, Trollhättan (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–SBS-Eger
18.00: Mol-Pick Szeged–Csurgói KK

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
F-CSOPORT
17.10:
Ausztria–Magyarország (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.30: Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs 

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
21.00:
Daniel Dubois–Joe Joyce (Tv: Sport1)
Vasárnap, 3.00: Mike Tyson–Roy Jones Jr. (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KIJEV
15.00 és 15.55:
együttes kéziszercsapatok döntője

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaferr SE–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: Swietelsky-BRSE–MTK Budapest

SÍUGRÁS
16.30: világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

UFC
Vasárnap, 1.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
AZ 5. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
16.00:
Szeged–Kaposvári VK
19.00: OSC–PannErgy-Miskolci VLC

 

NOVEMBER 29., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
14.05:
Mezőkövesd Zsóry FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.45: Budapest Honvéd–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
19. FORDULÓ
13.00:
Soroksár SC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–BFC Siófok, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: WKW ETO FC Győr–Vasas FC – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
13.00: DEAC–Budaörs – élőben az NSO-n!
16.15: Szombathelyi Haladás–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–FC Ajka – élőben az NSO-n!

NB III
20. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.00: Salgótarján–BVSC
13.00: Sényő–Tiszafüred
13.00: Putnok–Balassagyarmat
13.00: Tállya–Tiszakécske
13.00: Hatvan–Cegléd
13.00: Füzesgyarmat–Kisvárda II
13.00: Gyöngyös–Sajóbábony
13.00: Jászberény–Tiszaújváros
13.00: DVSC II–DVTK II
16.30: Mezőkövesd II–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Taksony
11.00: Paks II–Kozármisleny
13.00: Majos–Körösladány
13.00: Monor–Dabas-Gyón
13.00: FC Dabas–ESMTK
13.00: Dunaújváros–Szekszárd
13.00: Szegedi VSE–Hódmezővásárhely
13.00: Rákosmente–Vác
13.00: Iváncsa–Honvéd II
16.00: Kecskemét–FTC II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Veszprém
13.00: Gárdony–Érd
13.00: Komárom–BKV Előre
13.00: ZTE II–Balatonfüred
13.00: Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia II
13.00: Nagykanizsa–Nagyatád
13.00: Bicske–Tatabánya
13.00: Ménfőcsanak–III. Kerületi TVE
13.00: THSE-Szabadkikötő–Lipót
14.00: Pápa–Sopron

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
15.00:
Southampton–Manchester United (Tv: Digi Sport2)
17.30: Chelsea–Tottenham (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.15: Arsenal–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
13.00:
Lyon–Reims (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lens–Angers
15.00: Lorient–Montpellier
15.00: Metz–Brest
15.00: Monaco–Nimes (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nice–Dijon (Tv: Digi Sport3)
21.00: St.-Étienne–Lille (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
13. FORDULÓ
17.05:
Rijeka–NK Osijek – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Leverkusen–Hertha BSC (Tv: Sport1)
18.00: Mainz–Hoffenheim (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
12.30:
Lazio–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Crotone
18.00: Cagliari–Spezia (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
14.00:
Barcelona–Osasuna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.15: Getafe–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Villarreal (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
16. FORDULÓ
17.00:
Topolya–Partizan – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Las Vegas Raiders
19.00: Buffalo Bills–Los Angeles Chargers
19.00: Cincinnati Bengals–New York Giants
19.00: Indianapolis Colts–Tennessee Titans
19.00: Jacksonville Jaguars–Cleveland Browns
19.00: Minnesota Vikings–Carolina Panthers
19.00: New England Patriots–Arizona Cardinals
19.00: New York Jets–Miami Dolphins
22.05: Denver Broncos–New Orleans Saints
22.05: Los Angeles Rams–San Francisco 49ers
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Green Bay Packers–Chicago Bears (Tv: Arena4)

FORMULA–1
BEHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
15.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
DEAC–Titánok
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.30:
Svédország–Magyarország, Trollhättan (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
17.00:
Sport36-Komló–Orosházi FKSE-Linamar
18.30: Dabasi KC VSE–Ceglédi KKSE

RITMIKUS GIMNASZTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KIJEV
9.00:
egyéni összetett döntők

SÍUGRÁS
15.30: világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

2021.01.26 00:09:38

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A konstancai együttes háromszor is vezetett, de a szentgyörgyiek mindannyiszor egyenlítettek.

2021.01.26 10:01:33

Minden más foci I. SZ.

Mire menne a magyar bajnoki címvédő a magyar válogatott ellen? (x)

2021.01.25 11:02:17

Minden más foci TÓTH ÁDÁM

A járvány évében vizsgált „nagy hatos” megtorpant a gazdasági fejlődésben, írja a KPMG tanulmánya.

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.